Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

drkajte kurac na SJ, niko vam ne brani. to ste radili i sa đinđićem, jebenim čedom i radulovićem. svako malo sledeći uglađeni nad-srbin naiđe.

 

 

tako kao sto ti pricas su razmisljale simpanze koje su vikale "slobo slobodo" jer su drkale na "coveka iz naroda", a pre toga su drkali na tita kao coveka iz naroda.

 

naravno da treba da bude ugladjeni nad-srbin a ne olos, grobar, bravar i lopov bankar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to kažem i ja

isti ste na kraju.

oni viču, vučić il potop.

ti vičeš SJ ili potop.

Ko kaze sj ili potop? Ja cu glasati za coveka koji je jedini zeleo za me zaposli onda kada sam sa svojom diplomom mogla da obrisem dupe jer nemam vezu ni pare a nisam u mogucnosti da radim kod advokata za dz dve godine i donosim mu burek

Zbog tog poteza od mene kapa dole i moja zahvalnost na prilici da ucim od najboljih

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znamo obojica da neće da bude Obradović sigurno, pa mu to dođe sigurica za tebe... mene si našao da ložiš? :)

Ja ću svoju reč sigurno ispuniti, ako se i ti složiš da ćeš glasati ( i ) za Šešelja, a ne samo za obradovića.

 

A to što ti je isto glasao za Šešelja ili za Vučića, pa i meni je isto, glasao za Jankovića ili Vučića...

 

ne mogu da ti obecam da cu glasati za seselja. ajde za boska bih mogao (samo zbog obecanja i sto bih znao da sam tako obezbedio jedan glas za SJ/VJ ako bude takav drugi krug) ali ne mogu da nateram sebe da zaokruzim seselja ni u jednoj situaciji. on je bas zlo. cak i ako zaboravis politiku i stavove - lik je jeziv i zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino tako moze da se gleda.

1) imas nekog na poziciji koji te ucenjuje da budes u stranci da bite zaposlio

2) i imas nekog drugog na poziciji da te zaposli, ali taj od tebe ne trazi pripadnost stranci, vec samo diplomu (i pretpostavljam provera znanja, intervju itd)

 

to je jedina bitna razlika o kojoj je rec.

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde i ja stajem na stranu Soul Wandering.

Ako nije imala političku vezu, i bila zapošljena, onda to jeste dobar motiv da ima poverenje u SJ.

 

ne mogu da ti obecam da cu glasati za seselja. ajde za boska bih mogao (samo zbog obecanja i sto bih znao da sam tako obezbedio jedan glas za SJ/VJ ako bude takav drugi krug) ali ne mogu da nateram sebe da zaokruzim seselja ni u jednoj situaciji. on je bas zlo. cak i ako zaboravis politiku i stavove - lik je jeziv i zao.

 

Ništa onda od dila. ;)

Mada, pregovaraćemo još ako Boško uđe u drugi krug...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg, cela poenta dila je da se dogovorimo (iskreno) ne znajuci sta ce biti u drugom krugu (a 99.9% ce biti av protv nekog).

kad bude drugi krug onda je mnogo toga jasnije pa dil vise nema tu tezinu. ali u svakom slucaju otvoren sam za predloge. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bude drugi krug onda je mnogo toga jasnije pa dil vise nema tu tezinu. ali u svakom slucaju otvoren sam za predloge. ;-)

 

Ma znam... zajebavam te... kako da pregovaramo ako je Boško u drugom krugu? :D Tu je samo ishod da ti glasaš za njega...

Teo sam da te navučem na tanak led...

 

Ili Šešelj i Boško... ili ništa...

 

Možda, ako se Radulović kandiduje, bude bilo mesta za neke pregovore. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se radulovic kandiduje onda to znaci da je poludeo. sacekacu sa uclanjivanjem u djb dok se ne uverim da nije. ;)

 

ne mogu za seselja, previse trazis. a ja trazim mnogo manju zabu da progutas (sj), koji ni teoretski ne moze da napravi sranja koja moze seselj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

" Ne želim da vas lažem, neću vam obećati da ću vas zaposliti. Lečiti, povećavati plate i smanjivati stomake.

Poljoprivreda treba da nas hrani, privreda da nas zapošljava, prosveta da nas uči, turizam da nas zabalvja, a svima njima treba država " – rekao je Janković.

 

Da li je moguce da je ovo neki srpski politicar u kampanji izgovorio?

prva recenica pre svega

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fapril

To govori svaki iole ozbiljni predsednički kandidat. Predsednička ovlašćenja su mala.

 

Inače, DJB su napustila 3 poslanika, i gledam malko komentare njihovih simpatizera (ignorišući botove), i ne mogu da verujem koliko su pglu.

Pa Djb je za sada imao najbolju strategiju time što nije Vučiću stavljao na tacnu, šta će da uradi, a poslanici su kao napustili stranku jer se nije opredelila (čitaj: kupljeni su od druge partije), ali eto, i neki birači im to zameraju, iako se ispostavilo da je ekstra što su tako uradili, pogotovo nakom Tominog talasanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

djb su ispali glupi kao kurac.

 

ne zato sto se ne izjasnjavaju - nego zatso sto svoje biracko telo tretiraju kao idiote. dodje jasmina i prica neka sranja o spanacu koja vredjaju inteligenciju.

 

zatim zabranjuju svojim clanovima da idu na skup podrske SJ (osvanulo na fejsu). i za to ne nude nikakvo objasnjenje osim gluposti u fazonu "treba cela opozicija da se ujedini" sto je u rangu naucne fantastike. najgore je sto ne slusaju i ne opipavaju puls svojih simpatizera nego nude neka "misticna" objasnjenja koja strasno nerviraju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strategija im je bila ok, dok nije postalo očigledno da ni Vuk ni Saša neće odustati. I tada je trebalo da se odluče koga će podržati.

 

Pri tom, po svemu što smo do sada videli i čuli, očigledno je da se Janković uklapa u politiku i stavove DJB-a. Razlike skoro da i nema. Takođe, Jeremić je poslednjih 10 godina više vremena proveo van Srbije nego u njoj, i bez obzira što bi bio dobar predsednik, ni po čemu ne zaslužuje podršku više od drugih (tj. od Jankovića).

 

I cela strategija jedan kandidat je bezveze, jer ljudi koji glasaju za Jankovića ne vole mnogo Jeremića i obrnuto. Ovako svi imaju za koga da glasaju, jer su njih dvojica i jedini kandidati za drugi krug pored psihopate. A u drugom će svakako svi glasati protiv. Mogli su da kažu stav pokreta je da podržimo kandidata A, ali naši članovi su slobodni da daju podršku i kandidatu B.

 

Tu je veći peder isp'o Boško, pošto je jasno da se njegova i Vukova publika preklapaju, a ankete pokazuju da Jeremić ima veću podršku (mada ja i dalje ne shvatam kako je raja progulatala priču da je Vuk neka Srbenda, a i nisam siguran da ima veću podršku od Boška). Ono što je trebalo jeste da se dogovore o saradnji i da pokrenu ljude da shvate sve ovo ozbiljno pa nek glasaju za koga misle da treba, ali samo da glasaju za nekoga ko nije uz kompletne idiote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Imaginos

Dobro... meni je lično ta Jasmina uvek bila pomalo neurotična... ali kontam da je Ok čovek.

Da li su zabranili članovima da idu, ili funkcionerima? Kako mogu da zabrane njihovom simpatizeru da ide na bio koji skup? A aktivnim članovima naravno da treba da zabrane, jer na šta bi ličila svaka partija da svako tera na svoju stranu? Bilo bi rasulo... Jedan ode na Jeremićev skup, drugi na Jankov, treći kod Šešelja...

U principu, mene zabole... al' eto... posmatram sa strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...