Jump to content

The Dillinger Escape Plan


azal

Recommended Posts

  • 1 month later...

"onaj mali, on ce da bude bek"

 

 

ima za skinuti na mediaburial sajtu, tamo mozes naci jos 15ak spotova.

 

dao bih vam link ali je sajt nazalost crkao sad.gif

 

zato evo linka za dillinger spot (shodno temi)

 

http://magyarportal.us/mbv/the_dillinger_e...ts-detox-mb.mpg

 

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto je album pravo avantguardno govno.

'ajde!

 

ne secam se da si tako o prvom albumu pricao.

 

 

kome prvi album nije bio govno zbog nadrkanih tekstova i citave pompe u samoj muzici i stavu za drugi moze da kaze samo da je bolji.

 

jos nadrkaniji tekstovi + jos nadrkanija muzika.

 

nama treceg.

 

 

osim sto su neke pesme (kao i album uopste) predugacak (ali s obzirom da si slusao 70 minuta dark suns dosadnoga ne verujem da bi ti ovo predstavljalo problem)

 

 

zakljucak:

 

 

govno komentar.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ti ces da mi pricas.

 

prvi je bio smislen i dopadao mi se, mada vise zbog cinjenice sto je bio fresh, iako me je kasnije podosta smorio, ovo novo je cisto izdrkavanje i silovanje koje ne mogu da izdrzim ni 10 minuta.

 

ako ti se svidja, ok, ali nemoj meni da kenjas ovde. tvrdim da je jako los album i tacka.

 

zakljucak: ti ces bas da mi pricas. sparta je bolja x puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da cu ja da pricam kad sam prvi video sta si napisao.

 

 

zasto mislim kako mislim?

 

jedini ljudi kojima se ovaj album nece svideti su:

 

ozbiljni poznavaoci muzike koja je u korenu mars volta svirke: funk, jazz, punk i prog rock.

 

i naravno oni m=koji ne zele da im se svidi... (wtf)

 

a ako u svom ukusu (ustvari pre dobrom poznavanju) povezes bilo koje dve od te cetiri tacke album ti nece biti ni najmanje pretenciozan ni silovateljski. takva im je muzika jednostavno i ima stamenu pozadinu za to.

 

sta bi onda rekao za calculating infinity? (kad smo vec na njihovoj temi)?

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

to si ti lepo opisao comatorium.

 

ne mozes tako da postavljas stvari. album se nece svideti: 1.), 2.), blah, blah.

 

ne ide to tako.

 

ja sam rekao da ce za mv biti tesko da urade nesto pametno na narednom albumu. i bio sam u pravu, barem sto se mene tice. jos nadrkaniji tekstovi + jos nadrkanija muzika nije nikakvo resenje, a to je bilo ocekivano. sta to pokazuje? drkanje radi drkanja me ne interesuje, svrsetak meni treba icon_smile.gif , a nova mv ga nema.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

oko onoga kome ce se svideti a kome nece:

 

 

jednom je greg iz kayo dot rekao nesto ovako:

 

skapirao sam da mi se chroma key dopada mozda samo zato sto nemam pojma o elektronskoj muzici a voleo bih.

 

 

 

ne kazem ni ja da frances jeste neka albumcina najveca, prepun je mana. od duzine (sto vec rekoh) do nedostatka neke linije izmedju pesama da moze covek da provali da se o jednom albumu.

 

prelazi izmedju krljanja, nojza i kuliranja su opet prilicno ubrljani i ne leze stilskim prelazima koji se desavaju.

kao sto ne zovu santanu i nomeansno na iste svirke da sviraju zaredom icon_smile.gif

 

 

ali da je dobar album i da mi se svidja ne mogu poreknuti.

 

da radim recenziju zaboli bi 7.5 najmanje, ko iz vagine.

 

 

poz

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasno skroz. samo je meni govno. icon_smile.gif i ocena u glasanju ce to potvrditi icon_da.gif

 

a taj je greg glup jedan covek. je l' ja treba da se smejem agallochu, ako znam dosta o post-rocku, a oni to pokusavaju da sviraju? sta da kazu ljudi upuceni u slowcore pokret za vivu emptiness? govno! a za opeth tek stari prog rockeri?? JOJ! slusam ono sto mi se dojmi i boli me da izvodim neke teorije da-li-bi-ovo-ako-ono i tako to. sumnjam da bi svi dzezeri, fankeri, pankeri i ko vec mrzeli mars voltu, jer su oni vise od toga konkretno, kao sto i katatonia ili opeth preazilaze svoje uticaje.

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...