Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Čini mi se da je kucnuo nulti čas gde povratka jednostavno nema. Nekako se nameće kao primarna dužnost da počnemo polako da vadimo mehanizaciju iz garaža, podruma, špajza...

Motorcangle, bonsek, brusilica, maljevi, testere, burgije, zolje - ko čime raspolaže i šta već poseduje.

Ja sve od navedenog imam, čak i zolju, istina demontiranu, ali relativno lako se da srediti i posuditi nekome, ukoliko zatreba, a po svemu sudeći će zatrebati.

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Srbin Hamza said:

de bre ljudi, Bole nema sto iljada na izborima a ne na ulici

dobro Mićun danas rekao za Blic, pa ti ljudi nemaju ni program

dođu pred precedništvo i kažu vučiću dizađe

maratonci

Jebote Micun crknite obojica u septickoj jami 

 

mali vremeplov 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ajmo malo analizu: 

 

Subota:

- Upad u RTS, i zahtev da se uključe u program, i tvrde da će biti tamo sve dok im se to ne ispuni. Policija ih izbacila - ispušili ga. 

 

Nedelja:

- Dolaze ispred predsedništva, okruže zgradu, opkole Vučićam i kažu da će tamo ostati, sve dok im se psiho ne obrati. On pošalje sliku šaha, i izađe posle par sati, kad su ovi krenuli put policije - ispušili ga. 

- Dolaze ispred policije da oslobode zatvorene, Boško pominje ultimatum do sutra u 15 da se oslobode - ispuše ga 

- Idu do RTS (ili nisu ni išli?). Uglavnom, i da jesu i da nisu - Ispuše ga 

 

Ponedeljak: 

Prolazi 15h, time i Boškov ultimatum. On nema nikakvu snagu da pokrije svoj ultimatum... sedi bezbadežan i nemoćan. 

18h, psiho se javlja i oslobađa sve sa prekršajnim prijavama - ispada junak. Do sada, sve što je on rekao - ispunilo se. Sve što je Boško rekao - nije se ispunilo. 

 

Ovako pametnu opoziciju, svako bi poželeo. 

  • Like 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elf i dalje sanja Šešelja i želi da glasa za njega

klinci rekli da ih ne zanimaju ni protesti, ni opozicija, ni pozicija, samo daju podršku svom drugu
osim neke ekipe koja je protestovala zato što gubi časove, dodajući da je trebalo još da ga kazne, jebem ti sunce u kakvu će gamad ta govna da izrastu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato što gube časove haha, koji markođurići džuniori

 

2 hours ago, bo88gdan said:

Jebote Micun crknite obojica u septickoj jami 

de bre boki smiriška, pa vidiš da je Elf sve objasnio, ispuvali se u prazno

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Underkuruz said:

Elf i dalje sanja Šešelja i želi da glasa za njega

Ti kad kod ne znaš šta da mi odgovoriš - potežeš Šešelja. :D

Ja sam njega podržavao dok je bio u Hagu, zajedno sa srpskim generalima, koje je TVOJ Koštunica poslao i prodao. 

Ja najverovatnije na sledećim izborima uopšte neću glasati... možda eventualno glasam za Radula, jer vidim da se drži po strani ovih mamlaza iz SZS. Ali to je baš tanano možda. 

1 hour ago, Underkuruz said:

klinci rekli da ih ne zanimaju ni protesti, ni opozicija, ni pozicija, samo daju podršku svom drugu
osim neke ekipe koja je protestovala zato što gubi časove, dodajući da je trebalo još da ga kazne, jebem ti sunce u kakvu će gamad ta govna da izrastu

Nisam baš skapirao ovo za klince. Koji klinci? Drugari ovih što su uhapšeni? 

Koji drugi klinci? Neki SNS klinci? 

 

Izvini što sam neinformisan, ali slabo se družim sa mlađima od 20-25 god. :P 

2 hours ago, miter said:

I svaka vlast

bi poželela bar 30 procenata ovako prepametnog naroda

jel ti razumeš da je toliko posto srba glupo ko kurac

Je l' bi po tebi pametniji narod bio kada bi podržao ove iz SZS? 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta ima da odgovaram na ovo što si napisao haha

nikada se ništa nije desilo posle prvog udara, tako nisu padali ni srednjovekovni bedemi tvrđava
sve što se desilo za vikend je odlično, mnogo bolje od besciljnih šetnji na kojima već neko vreme opada brojnost

još su razne smrdljive komunjare popizdele zbog toga što je Boško bio na čelu, pa će valjda da se sklone iz priče, tako da se i redovi protestanata čiste, nadam se
 

klinci sa današnjeg protesta drugara nekog osamnaestogodišnjeg dečka koji je uhapšen, bili snimci danas po tviterima

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

14 minutes ago, 23/16 said:

 

uff...

e moj glupi, zavedeni, momče sa videa... srce mi se steže kada vidim, kako si izmanipulisan. 

Oćeš da rušiš sistem koji je nasledio Vučić, a napravio ga upravo Đilas i slični mu? 

Kad sutra svi zajedno uđu u koaliciju, pitaću te.. 

 

 @Kuruz

Hah... ti stvarno misliš da ih Vučić nije odradio sada za vikend? :) 

 Šta će ovo? Da ponese sad kao iskru koja će da se rasplamsa? :) Brate, vi ništa nećete da razumete dok Vučić ne dobije jedno 70%. 

Ja sam negde kontao da bar ti nećeš da se naložiš na ovu šaradu. 

 

I da se razumemo... ne širim defitizam... želim da ova stoka što pre ode sa vlasti... ali da jedna stoka zameni drugom stokom, nešto nisam previše naložen. 

Edited by Dark_Elf
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

niti sam naložen, niti mislim da će da ode odmah posle ovoga, ali, još jednom, ovo je bolje od mirnog šetanja koje vodi ona riba koja sklanja parolu "da ovi odu, a da se oni ne vrate"
dok ne dođe tvrda ekipa, neće se desiti ništa bitno, a bitne stvari uglavnom ovako počinju
ništa bez lomljenja i paljenja

i ne znam šta ti predlažeš, daj neke ideje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...