Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Na dvojci ima tri njihove najbolje stvari (Civil, YCBM, Estranged), i još par ok numera, ostatak loš upm.

 

Na kecu pored dve njihove najljigavije pesme (nažalost), ima nekoliko pesama koje nisu hitovi, ali su meni jedne od najdražih rok pesama (RND to Hell, Back off Bitch, Double Talkin' Jive, Don't Damn Me, Dead Horse, Perfect Crime), tako da ipak glas za Crveni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kec za mene. Kompaktniji je kao celina nekako, a i tu su neke od njihovih najjacih stvari. Jedine pesme s njega koje ne gotivim su Bad apples i Bad obsession, ostalo kida. Favoriti su mi Dead horse, Coma, Perfect crime i Right next door to hell. Dvojka je kul, al kao celina nije toliko kompaktan. Verovatno su na njega namerno gurnute slabije stvari poput Shotgun blues, Yesterdays i Locomotive (u koju se mnogi kunu, a meni nikad nije bilo jasno zasto, skroz mi je neupecatljiva). Al zato dvojka ima Civil war, Estranged i Pretty tied up. Jedina stvar koju ne mogu da prezalim je Adlerova zajebancija s heroinom, pa je umesto njega doveden lik koji je mozda sam po sebi bolji bubnjar, al je previse slabasan za ovaj bend pre svega zbog nedostatka Adlerovog gruva, jacine udarca i smekerskih forica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kec za mene. Kompaktniji je kao celina nekako, a i tu su neke od njihovih najjacih stvari. Jedine pesme s njega koje ne gotivim su Bad apples i Bad obsession, ostalo kida. Favoriti su mi Dead horse, Coma, Perfect crime i Right next door to hell. Dvojka je kul, al kao celina nije toliko kompaktan. Verovatno su na njega namerno gurnute slabije stvari poput Shotgun blues, Yesterdays i Locomotive (u koju se mnogi kunu, a meni nikad nije bilo jasno zasto, skroz mi je neupecatljiva). Al zato dvojka ima Civil war, Estranged i Pretty tied up. Jedina stvar koju ne mogu da prezalim je Adlerova zajebancija s heroinom, pa je umesto njega doveden lik koji je mozda sam po sebi bolji bubnjar, al je previse slabasan za ovaj bend pre svega zbog nedostatka Adlerovog gruva, jacine udarca i smekerskih forica.

 

Oba albuma su vrlo dobra, ocenio bih ih sa 4 od 5. Fali im konzistentnost materijala. Kada bi se izabralo po 6 najboljih pesama sa jednog i sa drugog albuma i spojilo u jedan album UYI dobio bi se vrlo jak album koji bi mogao da se približi Appetite-u po kvalitetu.

Edited by Texas King

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dust n Bones obožavam , My world je nepotrebna bila ,Dont you cry ,You could be mine su himne

Novembar rain kolko god ljigava ima najbolju solažu ikada

Ko ih je gledao tad prisustvovao je istoriji ,hejtujte ih posle kolko oćete

Share this post


Link to post
Share on other sites

илузија прва, али за пола копља.

првенствено јер ме је својевремено увукла у прљави свет рокенрола... под старе дане.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chinese democracy je odlican album. Neke stvari su tu produkcijski i aranzmanski mogle drugacije, al dobro je i ovako. Ima sta da se cuje na njemu. A sto se Stradlina tice, pesme na koje se mi lozimo je napisao pre ravno 30 godina, cak i pre izlaska AFD, a posle toga ni on sam nista nije napravio. Na bini je uvek delovao bezvoljno i nezainteresovano, a nije se ni cuo kako svira. Bio je bitan do `91, posle toga vise ne. Sve i da se danas vrati, garant ne bi napravio neki epohalan hit, siguran sam u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...