Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

trenutno na TV-u:

N1 - uživo uključenja sa protesta, novinari na terenu, uključenja... 
Pink - Miks malo vesti, malo puštaju klipove ispred Pinka i DJ koji ih čeka, treba da počne ona emisija 
RTS - Slagalica, (436. sezona, 74. ciklus 105. epizoda).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 hours ago, Demon Seed said:

Svaka čas'!

A šta je uradio Bojan pa traži pravdu? Nadam se samo da nije šipkom ubeđivao nekog francuskog navijača da skoči u ambis i sam se ubije

PreCednik opstine kojem otpisuju dugove za komunalije, nekih 150 tisuca  jer on siromah nema odakle da plati :haha: 

7 hours ago, vudun said:

Obrij bradu Dražo, radi kamuflažo. Obrij bradu, jer te po njoj znadu.

ja bas i hocu da me znadu! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da ova Olja, i posle 4 godina, će opet da krene da vrti jedne te iste likove, ko pre. 

Msm... wtf Boško Jakšić? Tip je najklasičniji primer drugosrbijanskog kvazi intelektualca. Priča 5 minutra i ne kaže ništa, sem što vrti iste frazetine koje slušamo zadnjih 30 godina. 

Garant će Olja u sledeću emisiju zvati Teofila Pančića... to je ta neka garnitura koja se vrti kod nje neprestano.... Cvijetin, Pančić, Jakšić... 

Al' dobro, svakako je pozitivno što je krenula emisija. 

Hah.. i morala je ipak da spusti slušalicu prvom gledaocu (ne krivim je, bio je smarač) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Dark_Elf said:

Čini mi se da ova Olja, i posle 4 godina, će opet da krene da vrti jedne te iste likove, ko pre. 

Msm... wtf Boško Jakšić? Tip je najklasičniji primer drugosrbijanskog kvazi intelektualca. Priča 5 minutra i ne kaže ništa, sem što vrti iste frazetine koje slušamo zadnjih 30 godina. 

Garant će Olja u sledeću emisiju zvati Teofila Pančića... to je ta neka garnitura koja se vrti kod nje neprestano.... Cvijetin, Pančić, Jakšić... 

 

Ne nego će da pozove Mišu Vacića..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...