Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

- Kad sam prvi put uveo Vučića u Šešeljevu kancelariju pristojno su se pozdravili. Šešelj, vidno nervozan, pitao ga je koliko ima godina. „Dvadeset dve, gospodine predsedniče", odgovorio je Vučić. Šešelj je nastavio čudnim pitanjem: „Koliko si žena jebao dosad?" Vučić ponovo smireno kaže: „Tri, gospodine predsedniče ( слагао је)". Šešelj tada povišenim tonom pita: „Koliko puta?" Tada Vučić zastane, začuđen pitanjima, ali se, posle kraćeg vremena, pribrao i tiho rekao: „Pa, po jednom, gospodine predsedniče". Tada Šešelj prasne i pita: „Kako onda zadovoljavaš seksualni nagon?" Vučić se potpuno zbunio: „Pa, onanišem, gospodine predsedniče". Na to Šešelj vikne: „Marš odavde, jebo te onaj ko te doveo!" Vučić brizne u plač i izađe iz prostorije. Za njim sam izašao i ja. Stigao sam ga, uhvatio ga pod ruku i, onako uplakanog, odveo u svoju kancelariju.

  • Like 2
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vudun

O'klen je taj citat? 

Pričalo se nešto i da ga je Šešelj terao da jede šampite sa poda i da ga je stalno ponižavao. Ja nešto nisam verovao u to, ali sve sam bliži da verujem, kada vidim koliko je Vučić psihopata iskompleksirani. 

--------------------

 

Evo da vas kaznim sa malo botovskog humora: 

 

7a60d656-5b99-4764-84d4-031dcd6cf79a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, vudun said:

^  Ispovest jednog matorog čiče  http://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=421&cl=19

inače je taj magazin jednom napisao da Tadić ima sidu a da je Vladimir Pavićević iz Nove stranke prvu dozu kokaina dobio od Dejana Savićevića :haha:

totalni šiptarijat od sajta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Srbin Hamza said:

inače je taj magazin jednom napisao da Tadić ima sidu a da je Vladimir Pavićević iz Nove stranke prvu dozu kokaina dobio od Dejana Savićevića :haha:

totalni šiptarijat od sajta

 

Moj matori je nekad početkom 80ih Brkiću bio urednik u valjda biltenu PKB-a. On je i tada bio lud i odma uvatio da piše o prevarama i skandalima. Ćale samo ispravio slovne i stilske greške i objavio. Posle obojica išla na disciplinski, ćale bio u fazonu to je korektno napisano.

Tip ima patološki problem s autoritetima, no to je manje bitno, danas autoriteta i nema. 

Uzgred on je s Vučićem vodio Pravdu... Ima dosta na tim stranicama o tome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kažem, ovo mi je od ranije stajalo u bukmarkove. Brkin list ne čitam već neko vreme, jer se ubedačim, deprimiram i totalno razočaram u ćivot.

Samo krišom sendvičarsku tvđavu - mondo tačka rs. Istina, zna pritisak da skoči u 200, međutim, korisno je zbog određenih skrinšotova, arhiviranja, kao i sagledavanja Čučićevih daljih aktivnosti u satiranju ove zaparložene zemlje.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ono što Srbiju izdvaja od Slovenije, Hrvatske ili Makedonije jeste nepostojanje institucionalizacije ovih promena na terenu kroz stvaranje vidljive političke partije koja bi pokušala artikulisati nove ‘leve politike’, u najširem smislu, kao potencijalnu alternativu liberalima i nacionalistima.’"

https://www.portalnovosti.com/50-nijansi-crvene

Neoliberalčine

"U tom smislu je interesantno zapaziti da Srbija prednjači u odnosu zemlje bivše Jugoslavije, naročito u odnosu na Sloveniju i Hrvatsku i da je prevazišla onu početnu faz upoznavanja sa liberalizmom u kojoj se nalaze ove zemlje."

http://katalaksija.com/2009/11/11/klasicni-i-„moderni-liberalizam/?fbclid=IwAR2_C333WMdfjdwZIyVK4LJlSsqnbDn52if1Cov0npt_aWkpAhWxTnjYpq4

jadna zaostala Slovenija :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, vudun said:

Pravo da ti kažem, ovo mi je od ranije stajalo u bukmarkove. Brkin list ne čitam već neko vreme, jer se ubedačim, deprimiram i totalno razočaram u ćivot.

Samo krišom sendvičarsku tvđavu - mondo tačka rs. Istina, zna pritisak da skoči u 200, međutim, korisno je zbog određenih skrinšotova, arhiviranja, kao i sagledavanja Čučićevih daljih aktivnosti u satiranju ove zaparložene zemlje.

 

Fakat. Ja posle svakog broja razmišljam da se dignem u vazduh u gradskoj skupštini.

Al onda pomislim na nejač. Svoju. Jbg. 

Što ono reče 'Amlet... and enterprises of great pitch and moment....their current turn awry and loose the name of action.

U kurac. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, i Princ je prvi put karao sa 25

Kad on dođe na vlast, moraće da nadoknadi sve to

Sva sreća pa ga niko nije terao da jede šampite, a i đanu je skinuo svojim naporima i umećem , nije morao da plati kao Psiho

Manji kompleksi ,samim tim i bolja vladavina

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...