Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

budalaština sve zajedno :D

 

Marko Somborac‏ @somboracmarko 15h15 hours ago

 

ne slazem se da treba da imam 100% vucica ni za tajming, ali to je vise do situacije, opozicije nema do izbora, i samo je se tad setim(uglavnom). i isto tako identicno i kad je bio DS

 

Mica :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako je pičkasto svađati se sa Somborcem zbog stripa, baš luzerski

može se reći da je Radule ispao cavuljica

 

Slažem se.

Niti može da dobije time nešto. Ako mu se ne sviđa, mnogo je bolje ignorisati.

Ovako deluje kao uvređena mlada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da l' ste vi ljudi normalni vise s tim ko kako "deluje", treba i vama da se nacrta da ga boli kurac kako deluje i da se ne radi na izborima o predstavljanju kandidata za mis sarma :haha:

 

Šapić je veći muž i Srbenda od njega, pošteno

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi kao da nije jasno da ljudi gledaju Vucica bolesnika i primaju se na to, pa on kad prica sa voditeljima vidi se da se suzdrzava da ne pukne od besa.

 

Nije ovo trebalo Radulovicu, ali i posle svega treba da ga boli kurac.

 

Ionako je dao obavestenje o svemu tome.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi treba da se crta da upravo to kako ko deluje izuzetno utiče na rezultat na izborima

 

Vecina tih koji sude o nekomu na osnovu toga 'kako deluje' ne dolazi do tih twitter dubina, zabavnije im je da gledaju ko kako deluje u emisiji u kojoj je to poenta, Zadruzi, a vi se ovde kao intelektualci brukate s takvim komentarima :D

 

Btw podrzavam te u analizi same materije, da ne bude zabune neke opet, zbog toga kako deluje moj post :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi kao da nije jasno da ljudi gledaju Vucica bolesnika i primaju se na to, pa on kad prica sa voditeljima vidi se da se suzdrzava da ne pukne od besa.

 

Nije ovo trebalo Radulovicu, ali i posle svega treba da ga boli kurac.

 

Ionako je dao obavestenje o svemu tome.

 

Radulovic je taj koji ne cuti i naravno da treba da kaze nesto ako mu smeta i da ne cuti kao pickica, a Somborac se veoma jadno ismejava coveku i samim tim tera druge ljude da misle da je i on isti kao ostali, a nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina tih koji sude o nekomu na osnovu toga 'kako deluje' ne dolazi do tih twitter dubina, zabavnije im je da gledaju ko kako deluje u emisiji u kojoj je to poenta, Zadruzi, a vi se ovde kao intelektualci brukate s takvim komentarima :D

 

Btw podrzavam te u analizi same materije, da ne bude zabune neke opet, zbog toga kako deluje moj post :haha:

 

zato što trenutno ne pričamo o svojim stavovima, nego o tome kako kandidati deluju čoveku koji posle osam sati posla koji nema veze sa Internetom i politikom dođe kući, odmori se, pa uveče pogleda emisiju na televiziji, jer je taj čovek glasač

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo do sutra da kenjamo o tome...

 

Poenta je da Radulovic i DJB ne privlace ljude time sto izigrava neku figuru, nego konkretnim stvarima, i poenta je proces u kome glupa stoka evoluira sposobnost kritickog razmisljanja.

Dakle suština i istina >>> demagogija. Koga bole što je ispao pička obrazlažući nešto karikaturisti koji radeći za list pod kontrolom režima pušta određenu poruku koja se ne uklapa u realnos' (da ćute kad ih pitaš o konkretnim planovima)?

 

 

Za ispadanje lafa u drustvu imate Boska u mixu :)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

čitaj Somborca na Tviteru i pogledaj njegove karikature, pa će ti biti jasno da nije ni na čijoj strani, odnosno da barem tako deluje

 

suština i istina mogu na različite načine da se iznesu u javnost, ne tako što ćeš od sebe da praviš budalu

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da je od sebe napravio budalu je misljenje ljudi koji posmatraju iz ugla zadruge...

 

Gledao sam mu satiricne posalice na Vucicev racun i tu izlozbu u Knez Mihajlovoj, i dosta [mi] je bilo. xD

 

To sto nije ocigledan kao Informer ne znaci da nije kontrolisan, razlicitim intenzitetom te kontrole zrace razlicite novine/televizije, cilj je naravno pokriti ceo spektar, od glupe stoke / naivnih penzionera, do inteligentnijih, jedne su zvake za glupe, druge su za pametnije.

 

 

 

 

čoveku koji posle osam sati posla koji nema veze sa Internetom i politikom dođe kući, odmori se, pa uveče pogleda emisiju na televiziji, jer je taj čovek glasač

 

They got you running in circles from nine to five; from five to nine - you're mine! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne uspeva da ubedi ni ostatak glasačkog tela, onih 50% i kusur koji ne izlaze na izbore

ako uračunamo sve koje su migrirali, koji su sprečeni, bolesni i šta već, to je opet najmanje deo od 20% biračkog tela koji ne uspevaju da pogode u žicu i kojem treba drugačiji pristup da bi uopšte pomislio da izađe na izbore

 

evo, ovo jutros mu je nepotreno šegačenje, a jedini dokaz za to da je pozvan mu je screenshot prepiske sa Marićem, tj. "Marićem"

gle šta je meni malopre stiglo, KO BI REKO DA ĆE SE TO DESITI NEKAD https://i.imgur.com/bYNZCSg.png

 

 

Somborčevi stripovi su ogromnom većinom usmereni protiv trenutne vlasti

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da je od sebe napravio budalu je misljenje ljudi koji posmatraju iz ugla zadruge...

 

Ti ne razumeš.

Da probam ovako da ti pojasnim.

Kad sam bio mali, (stariji) burazer mi je rekao: "Ako se oklizneš i padneš, i svi se oko tebe smeju, mnogo ćeš bolje uraditi ako se i ti smeješ, nego da se korobrecaš i ljutiš".

To je osnovna, elementarna međuljudska psihologija.

Kakvu zadrigi ti pominješ?

 

Ne znam ni što ovoliko pričamo o ovome, nije Radulović napreavio neku, kardinalnu grešku, samo je nezrelo postupio.

A ti nekako, mnogo lako zažmuriš na propuste onih za koje si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo Boskovo je i za mene segacenje, ali ne mogu da zamislim da zbog tog postupka neko odluci da ne glasa za Dveri.

Ali mogu da zamislim da neko resi da glasa za njih.

 

Inace, ne znam da li ste primetili, ali blic je krenuo da preusmerava neke korisnike na redizajnirani sajt.

Posle redizajna, strip se nalazi na samom dnu stranice (nije lako vidljiv kao nekada).

Pitao sam Somborca sta misli o tome, ali odgovor nisam dobio.

Edited by 23/16
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček-ček, kad je tako - kako to da Vučić kmeči i brani se i svađa sa svima i šakom i kapom i kurcem i palcem, oko postojećih i nepostojećih napada, insinuacija i svega?

A onda malo negde popusti i pušta. A da, on to radi u monologu, na svim medijima koji su pod njegovom kontrolom, pa je to ok.

Ne branim Radulovića, smatram da mnogo grešaka pravi i čini mi se da ima nebrojeno propusta, te da nikad neće doći do neke osetnije podrške, što mi je žao, jer bih voleo da vidim rezultate toga.

Ali mnogo trebimo dlakava muda, u svemu tražimo greške u koracima i sl.

Je l' vlast i bivša vlast najveće zlo u novijoj istoriji Srbije? Jeste.

Jeste li svesni toga?

Ako jeste, glasajte za nekog ko u poslednjih 2-3 decenije nije bio na vlasti (osim ako je bio "Vučićev ministar" 6 meseci), makar i za Zelene, kao Feyd. Ali svi! Za bilo koga od njih koji nisu SNS, SPS, DS, SRS, LDP i ostala govna.

Ako niste, terajte se u kurac.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaže da je ok?

imaš tri grupe birača - one koji glasaju za vlast, one koji glasaju za opoziciju i one koji ne glasaju ni za koga

opozicija nove glasove može da pribavi na dva načina - ili tako što će da preobrati one koji glasaju za vlast ili tako što će one koji ne glasaju da ubedi da ipak izađu na izbore i glasaju protiv vlasti

 

trenutni sastav i ponašanje opozicije su takvi da ne uspevaju da preobrate apsolutno nikoga ko glasa za SNS, niti da ubede ljude koji ne izlaze na izbore da se ipak pojave

na svakim izborima u poslednjih nekoliko godina je situacija gotovo ista, s tim da se opozicione opcije međusobno malo-malo usitnjavaju, udružuju, pa razilaze, da ostaju bez ljudi i da sve to zajedno ne liči ni na šta

 

vlast neće gubiti glasove, jer je SNS stvorila izbornog monstruma koji je sve veći i veći

na opoziciji je da preduzme nešto smisleno, jer dosadašnji performansi nisu uspeli da priviku one koji mogu da naprave promenu na izborima

 

Radulović je tu najsmisleniji, jer je kao osnov svoje politike postavio određene principe koji ranije nisu pominjani na taj način, ali njegov pristup i prezentacija sopstvenih ideja i tuđih grešaka su pogrešni i na tome treba da radi, a upravo je to jedino što mu se ovde zamera

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Baka: Opušteno, ne moraš da naglašavaš da ga ne braniš, prestali su da lepe etikete pre 3-4 strane :P

 

@Elf: Ne stoji ti analogija, šta je ovde pad a šta kurobecanje?

Kad kao klinac padneš i kurobecaš se i pizdiš, odaješ utisak očajne osobe koja je digla ruke i time privlačiš dodatni podsmeh, inače to je mehanizam evolucije, zajednica te registruje kao slabog, popiša te malo, onda ili odumreš, ili stisneš zube, pljuneš krv (pa

!)

 

A ovde vidimo Radulovića koji se kao Don Kihot (za kog se ne izdaje eksplicitno kao izvesni gospodin) mačuje sa vetrenjačama i objašnjava jedno isto sto puta ljudima, najpristojnije (a opet, ne služi mu 'pristojnost' kao pecaljka za građanstvo) i najnormalnije. Njegovo je u okviru kampanje da pokrije taj sajber-prostor, jebiga. To je manje-više jedini prostor koji mu je dostupan za pokrivanje. Sad to što je on obrazložio lično pa se 'obrukao', bolje nego da je poslao neku botulju da interveniše.

 

Ti misliš da je to kontraproduktivno i da odbija glasače, ja to ne mislim, mislim da je korisnije da se na još jednom mestu pojavi taj jebeni linak.

 

Ali mnogo trebimo dlakava muda, u svemu tražimo greške u koracima i sl.

 

Fes, konačno nešto da ubacim u rotaciju sa ''cynical a-holes'', da se cynical a-holes ne uvrede :P

 

I masturbacija mlohavog penisa nije loš idiJom

 

@Baka: Opušteno, ne moraš da naglašavaš da ga ne braniš, prestali su da lepe etikete pre 3-4 strane :P

A ti nekako, mnogo lako zažmuriš na propuste onih za koje si.

 

Ipak sam prevideo :P

 

A što ti žmuriš na to da je Blic kupljen i kontrolisan? Somborac je tu nekakav nezavisan umetnik?

 

Nema šta da žmurim, samo ne shvatam sebe toliko ozbiljno da trebim nekome jajca i ulazim u sitna crevca, čuj u današnjem poremećenom društvu neko priča o tome da je raspravljanje sa karikaturistom nečasno, da l' bi vam to palo na pamet da vam ovaj bradati klovn u komentarima nije napisao ''nije mi poznato da je neko ulazio u raspravu sa karikaturistom, i da te u pravu, to se ne radi'' :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...