Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nadam se da kapiras da je to kao da si zaokruzio vucica, uclanio se u sns, statirao besplatno u vucicevom spotu i pojeo sendvic od pre 5 dana. ;-)

 

Pa oćeš ti glasati u drugom krugu za Obradovića/Šešelja, ako budu protiv Vučića?

Jer, ako ne glasaš "nadam se da kapiras da je to kao da si zaokruzio vucica, uclanio se u sns, statirao besplatno u vucicevom spotu i pojeo sendvic od pre 5 dana. ;-) ".

 

Vučić ili Janković, meni je svejedno.

Obojici se prišljamčila parazitska lopovska družina koja pljačka Srbiju.

 

i kako vam se cini govor?

 

Čini mi se da je baš potvrdio ono što pričam danima.

Govor je bio predug... pun prežvakanih floskula... i teško mi je bilo da ostanem fokusiran na reči.

Al' dobro... možda nisam dovoljno intelektualan. :)

 

@kure

aman okani se autonomasa covece :D slusaj njega

 

Ne treba da se okane... dobro Kuruz razmišlja...

Guju iz nedra treba odmah pridaviti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bukvalno ne postoji ni promil šanse da glasam za čoveka kome na mitingu govori neko ko se bori za dalja osamostaljivanja Vojvodine

 

i ima jedna interesantna stvar kad god se skupe levičari i demokrate

"nećemo otimanje imovine, hoćemo slobodu govora, stvorićemo sistem u kojem ne morate da budete član stranke da biste se zaposlili i zadržali svoj posao, u kome u medijima neće vladati jednoumlje..."

 

a svi redom se sa setom sećaju ćopavog Zagorca koji je sve to radio na mnogo višem nivou i propagiraju bratstvo-jedinstvo

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boško je za ovu autonomašku ekipu koju sam video malopre jedan veliki gospodin

 

da li si realan ili samo hoces da me zajebavas? ;) u kom univerzumu taj lik moze da bude gospodin? u istom univerzumu u kom je recimo gospodin kristijan golubovic (to je taj nivo gospodstva, etike i sposobnosti da razmisljaju). tu vise nije slazem se, ne slazem se - to je ekipa sa mozgom na nivou 5-ogodisnjeg deteta.

 

 

@sw

mislim da je promasio metu (a meta je postati predsednik). to sto se meni svidja sta prica i sto ja aplaudiram, bojim se da nije merilo izborne volje vecine (koju treba ubediti).

 

nadam da cu nakon izbora moci da kazem da sam se zajebao, evo citiracu sam sebe i napisacu da sam pogresio ako sj postane predsednik (osim ako ne izvuce nekog keca iz rukava pred finis).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kom univerzumu taj lik moze da bude gospodin? u istom univerzumu u kom je recimo gospodin kristijan golubovic (to je taj nivo gospodstva, etike i sposobnosti da razmisljaju).

 

Na žalost, Boško je postao nešto što uopšte ne liči na (izvornog) Boška.

Pre osnivanja Dveri kao političke partije, i tu na početku osnivanja, probaj da nađeš neki njegov snimak, i poslušaj.

Bio je veoma skroman, obrazovan, elokventan i briljirao je u svakom pogledu.

 

Nije ti baš poređenje sa Kristijanom realno.

 

Ali danas Boško vrti jedne te iste floskule... ko i mnogi političari... nekako mi je izveštačen... nije mi onaj stari, skromni Boško...

Ali bar nisam čuo da je krao, što mu priznaju i politički protivnici, koji bi prvi izvadili nešto da ga kompromituju.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko i ne kaže da je Boško neki veliki političar i spasilac

ali bar nema iza sebe Borku Pavićević i sličnu gamad

 

za njega ili tog Popovića se glasa zato što nema za koga drugog

standardno glasanje za manje loše rešenje

 

bolje popovi nego jugonostalgičari i aktivistkinje

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

kristijan i bosko imaju apsolutno isti nivo inteligencije, iste porive i stoje na istoj etickoj ravni (jako nisko). samo se jedan bavi politikom a drugi kriminalom. obojica su sustinski zli ljudi, sadisti sa jako malo empatije.

 

dobro, ajde kako po tvom misljenju pristojnom retorikom moze da privuce masu? sta bi trebalo da kaze ili uradi?

 

po mom misljenju - u ovom momentu, najvise sanse ima neko ko se fokusira na zakon, ustav i upotrebljava dosta tog recnika. ne treba da da povoda nekom da mu nesto zameri (kao sto su ovi autonomasi) i da oko sebe skuplja zaprljanu ekipu jer ce mu oni oduzeti glasove (neke i dodati, ali pitanje je sta se isplati). ljudi se trenutno najvise priklanjaju osobi koja mase zakonom i vice "ovo nije po zakonu, ono nije po zakonu" itd. pre par decenija popularan je bio nacionalizam na primer. danas to nije toliko jaka tema koliko je poredak u drzavi.

 

djb jebe kevu kako iskoriscava taj potencijal.

 

recimo, meni se njegov govor svidja i mislim da je se svidja cak i mojim politickim neistomisljenicima. problem je u nekim osobama koje su na bini pre njega i koje odbijaju deo glasaca (cak i na yumetalu). :-)

 

Pa oćeš ti glasati u drugom krugu za Obradovića/Šešelja, ako budu protiv Vučića?

 

ako budu seselj i vucic - to je jedno te isto. oni su bukvalno timski igraci sa iste klupe i to vise i ne kriju.

 

ako budu vucic i obradovic, evo - pristajem da progutam ponos i glasacu za obradovica u tom slucaju, ako ti obecas da ces glasati za jeremica ili jankovica ako jedan od njih dvojice bude na crti vucicu u 2. krugu. mada se dugo nismo videli, licno te poznajem i ne sumnjam u tvoju rec.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako budu vucic i obradovic, evo - pristajem da progutam ponos i glasacu za obradovica u tom slucaju, ako ti obecas da ces glasati za jeremica ili jankovica ako jedan od njih dvojice bude na crti vucicu u 2. krugu. mada se dugo nismo videli, licno te poznajem i ne sumnjam u tvoju rec.

 

Pa znamo obojica da neće da bude Obradović sigurno, pa mu to dođe sigurica za tebe... mene si našao da ložiš? :)

Ja ću svoju reč sigurno ispuniti, ako se i ti složiš da ćeš glasati ( i ) za Šešelja, a ne samo za obradovića.

 

A to što ti je isto glasao za Šešelja ili za Vučića, pa i meni je isto, glasao za Jankovića ili Vučića...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidim

Kristijan je imbecil

 

ovaj je svakakav, u životu nisam glasao ni za njega ni njega ni za njegovu stranku i vrlo je antipatičan

ali ne može se reći da je kao Kristijan, to je van pameti

 

У праву је човек.

 

Једина разлика што Кристијан навија за Партизан, а Бошко је циган.

 

što ti nisi na utakmici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

drkajte kurac na SJ, niko vam ne brani. to ste radili i sa đinđićem, jebenim čedom i radulovićem. svako malo sledeći uglađeni nad-srbin naiđe.

 

samo mojne te priče ostavi ovog, ostavi onog, slušaj njega, glasajte bez blama, živković, šutanovac, neke drtave autonomaške babe, kuso i repato.

već vidim priče u SF scenariju gde svi oni skupa dobijaju izbore i kreće priča nije kriv Janković, ovi oko njega su lopovi.

 

i samo kod vas postopji potreba da se pljuju ostali opozicioni kandidati, pošto je janković jedini izbor, ubedljivo najbolje rešenje, blahblah.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

drkajte kurac na SJ, niko vam ne brani. to ste radili i sa đinđićem, jebenim čedom i radulovićem. svako malo sledeći uglađeni nad-srbin naiđe.

 

samo mojne te priče ostavi ovog, ostavi onog, slušaj njega, glasajte bez blama, živković, šutanovac, neke drtave autonomaške babe, kuso i repato.

već vidim priče u SF scenariju gde svi oni skupa dobijaju izbore i kreće priča nije kriv Janković, ovi oko njega su lopovi.

 

i samo kod vas postopji potreba da se pljuju ostali opozicioni kandidati, pošto je janković jedini izbor, ubedljivo najbolje rešenje, blahblah.

 

smiri se brt, glasacemo za Jeremica u drugom krugu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...