Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svaka čast Pantiću, dobar cigan, i stvarno je tužno da on i Vujošević najdirektnije udaraju na vlast, a gde su ostali?

Elem ja bio na jednom od tri protesta u SU, rekoše mi da je na drugom bilo više ljudi nego na prvom, ali na trećem najmanje, jbg vreme, kakva je situacija u BG ne mogu proceniti po slikama, jel se smanjuje drastično ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, bitno je da neki tamo botovi i dalje prebrojavaju. Trista ljudi koji su sami izašli po kiši više vrede od hiljade vas sendvičara koje tretiraju kao ovce u toru.

Koliko je botovima život beznačajan kad se odriču nečega što su ljudi u 19. veku izvojevali. Dobrovoljno se odriču svoje slobode i prava da slobodno misle.

Moj pas je slobodniji od svakoga od vas, botine.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika domaćih "patriota" 1:
- EU i USA podržavaju Vučićevu politiku prodaje Kosova i uništavanja Srbije, oni su nam neprijatelji
- Rusija i Kina podržavaju Vučićevu politiku prodaje Kosova i uništavanja Srbije, oni su nam prijatelji

Logika domaćih "patriota" 2:
- USA, Britanija i ekipa se mešaju u unutrašnje stvari trećih zemalja (Srbija, Makedonija, Venecuela, pola Afrike..) i ugnjetavaju narode po slobodnom svetu, oni su zli kolonijalisti
- Kina i Rusija se mešaju u unutrašnje stvari trećih zemalja (Gruzija, Ukrajina, Bangladeš, druga polovina Afrike...) i ugnjetavaju narode po slobodnom svetu (Ujguri, Tibetanci, Tatari...), oni su svetski pravednici

Logika domaćih "patriota" 3:
- Nedićevci, Ljotićevci, četnici... sarađivali sa stranim okupatorom. Već '41 Nemci streljali 300 dece, pustili Mađare, Hrvate, Bugare, Albance... da rade šta hoće, ali to ne znači da su imali loše namere prema Srbima, trebalo je da ih podržimo. Draža, Mita, Milan, Nikola... su rodobljubi koje su komunisti nepravedno osudili i streljali
- Đinđić bio protiv Miloševića. Kritkivao njegovu politiku prema Albancima (etničko čićšenje). 2001. pregovarao o boljim uslovima za Kosovo nego što su Sloba, Šešelj, Vučić... ikada hteli i mogli. On je izdajnik

Logika domaćih "patriota" 4:
- Srbija treba da se odrekne evropskih integracija. Nećemo da budemo jeftina radna snaga za Nemce, da im dajemo zemlju i fabrike za male pare i uzimamo nepovoljne kredite od MMF-a, da pustimo njihove jeftine proizvode firmi kao što su Mercede, Miele, Siemens, Dassault... da upropaste domaće privrednike
- Dobro je što smo Rusima i Kinezima poklonili zemlju, dobro je što smo uzeli nepovoljne kredite od njih, dobro je što od tih kredita plaćamo njihove radnike, a ne naše, dobro bi bilo kada bi njihovi premium proizvodi kao što su Lada, Prestigio, Wecon... došli bez carine na naše tržište, da ne ugrožavaju domaće privrednike

Logika domaćih "patriota" 5:
- Srbija treba da se odrekne pristupa EU i slobodnom tržištu, pošto nikada ne možemo biti konkuretni i prodavati im naše proizvode i usluge. Tamo kg orgranskog mesa košta 30€, jabuka 6€, licenca za softver 2000€, alat za brizganje plastike 20.000€... Naše firme nemaju prostora za zaradu.
- Srbija treba da bazira svoju privredu na saradnji sa Rusijom, Kinom, Venecuelom... Tamo kg orgranskog mesa košta 7€, jabuka 2€, licenca za softver 0€, alat za brizganje plastike 2.000€... Naše firme bi tu imale dosta više prostora za zaradu.


Ima toga još. Biće i za "levičare"

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbiji neće i ne može biti bolje sve dok se i poslednja Babića glava ne izudara o vetrobran prvorođene Zastave 750, bele boje, te dok se trupac ne veže o propeler starog borbenog vazduhoplova tipa Rogožarski IK-3.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 2/25/2019 at 8:04 PM, bradilko said:

D0QaxsbXgAAnpQv?format=jpg&name=large

 

e moj radule, s kakvim papkom si tvorio...

Jaoj, kakvo proseravanje. 

Znači ono: "Nemamo ni jedan dokaz, ali verujte jer je debilno ne verivati, jer je to civilizacijska tekovina"

Koja civilizacijska tekovina? 

To što ste vi utripovali da je nešto civilizaijska tekovina, ne znači da baš to jeste. 

I vi se borite sa nezavistan um? Nezavisno  mišljenje? A trčite ispruženih ruku (kao da vas je Godzila napao), čim vas zaplaše epidemijom. 

I vi se borite za slobodu misli? 

Radije bih verovao Stanisu iz GOT-a. 

Ali ono što mi vređa inteligenciju najviše, to što je u odgovorima Bošku dao tačno istu demagogiju koju Boško inače daje. 

Daj majstore link. Ne ono "opšte je poznato". Opšte je poznato da je Vučić peder i smrad, pa svi glasaju za njega. 

Ali ne, lik je krenuo da demagogijom demantuje demagogiju. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

17 minutes ago, Dark_Elf said:

I vi se borite sa nezavistan um? Nezavisno  mišljenje? A trčite ispruženih ruku (kao da vas je Godzila napao), čim vas zaplaše epidemijom.  

I vi se borite za slobodu misli? 

 

I ti se boriš protiv demagogije?

Ali ne, nego jednom demagogijom demantuješ dve demagogije :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 minutes ago, Dark_Elf said:

Koja civilizacijska tekovina?  

To što ste vi utripovali da je nešto civilizaijska tekovina, ne znači da baš to jeste. 

ovo tek izjava bukvalno ono za zažalit što su vakcine povećale evolutivnu prolaznost ljudi

 

Sad izvoli spinuj mi kako podržavam ovu demagogiju desno, kaži mi šta sam to ja u stvari mislio, ili kako već voliš :D

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...