Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne verujem. 

Prvih dana je imao boost u stranci kada je izabran, a posle je krenuo pad, koji će biti sve jači i jači. 

Mnogo psuje, al' nije problem to što psuje, nego što veštački i folirantski to radi. To ljudi osećaju. Mnoge nežne drugosrbijance će odbiti od sebe. 

Mislim da trenutno treba da bude srećan ako ima 3%, a kad mu napukuju još štošta, i kad im on svesrdno pomogne u tome, imaće 0,001% (i to će se desiti vrlo brzo). 

Živi bili, pa videli. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to se desilo sa SerGejom. Znao sam ja da će me YuM informisati, šteta što nas je tako malo ostalo, jer smo govna. :)
Vidim neka moja školska drugarka okačila Tašaninu fotku ono kad ga je častila govnima, sa komentarom "sve si bila u pravu". A znam koja je helsinška borulja za ljucka prava, pa sam morao da proverim šta su ga natovarili govnima.
Stvarno mi nije jasno šta mu je to trebalo, ali cenim što se iole loži, mada je ispušio već u startu.
Ono što mi zaista nije jasno što je skoro svima tako dobro, pa nemaju rašta da se bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/12/2019 at 5:17 PM, Srbin Hamza said:

Hašim Tači borac za slobodu :haha:

 

ovo je čak previše šiptarski i za mene

Kad mogu Srbima borci za slobodu da budu Ratko, Šešeljuga, Arkan, Milan Lukić.... što ne bi i Albancima bili Hašim i Ramuš. Jes da je šverc droge gori od šverca oružja, cigara i bele tehnike, al' nećemo da sitničarimo.

Ne mogu da kažem da mi je drago što su Albanci osuđeni na OVK ekipu, Hrvati na HDZ i Ujake, Bosanci na Alijine naslednike, Crnogorci na Milogorce, ali šta su sejali to su i poženjli. Već 20-30 godina im se ovi useravaju u život, Srba nema ni od korova, a oni i dalje o Srbima. Nije mi drago, jer se i nama crveno-crna koalicija userava u život već 30 godina, a mi i dalje o Hrvatima, Bosancima, Albancima, komunistima, Amerima, Vatikanu i judeo-masonskoj zaveri. I naravno, uzdamo se u "braću" Ruse i  radujemo se "raspadu" EU, kao da će nas to izvući iz govana, a ne posrati još više.

Neverovatno je koliko ljudi nemaju predstavu o dešavanjima oko njih. I to je tako od Aljaske do Australije, što kaže Momčilo, nije rezervisano za ove prostore.

  • Like 3
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Jes da je šverc droge i ljudskih organa gori od šverca oružja, cigara i bele tehnike, al' nećemo da sitničarimo.

zaboravio si da dodaš najbitniju stvar, pa sam ja to uradio umesto tebe

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nisi dodao organe stvarno bih se zapitao o čemu ovaj, otkad je droga gora od oružja? :haha:

pošten Šiptar bi ipak naglasio da je manje organa prodato nego što su Srbi pobili u Srebrenici

i generalno vas ne kapiram, realno gledano, Milogorci bolje žive danas nego kad su bili pod Beogradom

a isto važi i za Hrvate, brutalno profitirali likovi od odvajanja

svako ko se odvoji od Beograda dobije neku satisfakciju

dok to Srbi ne skontaju Vučić će im biti etalon

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

da nisi dodao organe stvarno bih se zapitao o čemu ovaj, otkad je droga gora od oružja? :haha:

pošten Šiptar bi ipak naglasio da je manje organa prodato nego što su Srbi pobili u Srebrenici

i generalno vas ne kapiram, realno gledano, Milogorci bolje žive danas nego kad su bili pod Beogradom

a isto važi i za Hrvate, brutalno profitirali likovi od odvajanja

svako ko se odvoji od Beograda dobije neku satisfakciju

dok to Srbi ne skontaju Vučić će im biti etalon

Pa i mi živimo bolje nego pod Slobom, ali to nije neka uteha. Da su/smo imali malo pameti i bolje birali, danas bi mogli da budu/budemo kao npr. Češka ili Estonija, a ne ovakvi jadnici kao što smo sad. Usotalom, da je Ujacima Beograd bio problem, ne bi Slavonija i Dalmacija bile prazne, a Irska i Nemačka pune domoljuba

Share this post


Link to post
Share on other sites

i Amerika je puna Nemaca i Engleza, pa? Će se pravimo da samo odlaze ljudi iz ex-yu republika, ono Španci nigde ne idu? To nema nikakve veze s Hrvatskom no sa kapitalizmom.

I dalje ostaje fakat koji mešaš poređenjem sa Slobom. Hrvati, Slovenci i Crnogorci žive bolje sada nego osamdesetih. Samo Srbi žive lošije nego osamdesetih.

Uostalom, evropski fenomen je tzv "new poor". Od 7,6 milijardi ljudi na planeti, 7 živi gore od Srba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...