Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Kuruz: slažem se da DJB iznose činjenice, nepotpuna je analogija, i stubovi iznose otresito, ali su na činjenicama 30% vremena, uglavnom dok Hail Metal ne bude prinuđen da progovori i razjasni :bigblue:

 

 

 

Dajte linak gde se proverava u kom si biračkom mestu :)

Dae sreće da sam dovuko i ja neki autobus na glasanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

More

 

Palilula biračko mesto broj 99 Glasa se na stolu ispred biračkog odbora. Zaokružuje se broj 1. Uložili smo prigovor zbog povrede tajnosti.

 

Svako ima pravo da glasa javno.

Ja ne znam što, koji moj, djb nije proučio pravila, nego stalno se blamiraju sa neznajem.

 

 

 

More

 

Palilula biračko mesto broj 99 Glasa se na stolu ispred biračkog odbora. Zaokružuje se broj 1. Uložili smo prigovor zbog povrede tajnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuki: ;)

 

Blagodarim!

 

Inače pohvalio bih Andriju Miloševića, koji je istovremeno uzeo parice da reklamira sok, i poslao dobru poruku pred glasanje :da:

 

Samo da ga ne vidim tamo na glasanju danas pod brojem 20 xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod toga, video sam neke bilborde dole na autobuskoj stanici, u fazonu ''Migracie su ok'', ali izgleda kao bilbord za film, je l' to radi stajlinga da upadne u oči ili šta?

 

U stvari koga bole kurac sada

 

 

Ima i drugih stvari pored empatije jbg, zanimljiva je odlika neosvešćenih je da pridaju veliki značaj empatiji, to je zato što duboko u sebi veruju da je život nastao božanskom intervencijom a ne spontano da se skuhao u podzemnom kotlu...

 

ŽIVOT NIJE SVETINJA :blek:

 

Peščani Musli vredi onoliko koliko je u proseku benevolentno nastrojen prema zajednici u koju dolazi, kad bude bezbedno da ih primamo, tad ih treba primiti

 

Heil Satan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i drugih stvari pored empatije jbg, zanimljiva je odlika neosvešćenih je da pridaju veliki značaj empatiji, to je zato što duboko u sebi veruju da je život nastao božanskom intervencijom a ne spontano da se skuhao u podzemnom kotlu...

 

Protiv ovoga još ispade protivotrov ono retardirano razmišljanje kako Bog više voli Srbina nego pešč-Muslija

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad nećete da se ugeldamo na Čehe i Poljake eto vam

 

Letos u Hradecu sam slikao štand na ulici sa natpisom: ''STOP ISLAMU! STOP TERORIZMU!''

 

Oduševljen sam bio :haha:

Nisam video kod nas takvo brutalno poistovećivanje islama i terorizma... Tužno je što ta jednakost stoji dobrim delom, al' šta da im radim ja što su religiozni na najretardiraniji mogući način

 

 

Jeste videli onu na N1 u predstavljanju Stranke Pravde i Pomirenja, da se usereš... Pun Beograd Psećih Izmeta, decu bi fazon sklonili da ne gaze travu, a ''roditelje drakonski kaznili'' xD

Tek kod tih ''drakonskih kazni'' mi se upalila lampica da je to Zukorlić rakčina :haha:

 

Ona je bacila i Slobin lyric kako je ''samo vođenje rata skuplje od izgradnje metroa''... Dosta dobar lajn za 2000. godinu, gde je ljudima bilo svežije to koliko je skupo vođenje rata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...