Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, 23/16 said:

Grešiš Demone, to je lažni profil.

Misliš na ovog Babića što je objavio kako nema vozačku? Moguće, vid'o (edit apostrof, da ne bude TADIĆ NAŠO POSO :D) sam usput nešto, al' nema mi logike da lažni profil brani soma, možda se sprda čovek xD

@Bata: koga bole kurac više za demokratiju, jedini sistem koji ima smisla je neka meritokratija / tehnokratija (tehno u smislu da se tehnološki ograniči i kontroliše ispravnost i taj famozni fairness izbora za koji se potpisuju ovija božem sporazumi s narodom, to sve mož da bude public i delimično open source u smislu da svako ko ima tu vrstu pismenosti može da petlja s tim i da predlaže promene koje se onda implementiraju kroz sistem glasanja), eto npr. samo ljudi sa fakultetskom diplomom da imaju pravo glasa, ja bih se drage volje tog prava odrekao ako po tvom proročanstvu nikad ne završim fax :P

videli smo ovde šta bira demokratija, dosta je bilo demokratije što se mene tiče xD

i to kao proleterijat, moć narodu, moć radnicima, najveće sviranje kurcu i mitomanija koja postoji, doduše bolje da glasaju radnici nego neradnici, al' šta zna siroma' što guli pada u nesves na pokretnoj traci, sem da se nacrta da poljubi ruku Vučku kad mu dođe u posetu da vidi kako operira postrojenje

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde nikad nije bilo demokratija, šta mutiš sada

problem meritokratije je upravo objašnjen na Srbima. Ti u načelu predložiš da vladaju obrazovani, dakle da vlada 7% ljudi u Srbiji, i na to većina neće pristati naravno

ono što Srbi imaju je obrnuta meritokratija. Kada bi primenio ozbiljne kriterijume i javne konkurse za posao, morao bi 70% Srba da izbaciš iz uprave i javnih preduzeća i zaposliš Šiptare

ali Srbi to neće, zapošljavaju se ne zahvaljujući diplomama već partijskim knjižicama, koje su bitnije

koliko si postera vođe nalepio, koliko izbora i godina staža imaš, toliko dobijaš od kolača

Dimone, ponekad me totalno čudiš, kao da nikad nisi čuo onaj vic zašto ima najviše Srba u kazanu u paklu, pa zato ako jedan proba da izađe drugi ga povuku nazad!

 

i8s86hwf.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasno sve, ovo za povlačenje iz kazana se drukčije zove Icaros Efekat haha, samo zavisi od baseline-a (vazelin!) nekog naroda, koji je u Srbiji prilično nizak, koliko se mož dobaciš pre nego stoka da te povuče nazad

Jbg nekad se ovde cenilo obrazovanje, to je degradiralo još više u zadnjih dvatries godina, al' to smo već pričali

 

 

evo još jedan pametan da mu se pokakimo u brk, kokain mladenović

http://rs.n1info.com/Vesti/a461189/Kokan-Mladenovic-Nemamo-nijednu-razumnu-alternativu-ovoj-vlasti-a-ona-je-neizdrziva.html

 

pa naravno da demos ništa nije napravio kad nije imao snage da stavi katanac na SPS pa se SPS vratio...

 

Meni nisu jasni ljudi koji u 2019. godini i dalje misle da glasanje nije biranje manjeg zla i očekuju bezgrešnog viteza paladina da ih obgrli čvrstom rukom pravednika

eto vam ga Boško

giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto i taj klokan, šta lupeta, tu uopšte nema levice, u čitavoj Srbiji je nema

građansko i nacionalno je jedno te isto, ovde umišljaju da je građansko nešto kosmopolitsko bemtišta

u državi ili postoje građani i onda je ta država nacionalna

ili postoje radnici i seljaci, i onda je ta država socijalistička

a ovo mrsomuđenje ko je za građansku a ko za nacionalnu, to totalno nerazumevanje političke teorije je takođe jedan od razloga što propadate Srbi

nije vama ni Sloba kriv, vi ste govna :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvi, njemu je "građanska opcija" levica

trideset godina ovo oni lupetaju u javnom i naučnom diskursu

i taj frankenštajn srbin je izvor svih problema

a i Borko nije levica, ne otkad je prišao Đilasu, a i pre je samo folirao. Imao je levičare u stranci al on je pre svega bot, što se popularno zove profesionalni političar

Edited by Srbin Hamza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanično su saopštili kako je saobraćaj obustavljen na dotrajaloj pruzi, a onda su kontigenti prolazili noću dok meštani spavaju.

Ministarka Zorana će na specifičan morati da odgovara za četvrto iskliznuće voza sa opasnim hemikalijama na istoj pruzi u poslednjih mesec dana.

EMtXQqy.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voz izmedju Rume i Novog Sada je bio odlican - tacan u minut, toplo, cisto...i sada su ga ukinuli.

Debili.

Elfe, ja sam ovde bar 10 godina ;)

 

Ako sam dobro razumeo, ovi likovi sa crvenim zastavama na protestu su ekipa iz Marksa? Malo je smesno kada levicari nose ajfone.

Meni licno nisu preterano smetali. "Vlast i opozicija, trula koalicija" ocigledno smeta organizatorima.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve to stoji, jasno je da su likovi ubaceni na protest.

Ali sa druge strane, ako ce 90% vremena da vicu da je Vucic lopov i 10% da je Djilas...sta znam, meni ne smetaju :)

Gradjanski je protest, nije stranacki, zar ne ?

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne lažemo, i građanski je, i stranački, bez prvog fali snaga, a bez drugog artikulacija, kakva-takva

 

Kapiram šta hoće da kažu, protestuju protiv protesta, pametniji su od pametnog itd, meni je to moronski na našu današnju situaciju, u praksi prikazuje tu njihovu levičarsku pamet i svest o tome kako ni pozicija ni opozicija nisu idealni, a u praksi sabotiraju proteste, dakle ili su ubačeni ili su promašili ceo fudbal, nije ni to isključeno, svejedno  je stoga da l' će da protestuju protiv protesta za vreme istog ili u svojoj režiji u drugom terminu, samo bi ovo drugo bilo smešnije i prikazalo bi pravu snagu njihovog pokreta xD

Čitao sam i na fejsbuku nekog lika koji priča basnu kako je potpisivanje onog sporazuma ''siguran glas za SzS'' i kako je to isto kao ''sigurni glasovi za SNS, samo besplatno'', pseudointeligencija obična koja služi da potera pseudointeligenciju nazad u apstinenciju.

Kontra na kontrinu kontru se događa, ezoterična psihologija i politika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za svaki nivo nepotpunog razumevanja situacije postoji odgovarajuća žvaka i dugmići koje treba da pritisne SNS ili ovi drugi da bi postigao određen efekat, ali britka sablja nema dileme :blek: iliti moj glas dobijaju besplatno, kako se uzme :haha:

 

Samo se plašim freak situacije gde npr. organizuju se izbori, ova udružena opozicija bojkotuje, a DJB snimi svoju šansu da izađe 1 na 1 sa Vučićem i da pokupi glasove od ovih što bojkotuju, nisu valjda toliki retardi i rekli su da će i oni da bojkotuju, al' šta ga znaš, vole jebena iznenađenja da priređuju u poslednjih par godina... Iz njihovog mindseta je skroz realno razmišljanje ''lažna opozicija je sama sebe isključila, idemo u boj da se tepate''

Onda bi pola glasača koje ne poseduje SNS glasalo za njih a pola bi poslalo sve u lepu pičku materinu i bio bi opšti fijasko...

 

Ili brt trojanski konj da se podmetne, SzS bojkotuje, DJB se kandiduje, i onda svi pozovu glasače da glasaju za DJB, zaseda! :D

Ali preveliki su kurčevi vođa za tako nešto. Beš mi sve u takvom scenariju bih glasao i za Dveri, evo iza Patku bih glasao... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, 23/16 said:

Po cemu je ta njihova prica ista drugacija od onoga sto radi DJB?

Na protestu su i jedni i drugi, pljuju vlast i opoziciju i jedni i drugi. 

Možda ja ne pratim, ali DJB na protestima protestuje protiv vlasti, a ne protiv vlasti i protiv protesta.

A priča je Marksu generalno manje artikulisana i organizovana nego DJBu, ovi imaju neku nazovi ekonomsku politiku, neki program, Marks21 ima svoje sindikalističke deluzije o revolucionarnim pokretima radnika, balkanskog socijalističkog saveza aka Jugoslavija, zamlaćeni kodeks ponašanja sa jakim akcentom na PC proseravanjima, neartikulisanu strategiju, bukvalno one fakcije iz Deus Ex imaju artikulisaniji program i jasnije ti je kako planiraju da postignu i šta xD

važno da je u prvom planu na sajtu napisano da se finansiraju isključivo od članstva... :)

Meni neartikulisanost i te neorganizovane inicijative, kao svi smo jednaki, anarho-komunizam itd, generalno od starta smrde na botove

evo bacio pogled ovima na ovaj ''kodeks ponašanja'', bukvalno sastojci PC, ''jednakost'' i ''antifa'' lobotomija + galama uživo i na društvenim mrežama, i oni znaju da nikad neće biti u poziciji da rade nešto konstruktivno, pa im takav deo programa nije potreban...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma retardi su, vidi se. Ali nisam siguran da li im treba zabraniti prisustvo ili ne.

Inace, svaka cast organizatorima u petak (ne secam se da li sam vec pisao). Jedno 10-tak ljudi iz organizacije su stali ispred crvenih i krenuli da setaju jako sporo i na taj nacin ih uspore. Ostali organizatori su molili ljude koji su setali iza da ubrzaju i obidju crvene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Beogradu ih redari provocirali

52297612_10156441016132415_5791891388681

 

51781218_2018447334859468_90068275425013

 

Quote

 

ovaj transparent je postavljen ispred levog bloka, dakle leđima u odnosu na govornike, ispred trensparenta kordon redara u žutim prslucima.
pokušali su da spreče levi blok da krene u šetnju. oteli su jedan transparent, šutirali su ljude... i baš su se naložili da se tuku, bilo je na ivici, ali je izbegnuto

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...