Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

14 hours ago, 23/16 said:

Onaj Murar je lud čovek.

Na stranu sto ima insajdere međju botovima, pa često dobijemo spisak imena...sada je uspeo da izdejstvuje da google blokira aplikaciju koju su botovi koristili.

Ko je Murar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 2/9/2019 at 6:17 PM, 23/16 said:

 To su ta nova lica. Ko zna, možda dočekamo Radulov duet sa Sajsi MC.

 

Radule baš ne ume da izabere saradnike. 

Ova mi deluje kao neko ko je daleko od toga da bude pouzdan saradnik (pogotovo u prevtljivoj politici). 

Možda grešim, ali mi deluje ko lujka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jesi mi neki haruspex psihoanaljist

sigurno da njena hijaluronom punjena usta ukazuju na labilnu ličnost...

 

Dobar pick, budući na njojzinu relativnu popularnost a na drugoj strani DJBovu jadnu penetrabilnos' u medije. Pitaj Kuruza, on worshipuje oba, njemu je ovo match made in heaven :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, ako su tebi napumpane usne, pokazatelj karaktera, nemoj da pripisuješ meni. 

Ja sam gledao nekoliko intervjua sa njom, i ostavila mi je utisak manje ili veće lujke. 

Opet kažem (što ti ne čitaš), možda grešim, i ne tvrdim ništa 100%. 

Vreme će pokazati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem da igra na seksipil (nemam ništa protiv), problem je da li će dotična izdržati promene u svojoj svesti. 

Evo prve razlike, koliko sam video, dotična zdušno podržava ove proteste, a Radula nema tamo. 

Da li nam iskustvo govori da se takavi jaz među političarima (u pokušaju) lako prevazilazi, ili biva sve veći? :)

Koliko je Radule do sada iuzgubio saradnika? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čime je inspirisana ta tvoja druga rečenica? DJB nikad nije imao botove <3

40 minutes ago, 23/16 said:

Jbg, svasta je Radule probao i nista upalilo nije.

Ostalo jos da se igra na seksepil, a ako ni to ne upali, razlaz.

Manje-više je svejedno, jer je razlaz već bio jedno 4 do 5 puteva :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne visis dovoljno na Tviteru. Rade manje-vise istu stvar kao i SNSovci - hvaljenje DJB, pljuvanje svega ostalog (ukljucujuci i SZS naravno), onda drugi bot odgovori prvom, pa medjusobno udare lajkove.

Naravno, ne mislim da iko od njih to radi za pare, vec da su clanovi/simpatizeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je 23/16.... imali su DJB jedne od najzatucanijih botova (onomad kad su bili u žiži popularnosti). 

Ne pratim toliko twitter, ali su mi na youtube malo išli na nerve (jer su ličili na religiozne fundamentaliste). 

Ne znam sada kakva je situacija, kontam da se dosta tih najposvećenijih razočaralo, i sada posvećeno prate Sergeja, ili nekog trećeg. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

doduše, Hana ima neko šiptarsko ime, možda poreklom neki Sandžak, al da je toliko dobra radila bi kod Marića

12 minutes ago, Dark_Elf said:

Ne znam sada kakva je situacija, kontam da se dosta tih najposvećenijih razočaralo, i sada posvećeno prate Sergeja, ili nekog trećeg. 

to samo govori da pojma nemaju, jer Sergej i Radul se poprilično razlikuju ideološki

samo što oni kao kritikuju Vučića a i sami gledaju isključivo u lidera i na osnovu toga procenjuju o politici

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...