Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Smešna mi je mnogo sledeća stvar: Tramp uputi pismo Tomi na dan državnosti, i kod nas halabuka. Vidiš kako nas voli... onda uputi Tačiju pismo... pa se drugi napale: vidite da nas mrzi Amerika.. šta smo vam pričali... onda opet uputi pismo Tomi za rođendan.... A prava istina je da Tramp pojma nema ni gde je Srbija, ni gde je Kosovo (nit' ga zanima), niti ima pojma za ta pisma, koja piše neki zamenik zamenika potpredsednika zamenika kabineta za spoljnu saradnju.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

krle - bog samounistenja i arhi-ljiga. :haha:

 

@elf:

ovaj crnogorski spot ubiVa koliko je dobar. doduse, ne znam ekipu DF, ne bi me cudilo da su u istom fazonu korupcije, ali to je zato sto sam nastelovan na sumnju posle ovoliko god u srb. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@elf:

ovaj crnogorski spot ubiVa koliko je dobar. doduse, ne znam ekipu DF, ne bi me cudilo da su u istom fazonu korupcije...

 

Pa da... ne znam ni ja ko su, a ne bi me čudilo da su podjednak ološ ko Milo, ili gori. I onomad je (mislim da je 2007.) Čeda imao najbolju kampanju, i uvek sam to govorio, ma šta mislio o njemu.

Generalno je ovde problem objasniti ljudima da kad pohvališ nečiji spot, ili nečiji politički potez, da nisi automatski za njega.

Eto i ja kažem da je Jeremić (sa aspekta demokrata i liberala) 100 puta bolji kandidat od Jankovića, a lično ne bih za Jeremića glasao ni u drugom krugu da stoji sam protiv Vučića (već bih bojkotovao).

Ono... može Janković biti 100 puta bolji čovek... a ovaj je recimo hulja, prevarant, i naravno veoma namazan, u političkoj utakmici će ga razvaliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tvrdim na osnovu mog utiska o Jankoviću.

Već sam pojašnjavao to 100 puta... mrzi me ponovo.

To je potpuni promašaj DS-a da njega podrže, i ostalih koji su ga podržali. Zadnji ekser u sanduk. Politički antitalenat.

 

Da zaokružim SNS? Pa koji su oni andrak bolji ili gori od DS-a, ili Jankovića, ili Vuka Jeremića? Ista govna su svi.

Govna su i radikali - koje ću da zaokružim.

 

P.S.

Pričam ovo bez ikakve mržnje prema Jankoviću, da me ne shvatiš pogrešno. Analiziram bez ikakve emocije prema ikome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nemam ni ja emocije prema ikome :D samo kazem da je on sve samo ne mutava dobrica antitalenat

mada videcemo opet, kampanja je tek pocela

 

ali da, daj mi molim te razlog zasto glasas za cirkuzanta iz haga? to ti je isto kao da si glasao sns.

zakljucak, tvoj glas ide sns-u u svakoj varijanti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ni ja ne kažem da sam 100% u pravu.... videćemo... :pivopije:

 

Recimo, isto kažem za DS... kako mogu, pobogu da stave onog krelca Balšu Božovića da bude išta više od nekog piskarala, daleko od kamera?

Isto kažem i za SRS i veoma iritantnog Šarovića.

 

Šteta što ne postoji Yu-metal Stranka Srbije i Crne Gore... mi bi imali pravi kadar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...