Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ono sto meni nije jasno je to kako radulovic ne vidi jasnu razliku izmedju vuka i jankovica, cak i to koliko je programski blizi ovom drugom

zato ne kapiram dvoumljenje, jer mi se cini da im ovog puta nije bitno ko bi eventualno pobedio sns, vec da ga pobedi, pa bilo ko.

elfe kakav seselj, pa da li si normalan covece dragi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi razliku siguran sam, samo mi se cini da ima istrazivanja koja ne idu na ruku celoj prici.

 

prejaka je kontrola medija, a internet nema dovoljan potencijal.

 

p.s.

 

pratite jasminu na tviteru, izgleda da se karte otkrivaju. no videcemo sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto meni nije jasno je to kako radulovic ne vidi jasnu razliku izmedju vuka i jankovica, cak i to koliko je programski blizi ovom drugom

 

Na osnovu čega je programski bliži?

Radulović je programski bliži dverima i radikalima, nego svim tim DS i G17+ varijantama. Jesi li slušala ti nekada Radulovića? :)

Pa on je za momentalno ukidanje subvencija stranim firmama, a DS je uveo te subvencije. DS, koji je podržao Jankovića.

I Jeremić je pre neki dan rekao da bi gledao da se ukinu subvencije (mada predsednik nema veze sa tim).

I kome misliš da je programski bliži?

 

elfe kakav seselj, pa da li si normalan covece dragi :haha:

 

Pa da skinemo Vučića.. pa bilo kako...

Evo, ponuda ispod koje ne mogu da idem.

Da se Dogovorim i sa tobom i sa Imaginusom, pa čiji kandidat bude u drugom krugu, ili ja glasam za vaše kandidate (VJ, SJ), ili vi za moje (VŠ, BO).

 

Ispod toga stvarno ne mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos

bez obzira na istrazivanja, cija god da prati, pricam da su ovim odstupili od sopstvene ideologije.

seti se samo koja je bila procedura primanja ljudi u pokret, uvek im je bilo bitno ko je taj sa kim saradjuju. zato mislim da je ovo merkanje rejtinga pogresna stvar.

a ne kapiraju da ce vuk, ukoliko bi pobedio, vrlo brzo zbog toga sto mu je samo njegovo dupe bitno, bez blama nastavio uspesnu saradnju sa AV.

 

elfe kralju, daj se okani ds i subvencija, i molim te ukapiraj i razgranici sledece: ds je podrzao sj, dakle nije sj podrzao ds niti ide okolo i prica kako su super.

jednako je kritikovao sve sto nije valjalo i za vreme njihove vlasti, o cemu svedoce godisnji izvestaji koje imas na sajtu ZG

svaki kandidat MORA da ima neku partijsku masineriju iza sebe, pre svega zbog kontrole izbora i svega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Imaginusova Jasmina je lepo objasnila koji problem imaju sa simpatizerima SJ:

(ovde izuzimam našu SW, pošto mislim da ona drugačije razmišlja)

 

C5IhXIbW8AAR3bu.jpg

 

@elf:

u toj kombinaciji ti dobijas 2 glasa a mi 1. ne isplati se. ;)

 

Ja sam probao.. pa ako prođe.. prođe... :D

 

Ko Blackadder kad je prodavao kuću, i kupac mu kaže "Ali podovi vam škripe", a on odgovara "Tačno. I to nisam dodatno naplatio". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@imaginos

bez obzira na istrazivanja, cija god da prati, pricam da su ovim odstupili od sopstvene ideologije.

seti se samo koja je bila procedura primanja ljudi u pokret, uvek im je bilo bitno ko je taj sa kim saradjuju. zato mislim da je ovo merkanje rejtinga pogresna stvar.

a ne kapiraju da ce vuk, ukoliko bi pobedio, vrlo brzo zbog toga sto mu je samo njegovo dupe bitno, bez blama nastavio uspesnu saradnju sa AV.

 

ne znam da li bi vj radio sa vucicem, ipak je on otkazao poslusnost ds-u jer je preveliki ego drajver. ali da, ni ja mu nesto ne verujem.

 

i dalje mislim da djb vidi fijasko koji dolazi ako se obojica kandiduju, a moguce da cak ni u zbiru ne mogu da obore av-a. mislim da u politici uvek gubi strana koja se drzi principa i da pobedjuje i uzima vlast onaj ko kalkulise. ali ako je poraz vec neizbezan onda bolje da podrze sj-a i casno izgube drzeci se svojih principa. mislim da za to cekaju poslednji momenat...

 

u stvari ne mogu boska jbg :haha:

 

gde beziiis? :D

 

Imaginusova Jasmina

 

nemoj me jebati vise. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje mislim da djb vidi fijasko koji dolazi ako se obojica kandiduju, a moguce da cak ni u zbiru ne mogu da obore av-a.

 

Tu ima i problem što u tim kombinacijama, nikada 1+1 nisu dva. Kao onomad kada su se udružili Dveri i DSS, oba su samostalno imala 4%, a zajedno jedva 5%

Isto tako i ako se udruže VJ i SJ, i ako obojica imaju recimo po 10%, to neće biti 20%, nego možda 15-17%, jer će mnogi biti razočarani ovim drugim.

Jbg.. zajeban smo mi narod. :haha:

 

Ali i pored toga, jedina im je šansa ako se udruže... pa i ona je mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ako ne bude drugog kruga?

 

Napredni mešetari su tako složili kockice da drugog kruga neće ni biti.

 

Govnar će da mobiliše partijsku armiju i izlapele babe i dede i to je to.

 

Jeremić ne može da dobije više od 15 %, Janković plafon 5 %

 

Moraće puč da radi, pre ili kasnije.

Edited by vudun
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko ko uvek govori istinu i nije prevario narod. Neko ko sme da vas pogleda u oči.

 

Nego, jedan fini Dragašev dijalogni monolog http://www.dragas.biz/olosokratija/

 

E zato će doći do puča i jajinačke destrukcije. Posle će Radule BMW da razmontira javno-partijski sektor. Jer tako ćemo da budemo u mogućnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo moguće. Ko i danas smatra da su mu za sve krivi samo žuti - uleti mu kruti.

 

Aktivno je počelo sa jogurtom i izgleda da će se završiti samo postmortem kiselim mlekom.

 

Sve jasno.

 

 

16508484_10207606722315630_9205335183373583959_n.jpg?oh=13fc9cdcfe0c2aa46722739b02925a5d&oe=59445DFC

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

naidjoh slucajno sad na ovo, ako je tacno - od 1991, godina na vlasti: SPS 24, G17 14, Velja 16, Rasim 16, Vučić 8, DS 8, DSS 5, ND 11, SPO 13, Vulin 12, Živković 3, SVM 16...

 

Pa to bi trebalo da je to... SPS je odvajkada... G17+ od 5. oktobra dok se nisu raspali 2014... Velja je ko G17 bio uz svaku vlast... Rasim isto... Vučić 3 godine kao radikal i 5 godina sada... i td.

 

https://pbs.twimg.co...eR1WIAArG24.jpg

https://pbs.twimg.co...fM9WAAEqzNw.jpg

https://pbs.twimg.co...g-KXAAAVnT3.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...