Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zapravo, veoma je lako. Za pocetak krenes sa citanjem. Tako ces doci do zakljucka ko je prvi spomenuo zlatnu ribicu. Ko je spomenuo Slobin RTS, pa onda ozbiljno promisli koliko godina mira je Slobin RTS proziveo i koliko se menjala uredjivacka politika u tom kratkom periodu mira. Mada mozes i da skrenes gde ti odgovara.

Kakav su odnos RTS,Politikin Ekspres i slicni imali prema opoziciji? Izgleda da su lektura i bonton najbitniji u celoj prici.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, aRmatuRa said:

Zapravo, veoma je lako. Za pocetak krenes sa citanjem. Tako ces doci do zakljucka ko je prvi spomenuo zlatnu ribicu. Ko je spomenuo Slobin RTS, pa onda ozbiljno promisli koliko godina mira je Slobin RTS proziveo i koliko se menjala uredjivacka politika u tom kratkom periodu mira. Mada mozes i da skrenes gde ti odgovara.

Kakav su odnos RTS,Politikin Ekspres i slicni imali prema opoziciji? Izgleda da su lektura i bonton najbitniji u celoj prici.

 

pa ok, eo ja mogu isto tako reći da kreneš sa čitanjem. Npr, nisam nigde rekao da nisi u pravu u vezi Slobomir RTS-a, zar ne?

spomenuo sam samo posečene glave a ostatak priče o lekturi sam ostavio onome ko je čitao i može nešto reći o tome

ja sam čitao samo Dugu, najčešće zbog golih žena koje je Marić ubacivao

al se i kod tekstova ne sećam da je bila neka provokacija, gospodski časopis sa sisama ta Duga

EDIT

i da dodam nešto, čisto da ne bude crno bela priča. Opozicija je tada bila podobro divljački nacionalistička, Šešelj i Drašković, četnici sa nožem u zubima, Đinđić peče vola na Palama, al ispade Sloba je za rat. Inače je DS glasao protiv svakog mirovnog plana tada, Vensovog, Vens-Ovenovog, Oven-Stoltenbergovog, plana Kontakt grupe, mislim da su i na Z4 pljuvali

sad svi zaboravili. Možda je to bio neki dogovor, da Sloba podržava planove redom a da DS odbija i protestuje zbog njih zajedno sa Šešeljem. Ali tako je bilo. Ne znam da li bi išta srećnije Srbi prošli i sa takvim liderima. Možda bi, možda ne bi.

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbacilo Noga iz Dveri. Kaze Murar da je saradjivao sa Vucicevim ljudima i da cemo dokaze dobiti veceras.

Videcemo. Ne bi mu bio prvi put da nesto obeca, pa da ne ispuni. Nesto bas i ne verujem SzS ekipi.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh da SzS otvara opštinske odbore, pa ne kapiram kako to funkcioniše
em svaka stranka iz te koalicije već ima opštinski odbor, em ne vidim šta će im ti odbori kad neće da izlaze na izbore, ako budu raspisani

doduše, Vuk Jeremić je pomenuo neke izbore sledeće godine, ali ni to mi nije jasno, jer rekoše više puta da će izbori biti bojkotovani dok ne budu postojali normalni uslovi za održavanje istih
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nisu problem svi ti stavovi. 

Ali glup je što to priča tako javno i otvoreno. 

Dok je to krio (ili bar, nije isticao), mnogi drugosrbijanci i Dimon Seedovi su ga zdušno podržavali. 

Sad može da bude srećan ako ima 1% podrške. 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licni stavovi su jedno, program stranke/pokreta je drugo (a i sta mu je ovo poslednje, vec sada je tako).

Kako on misli da mi uopste prezivimo u Evropi ? Po cemu je ovo drugacije od onoga sto Seselj zagovara?

I ne cudi me sto tebi nije problem, ti bese zeleo da mi ratujemo u tvoje ime ;) .

Hoce li oni ovako svakog dana ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi ratovi, kakvi bakrači - niko normalan nije za rat. 

Jedino ako sam pozivao na odbranu (a ti smatraš da je to poziv za rat). 

 

Ne, nego kažem da Radule te stavove mora malo da uvije u oblandu, jer se narod onda lako primi. Eto, SNS ti je prvi primer. Čim su malo uvili radikalse ideje (koje smatram da nikada nisu ni hteli da sprovedu (jer su bednici svakako)), odmah su dobili izbore. 

Jeste to nemoralno, beščasno, bedno i tako dalje, ali to je politika. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubio je Radule glasove i pre nesto sto je javno rekao stavove o EU/Kosovu/Nato.

A ovo za ideje...prilicno sam siguran da narod koji glasa za Vucica (ne za SNS, jer takvih je jako, jako malo) ni ne slusa sta ludak prica. Glasaju ili zbog interesa (primer, poznanik koji se plasi da nece moci da radi na crno ako se promeni vlast) ili jer su podlozni propagandi.

Kult licnosti je uvek bio jak u Srba.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...