Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

Ja podosta razaznajem, bogumi.

 

'Aj ako si razaznao više od mene, kaži mi da li sam tačno skontao - ćale je ubio i sina i ćerku u podrumu. Ona je zadavljena i na njenoj haljini nije njena krv, već njenog brata. Ona treba nekome da uzme dušu do zore, jer valjda od toga zavisi da li će ona i brat u raj ili u pakao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Aj ako si razaznao više od mene, kaži mi da li sam tačno skontao - ćale je ubio i sina i ćerku u podrumu. Ona je zadavljena i na njenoj haljini nije njena krv, već njenog brata. Ona treba nekome da uzme dušu do zore, jer valjda od toga zavisi da li će ona i brat u raj ili u pakao.

 

Tako nesto, mada za taj kraj nisam siguran :( Valjda je ona ostala u kuci, koliko kapiram. Mada nisam bas najsigurniji, za sada hvatam ponesto i sklapam neki svoj scenario, pa kad mi stigne disk, videcu sta je i kako.

Sad cu opet da slusam, pa cu videti :)

 

edit: sad mi lik sa Covena trazi link za album na pm i kune se da ce ga kupiti cim izadje :) , ja sam samo rekao da sam ga cuo a nista nisam hteo da pricam, mi fanovi kupujemo original :rockdevil:

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je promo ili ne saznacu u petak kada odem do Bg-a(idem na Kreator :pivopije: )i skinem ovaj album kod buraza koji ima kablovski net

Ako neko skine pre,jos bolje-nek' odma' kaze da li ovo promo ili ne i razuveri nas svih dilema :da:

Slabo nam turski ide od ruke :lol:

Edited by Re-Animator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, да га чујем само, набавићу ја то на диску ил' плочи већ. Ионако мп3-ке слушам и чувам само кад морам. Да видиш Wolf "Evil Star" како је леп на дуплом сплатер винилу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekome treba King Diamond and black rose 20 years ago original Cd nov zapakovan nek se javi

 

600 din plus poštarina

 

Ako nekome treba King Diamond and black rose 20 years ago original Cd nov zapakovan nek se javi

 

600 din plus poštarina

 

P1000064.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...