Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 hours ago, vudun said:

https://www.ricochetspecial.com/nekada-popularni-muzicar-narkoman-i-arkanov-ljubimac-oliver-mandicljubi-ruku-vucicu/

Drago mi je što ga je Bora Čorba olešio od batina, u studiju, 1992. godine. Ubio je, bre, Boga u njemu. Ko ne veruje neka priupita Džindžera. Svedoka tadašnjeg - skoro pa masakriranja.

A danas zajedno za Kuma.

Sta ti je sudba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bori je oprosteno. Zna to i Major, nije to bilo ko.

Olija kupili za malo gudre, ali nicija do zore nije gorjela...

 

https://www.youtube.com/watch?v=CrTb5nSu_kk

a I VIDI SE KAKO TREZNI vUCIC ISKORISCAVA BRATICA ODVALJENOG... al da se ne lazemo, recenica, nije vreme za pesme sa politickom sadrzinom, zvuci malo isprazno...

Demon jebeni sid glasa za boska obrdvc, seme ti jebem, o cemu pricamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Srbin Hamza said:

brate to je isplanirano. Opozicija je planirala štrajk u skupštini nakon protesta, ovi ih preduhitrili i sad će glupo izgledati ako đilas počne štrajk

ovo je u stvari vrlo perfidan potez, možda pokvaren i truo al glup nije sigurno

Pa i opozicija je glupa, to smo ustanovili već. 

I? Kako bi to Vulin sjebao opoziciju ako bi počeo da štrajkuje glađu? To nikako da mi uđe u glavu. Je l' bi  ga neko uopšte registrovao, dok on gladuje? Koji bi mu bio zahtev? Da se opozicija samoukine? Zato ga je Vučić i verovatno išamarao tamo u predsedništvu. Neverovatno glup potez. 

A kao što rekoh, i da opozicija krene sa štrajkom glađu, to je besmisleno, ako nemaju konkretan i realan  zahtev, a ne zahtev da Vučić i Brnabićka i Zorana daju ostavke. 

33 minutes ago, 23/16 said:

Koliko ljudi ocekujete danas? Ja bih bio zadovoljan i sa 50k.

Mislim da nije toliko ni bitan broj, već je bitnije šta je konkretan plan opozicije. 

Ako hoće da troluju i zakoče ceo grad, dovoljno im je i 5k. Mada, subota je, to bi ozbiljnijeg efekta imalo tek u ponedeljak. 

Ali možda stvarno rasprostru šatore, pa postave kazane i zablokiraju ceo grad na nedelju dana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, Dark_Elf said:

I? Kako bi to Vulin sjebao opoziciju ako bi počeo da štrajkuje glađu?

ko kaže da bi Vulin i Vesić počeli štrajk glađu?

malo preskačeš scenosled. Naime, oni su REKLI da će početi štrajk, jer su ČULI da će ga opozicija početi (btw i naprednjaci su nekad štrajkovali sa stiroporom itd), a jedno je šta kažu a drugo šta urade

razgovor sa Vučićem dan kasnije je takođe isplaniran. Nije valjda da misliš da oni to tako bace bombu u javnost a da se nisu pre toga dogovorili sve. Pa oni se dogovaraju sa novinarima poput Sarape i Vučićevića, i vozačima autobusa, dal imaju goriva, sa pekarima da im ove kifle za sendviče nabave, jel moguće da pretpostavljaš da to Vulin samostalno nešto izleće? Uopšte ih Vučić nije drao taj dan, već je dogovoreno da ga hvale pred kamerama, kako ih je "umirio", "urazumeo" itd

ni u jednom trenutku oni nisu planirali da zaista započnu štrajk. Kažem, ovo je organizovano na više nivoa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi nije logično iz razloga što svaka povučena politička odluka može samo da šteti rejtingu, jer pokazuje neodlučnost. 

A drugo, ne kapiram opet kako bi njihov štrajk glađu, AKO opozicija počne štrajk glađu, njima uopšte pomogao? Štrajk glađu protiv štrajka glađu, pa to je ko obdanište neko. 

 

Ja ipak mislim da su se Vulin i kompanija istrčali, popili packe, i odustali. Al' dobro, zanimljiva je i tvoja teorija svakako. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

rejtingu koga, Vulina? Vučić samo dobija time

obesmislili su štrajk kao način borbe opozicije, to je logika.

sad kao oni dođu večeras pa kažu e i mi idemo u štrajk, to je propalo. Lutovac juče reče za N1 da su razmatrali ali da im nikad nije bila primarna opcija, mislim sad se vadi, očigledno jeste bila opcija

možda razapnu šatore, a možda ni to

ono što te buni je što ti Vulinova reakcija izgleda amaterski, što ne znači da nije profesionalno urađena.

To i Tramp radi, lupeta, pravi se lud, ovi se krste što razgovara sa nepriznatim Tajvanom i posle kaže nisam znao da to smatramo delom Kine itd... ili onda kad je rekao da ne zna šta je KKK i zahvalio se na podršci KKK na izborima, pa dan kasnije se odrekao. A u svakom slučaju postoji interes da se upravo tako ponaša.

profesionalni amaterizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je bilo danas. Oko 3 sata je bilo jezivo malo ljudi i iskreno, plašio sam se da će nas biti nekoliko hiljada, a onda je narod nagrnuo.

Kesic dominira veceras. Ladno je predsednika nazvao placipickom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...