Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja nedavno diskutovao nešto na jednom NBA forumu
Ameri misle da je Njujork pravi simbol Amerike, melting pot, kurac palac, u fazonu su da ceo svet Amerikance vidi kao mešavinu nacija i kultura, torelantan narod...
reko sine ceo svet vas vidi kao jebene redneke iz American Badass spota, a ne kao hipsterske Indijce koji rade u nekoj IT kompaniji i pijuckaju Starbucks

isto tako i London,  nejgovi stanovnici i kojekakvi mučeni influenseri i tviteraši misle da je to prava Engleska, a ne Njukasl, Birmingem, Lids i ostali gradovi i sela po drugim delovima države

  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paralelni univerzumi, objasnjavas Englezu i Amerikancu sta su prava Amerika i Engleska (Bata im objašnjava da biće zemlja proleterska), a privatno si Srbin koji želi da ga druge nacije posmatraju kao civilizovanog i modernog xD

Ne dao Bog da oni nama objasne mi šta smo...

Najlepše je što će biti u pravu <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Demon Seed said:

Paralelni univerzumi, objasnjavas Englezu i Amerikancu sta su prava Amerika i Engleska (Bata im objašnjava da biće zemlja proleterska), a privatno si Srbin koji želi da ga druge nacije posmatraju kao civilizovanog i modernog xD

Ne dao Bog da oni nama objasne mi šta smo...

Najlepše je što će biti u pravu <3

pa ja objašnjavam šta su srbi već godinama

Ameri su u suštini Talibani sa švedskim vladarima, dok su Srbi Talibani  sa turskim vladarima

Share this post


Link to post
Share on other sites

SNS pustio buvu da će možda biti izbora, a opozicija je kategorična "ili uslovi, ili bojkot". 

Konačno se opozicija uzela malo u pamet

Pre par godina, na ovoj istoj temi, kad su me neki pitali "pa dobro, šta bi ti", ja sam rekao bojkot i iste ove stvari koje danas opozicija govori... i govorio sam da će vas razvaliti Vučić... ali neee... razvalićemo mi njega... pada on odmah od Radula, Jankovića, Mike, Žike... 

Čekam sad samo da opozicija ipak pristane na izbore, i da ih ovaj opet odvali. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Vučko opet ubedljivo dobije naredne izbore sa preko 50%, onda će to potvrditi da postoji ozbiljan problem i poremećej u našem narodu(paradoks: s jedne strane toliko omražen vođa države a s druge, ljudi mu daju glasove na izborima tako masovno ), a ne AVu i da mi ne zaslužujemo ništa dobro kao narod.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Texas King said:

Ako Vučko opet ubedljivo dobije naredne izbore sa preko 50%, onda će to potvrditi da postoji ozbiljan problem i poremećej u našem narodu(paradoks: s jedne strane toliko omražen vođa države a s druge, ljudi mu daju glasove na izborima tako masovno ), a ne AVu i da mi ne zaslužujemo ništa dobro kao narod.

 

 

 

 

ima li koji vođa u Srba da nije imao preko 50% i bio omražen... srbska posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što je popularan i omražen u isto vreme nije neki paradoks. Ima moćnu podršku iza leđa , skoro stopostotnu prisutnost na medijima, marketing tim koji mu pravi spotove, piše govore, itd... Slično je bilo i kad je Tadić bio i Koštunica i Sloba i Tito. Opozicija ne može da se formira, normalni ljudi nemaju za koga da glasaju, krezubima se ispira mozak godinama. Svako bi na njegovom mestu bio podjednako popularan, to nema veze ni sa njegovom harizmom a ni upravljačkim sposobnostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smatraš da vole Vučića jer nemaju druge izvore informacija ili šta?

Stalno se to ponavlja, u smislu da stariji ljudi bez interneta nemaju pristup alternativnim kanalima

mada ovi s N1 prećeruju jer tvrde da to znači da je 50% populacije loše informisano, hm...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Srbin Hamza said:

smatraš da vole Vučića jer nemaju druge izvore informacija ili šta?

Stalno se to ponavlja, u smislu da stariji ljudi bez interneta nemaju pristup alternativnim kanalima

 

 

Pa gomila ljudi u Srbiji, po defaultu glasa za vlast. 

Ne razumem ni ja to stanje svesti, ali tako je. I Tadić i Koštunica su imali ogromnu podršku dok su bili na vlasti. Pa Toma je jedva pobedio Tadića (i stranci su se upleli, inače ne bi uspeo). Verovatno svaka vlast može sa sigurnošću da računa na 20-25% ovih što rade po državnim firmama + 5% do 10% ljudi koji glasaju po defaultu za vlast. Onda još malo pokradu, i to ti je to. 

Heh... pa još devedesetih je onomad onaj seljak rekao Vuku Draškoviću, nešto tipa: "Sve ti lepo pričaš, i sve se ja slažem sa tobom, ali glasaću za tebe tek kad dođeš na vlast". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...