Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koji penzosi, znam više ljudi mlađih od 35 nego penzosa koji glasaju za SPS. Ko zna šta je njima u glavi

 

Studiraju menadzment na Visoj poslovnoj ili tako neku privatnu visu, petkom uvece Cacanski konak i muzikica uzivo, subotom Osamdesete u KST-u, taj neki rad otprilike.

Ok, mozda malo generalizujem stvari..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene sve bilo kako sam i prognozirao - naprednjaci odvalili, sps drugi, radikali se popravili... jedino iznenađenje da su glasači demokrata masovno prešli čedaborisčanku, ali mislim da je to zahvaljujući LSV-u pošto su se oni dobro organizovali ovde u poslednje vreme i dobro prošli na lokalu

 

Radule 50+ glasova, prošli put nas je bilo dvadesetak :rockdevil:

 

slično i na nivou opštine, skupština grada:

 

SNS 41.92%

SPS 11.18%

LSV 9.03%

SRS 6.05%

DJB 5.94%

DS 5.1%

 

svi ostali pušangija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je za moje ocekivani rezulat, tamo su nam sve puteve uradili, sad sam kod groba u loznici za pola sata recimo

plus su doveli neke turke i otvorili fabriku, i izgradili ljudima celo jedno naselje

 

al su uradili samo put do granice između opština, tj. do kraja teritorije Krupnja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nismo išli tamo

ali stvarno je put ka Loznici odličan, čak i nema potrebe da se radi nov, jer se već smiruje krajolik na granici opština

 

ovo što RIK javlja treba uzeti sa rezervom, dok ne uračunaju i glasove sa Kosova nije sigurno da sedam stranaka ulazu u skupštinu

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i konačnih rezultata, na osnovu 100% obrađenih glasova sa konačnim preraspodelama na yum lokalu saša ubedljivo pobedio sa 80.2%, DS drugi sa 7.4% a pored njih u skupštinu yumetala ulaze i SRS i DVR/DSS sa po 6.2%. U toku sutrašnjeg dana se očekuje da ZEN imenuje Sašu za ADMIRA i da mu mandat da izabere moderatore za forumska ministarstva...

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

slično i na nivou opštine, skupština grada:

 

SNS 41.92%

SPS 11.18%

LSV 9.03%

SRS 6.05%

DJB 5.94%

DS 5.1%

 

svi ostali pušangija

 

U Zru je radio bugarski voz na više mesta, žešće su pokrali izbore u gradu.

I odakle jebenom čanku ovoliko glasova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...