Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, Demon Seed said:

Pročitao sam, oko kog dela misliš da se nismo razumeli brd? :D

Treba se vrši pritisak na babu da ne gleda pink i hepi i ne čita deformer, tweet kom se Timbe podsmeva je korisniji od njegovog sarkastičnog komentara

 

Moje babe i dede imaju svoje mišljenje ali ćute i slušaju kad pričaju sinovi sokolovi, pa i unuci, pod pretpostavkom da su više u toku nego što njima televizija i novine nude...

Mada nismo morali do sad da ih odvraćamo od glasanja za Vučića, što me čini ponosnim na njih i na svoje podrijetlo, a da su 90ih glasali Slobodana, jesu jbg xD

čovek se podsmeva naivnošću. i sa pravom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naivnosti? :P

 

Ka' što sam srao ovde za larpurlacinizam, najlakše je podsmevati se, to da će za nedelju dana da padne rejting na pola jeste naivno (ako uopšte i lik koji je to napisao to misli toliko bukvalno), a da treba da se suzbija konzumiranje medijskog izmeta na svaki mogući način, treba, jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Demon Seed said:

savet koji je citirao je i koristan, pa i nek je Danas DS vlasnistvo, bolji je od svega sto je SNS vlasnistvo

 

8 hours ago, Demon Seed said:

Treba se vrši pritisak na babu da ne gleda pink i hepi i ne čita deformer, tweet kom se Timbe podsmeva je korisniji od njegovog sarkastičnog komentara

Evo, u ovome se vidi tvoje korenito (da ne kažem radikalno) nerazumevanje politike. 

Ti ladno hoćeš da podmetneš svoja leđa potpuno nesposobnoj opoziciji. Kakva je to jebena opozicija, ako ljudi moraju da teraju babe i dede da ne gledaju Pink? Uostalom, otkud bilo kome pravo da nametne šta će neko drugi da gleda? Po čemu se onda razlikujete od SNS-a? 

I na kraju, ako i Vučić padne sa vlasti, i shvatiš da si dobio isti kurac samo umivenije pakovanje, oćeš opet podmetati leđa sledećoj opoziciji da te koristi, da bi došla na vlast i krala, ili ćeš konačno da se osvestiš, i odbiješ da budeš bilo čije topovsko meso? 

Msm... koliko puta treba da te političari zajebu, da prestaneš da budeš toliko naivno ostrašćen? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to lepo

niti ja imam šta da se složim sa dimonom koji ne propusti da nazove ljude stokom iznova i iznova, što zvuči tolik obedno i kao da ima 14 godina, maleni tinejdžer piopio pamet sveta,

noooo

 

 

ali svi vi ostali kenjatori ste bili prvi protiv demokrata i koštunice, pa su vam i nikolić i vučić bili ok opcije, a sada ajde da čekamo neke nove ljude.

 

 

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pitanje "kakva je to opozicija...", nego "kakav je to narod, kog motkom treba da sprečavaš da gleda Pink?"

Dalje kakvo je obrazovanje itd

Tu se vidi tvoje nerazumevanje celokupnog društva, naročito što politiku izdvajaš od svega ostalog kao neku posebnu "igru", ili "utakmicu" koja po tebi nema ili skoro da nema veze s narodom.

Opozicija kakva god da je, narod je odabrao najgoru opciju, odabrao je da bude jeban, i taj svoj izbor potvrdjuje svaki put kad da 20 dinara za Informer

Reći da je pored ovakve vlasti opozicija kriva za nešto je kao da uzmeš i pokenjaš se nekom na sred dnevne sobe, a onda ga ubeđuješ da smrdi i da je prljavo jer on nije dovoljno brzo i pedantno počistio. Takve stvari ova vlast ubeđuje sve ostale i podmeće spinove, a izgleda da se i kod tebe primilo takvo razmišljanje :D

 

@truli: Bedno je što narod kupuje Informer, gleda Hepi i Pink i još dosta toga bednog što radi i misli, time vređa i ponižava sebe, pa kad neko to konstatuje, onda se buni i bude uvređen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to što mi vučkela ide na kurac, ne znači da mi i ova "opozicija" ne ide na kurac.

jesam za promenu i svakako ću glasati protiv režima, ali daleko od toga da ću biti entuzijastičan kada se prethodni kontingent ponovo naređa na vlasti, al ajd makar će da udare embargo na informere, ako i to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

52 minutes ago, bradilko said:

to što mi vučkela ide na kurac, ne znači da mi i ova "opozicija" ne ide na kurac.

jesam za promenu i svakako ću glasati protiv režima, ali daleko od toga da ću biti entuzijastičan kada se prethodni kontingent ponovo naređa na vlasti, al ajd makar će da udare embargo na informere, ako i to...

Taj rad. 

Što je najgore, ja negde očekujem da Informer nastavi da nesmetano truje narod, a ako i zatvore Informer, Kurir će sigurno nastaviti. 

A pogotovo će nastaviti novine tipa Politika i Večernje novosti, čija je blaga podrška režimu mnogo opasnija nego debilizmi Informera i Telegrafa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo, shvatite, kad vladavine prava nema, onda nema ni pravne države u kojoj vlast počiva na pravu.

A kada te potčinjenosti nema, država i pravo su opet potčinjeni ljudima na vlasti. U tome se ogleda sva naša tragedija.

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Demon Seed said:

Trlaja na transcedental meditation da se baci pa da nađe vezu između ustava i leba, ostalo bi se reklo da ne pomaže

što, jel tom meditacijom mogu da kontaktiram Đinđića?

samo kažem otkad se ovde ne poštuju nikakvi zakoni i nikakva pravna država

 

hint: možda od 1929.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

još kad bih dešifrovo šta 23/16 govori svanulo bi Srbima, cenim

 

1929. godina, nije da je nešto bilo super pre toga, ali kao Stjepan Radić, Sekula Drljević, Spaho i Slovenci su kao još imali neku pravnu zaštitu

ne neku naročitu ali kao mogli su drobiti gluposti, posle je Radića Račić poslao u večna lovišta, uspostavljena diktatura, pa su onda ustaše spucale kralja itd i tsl

a ni tada ništa naročito fino nije bilo, Pašićev sinčić je guzonjao kao i ovi danas, mada se nadam da je bar Ustavni sud radio

posle toga, socijalisti nisu verovali u pravnu državu, u stvari nisu ni verovali u državu, vladala je partija

onda je to degenerisalo u SPS-u, a posle promena Đinđić je sproveo istu stvar iz desničarske perspektive

sam je još osamdesetih objašnjavao da je Srbiji potrebna diktatura koja će ih uvesti u demokratiju i razviti građansko društvo

tako da je sve to ponovo degenerisalo u vlast partije, jer ni Đinđić nije teo da se odrekne privilegija i stvori pravni mehanizam koji bi ograničio njegove moći

danas je to samo uvećano višestruko, al u suštini žanje se posijano, jer decenijama se ništa ne menja po tom pitanju

politika se uvek svodi na personalnu vlast i evo, možda Hana Adrović sredi stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...