Jump to content

EURO 2016


Recommended Posts

Loš kostur trenutno

 

Match 1 Switzerland v Poljska

Match 2 Hrvatska v Slovačka/ 3B/E/F

Match 3 Vels v Albania/Severna Irska/Turska 3A/C/D

Match 4 WF v RE

 

Match 5 Nemačka v Albania/Slovačka/ 3A/B/F

Match 6 Italija v Španija

Match 7 France v Severna Irska/Turska/ 3C/D/E

Match 8 Engleska v RF

 

U ceo jedan deo nabijeni i Nemci i Italija i Španija i Francuska i Engleska, a u drugom Hrvati lagano do finala...osim ako ih tipa Portugal ili Vels ne iznenade :D

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska i Spanija odigrali najbolju utakmicu na sampionatu...nadam se da ce u Knock-Out sistemu svaka biti ovakva...Perisic,Rakitic,Srna,TurbanogluCorluka,klase za sebe..Ramos kurton probuseni...

 

Volio bih da Portugal odigra jedan sigurni 2-2 to jest da se Ungari ne opuste previse i onda sa Swabonjama

Odjavlujem, poceli sa himnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam sa ovu minulu Novu godinu...ekipa se setila spontano da se krene, bez rezervacia i cuda...sto bi rekao kapetan Bertoreli - vada misteika tu meika :bigblue: Edva smo uspeli da udzemo u neki od lokala, toe kuvalo od omladine (i to, vecinski 18-)...onoliki stampedo djece nisam video u zivotu

 

Tesnjar siaino mesto, dogovaramo se ednom za neku pianku :feniks_smaili:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

je l' ova promena mesta Portugala i Irske menja nešto u rasporedu za 1/8 finala ili jok?

 

Menja naravno.

 

Portugal ide na Hrvate a Italijani na Špance. Što je u principu kul jer iz obe tekme ispadaju po jedna govna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ITA - SPA se znalo u svakom slučaju, mislio sam na promenu mesta u klasifikaciji trećih ekipa... pitam jer mi se čini da je na flashscore stajao CRO-POR fixture za 1/8 finala i pre nego da ga Irska da Italijanima i preskoči Portugal, možda sam se prebacio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, jel sam dobro shvatio, Albanjerosi su ga izduvali zato sto je Portugal izjednacio? I jos pride Portugalci idu na Hrvate? Covece, najbolji moguci scenario, pod uslovom da pederko odigra motivisano kao Mesi mozemo da dozivimo najvecu fudbalsku radost na ovom prvenstvu a to je da i Albanci i Hrvati poduvaju. U suprotnom, ujaci idu opusteno do polufinala :no:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...