Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ооо јаши, јаши по адвокатском фићфирићу, нагурај му кутлачу у чељуст! Он ће да тражи длаку у твитеру... Тааако, ожежи га мамузама. Ђиха ђихаааа!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja zelju da se izbace budalastine, posle izbora :P

 

Ionako nece biti u mogucnosti da sprovode taj projekat oporezivanja zemljista, posto to znaju i oni, malo je zabrinjavajuce iz tog ugla ako su plasitali tu pricu kao pecaljku xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

usraću se od pristojnosti

 

ljudi rade za 200 evra, na jednoj nozi stoje u busu koji su čekali pola sata, podmićuju policajce jer bolje da mu daju iljadu, nego državi pet, od usta odvajaju da lekarima i profesorima kupuju viskije, ćute jer im je sin dobio posao preko stranke... žena ne radi jer mora da ostane kući d ačuva dete za koje nema vrtića, ali zato muž radi dva posla sedam dana nedeljno.

 

i onda neko dođe da priča o pristojnosti.

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno, racionalizujes svakojake gluposti, kako bi drugacije Kimi mogao da ti bude ok lik :P

 

to je potpuno iracionalna naklonost

 

ovo što se piše ovde je potkrepljeno činjenicama

 

a ta priča o pristojnosti kao osnovi politike je izuzetna budalaština

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

to je potpuno iracionalna naklonost

 

ovo što se piše ovde je potkrepljeno činjenicama

 

a ta priča o pristojnosti kao osnovi politike je izuzetna budalaština

 

Koja prica o pristojnosti? Meni bas kod SJ islo na kurac sto mu svaka treca recenica pristojnost xD

Za snobove zvaka da podilaze sami sebi glasanjem za 'pristojnu' opciju

 

DJB ne propagira verbalno pristojnost, nego je praktikuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

svačija, evo i Šapić je sad promoviše kao jednu od svojih bitnih vrlina

 

DJB ima otresitost u iznošenju činjenica, to mi se sviđa (po tome liče na stubove Jumetala)

pratim njihove snimke iz skupštine i sa sednica administrativnih odbora, gotovo uvek su bez greške

 

na primer

 

klip je samo još jedan dokaz da su DS i SNS isti kurac - Sudija iz Negotina, koja vodi sporove protiv Opštine Kladovo, traži drugu javnu funkciju - u Opštini Kladovo! Admin odbor odobrio sa 10 glasova "za" (SNS, SPS, JS, SDPS i DS) i jednim glasom "protiv" (DJB)

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam reagovao na šapića, imaš na prethodnoj strani o tome kako je bio fin u TV duelu.

 

DJB stoji na suprotnoj strani od drugosrbijanskih slepaca.

ne može čovek sa platom od 200 evrai ovakvim celokupnim društvom i u ovakvom sistemu da bude fin.

dok bi ldp/gss/psg da menjaju prosečnog srbina, da od njega naprave finog čoveka, DJBu ne smeta prosečan srbin i samo želi da izgradi bolji sistem za njega, koji će sam po sebi menjati one loše navike.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...