Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

Dolazilo mi se, bash jeste ali me je bash mrzelo da dolazim sam icon_rolleyes.gif

Jedan ima sutra dan probu, drugi mora da sprema ispit, treca mora isto sto i drugi i fuck... wallbash.gif Kako je bilo inace?

 

Sto se tice Voodoo veceras ostadoh opet kod kuce moram sutra rano da ustajem tako da... s m o r! icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto, diorama, rammstein i laibach su bas lepo, vidim, legli ljudima koji su mi nabijali svoje znojave ruke i kose u casu, lice, odecu... Nikad nisam smatrala Voodoo mestom za takvo "zesce" djuskanje, jer ima puno ljudi a malo mesta (ili samo ovo drugo). Najbolje je doci ranije pa sesti ko covek i shiriti se sa drustvom uz romanticno crveno svetlo tamo, u onom "separeu" icon_mrgreen.gif Blago svima vama koji ste pristizali oko 12, na pocetku su prvo provrteli za redom 6 pesama HIMa icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@azza & michelle

 

i u preterivanju postoji neka mera. a steva je malo preterao, a da je mnogo proterao, ja bih nestao mnogo ranije nego obicno.

 

@double fire

 

uvek to radi na pocetku, nekad sa dvd-em, recimo HIM, T0N ili manson, nekad pusti neku kompilaciju da ide redom dok se ne skupi ekipa. to ti je ekvivalent delu smaranje/zagrevanje na pocetku nighta u KST-u. pustio je neka 3 HIM-a u toku nighta, a posebno mi je drago za for you.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ne bih se slozio, jer je trenutno najpopularnija grana gothic zvuka tzv. finnish gothic metal ili love metal. i to po cistoj kolicini novih bandova. mnogo vise mi smeta nightwish ili within temptation na nightovima, kao i cradle of filth, ali sta sad....

u svakom slucaju, na pocetku i na kraju nighta nemoj ocekivati da ce se mnogo iscimati oko muzike. pusti disk ili dvd i tera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to super, nek se oni lepo gube dok ja sedim dalje od njih. ALi covece, mogu valjda da se malcice smire kad vide da ljudi prolaze. Isamarase me onom kosom, pokupise mi i pice i pola karmina, da ne spominjem standardno saplitanje. I svaka cast onim konobaricama sto moraju svakih pola minuta da se probijaju sa posluzavnicima icon_uhoh.gif

 

Nisam za nasilje nad zezatorima jer ume jako da se obije o glavu... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...