Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uuuuuuuuuuuuh shto je bilo dobro u Voodoo-u ove srede....Steva je bash ub'o dobru muziku ...josh je bilo bolje kad su dechica otishla kuci oko 2 da piju mleko icon_smile.gif

a najbolje je shto od gomile "gota'' I "'darkera" retko ko provaljuje Christian death , Bauhaus i Dead can dance ha ha ...nego , Bogisha pushta muziku vecheras u KST-u?...ionako nisam bila chitava dva dana u Kst-u..... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lesi

Reci cu samo da si NEVEROVATAN NARCIS,shto je krajnje ochigledno icon_smile.gifpukeface.gif

A za kachenje slike,ako vec zelish da je svi vide,znash koga treba da iscimash...

One slike iz kupatila su vam smesne kao nista......Markic je ispao savrseno smesno,a Lesijeva slicica nije losa....Ako mislimo na iste,one iz WC-a u KST-u icon_razz.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

diorama, sistersi i london after midnight skupe najvecu paznju novokrecenih darkera.

mislim da glavnu rolu u tome ipak ima Finski love metal, na to se svi prze! Sistersi su po meni totalno savrshenstvo, jedino mi je zao jadnika koji cuju Temple of love pa se tripuju da su duboki fanovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam kako ljudi reaguju na nightovima. love metal gomila ljudi slusa, ali ne padaju u trans kao na sisterse i LAM-e. takodje nije li cudno da od PL-a znaju samo say just words, a od anatheme fragile dreams...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam kako ljudi reaguju na nightovima. love metal gomila ljudi slusa, ali ne padaju u trans kao na sisterse i LAM-e. takodje nije li cudno da od PL-a znaju samo say just words, a od anatheme fragile dreams...

to je mozda zato shto uz love metal ne mogu da se gube, vec samo zaljubljeno njishu! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Shalim se, ali poznajem slucajeve koji napamet uce kuci textove najpoznatijih pesama, bendova koje postaju nashi dj-evi!

Bolesno pukeface.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dark night

joker

24.07.2005

playlist

 

dead can dance-de profundis

death in june-break the black ice

deine lakaien-slowly comes my night

schiller mit veljanov-desire

clock dva-velvet realm

sleep chamber-catwoman

diary of dreams-mankind

clan of xymox-stranger

blutengel-forever

l`ame immortele-changes

wolfsheim-once in a lifetime

diorama-friends we used to know

fgcf820-hanging garden

blank and jones feat. robert smith-forest

seelenkrank-meister der verbotenen traume

laibach-das spiel ist aus

informatik-a matter of time

namnambulu-memories

razed in black-visions

kmfdm-megalomaniac

interlace-master

das ich-destillat

snakeskin-i am the dark

wumpscut-soylent green

nitzer ebb-join in the chant

dive vs.kirlian camera-obsession

assemblage23-skin

neuroticfish-skin

covenant-call the ships to port

laibach-tanz mit laibach

blutengel-black roses

athamy-eternal torture

deine lakaien-over and done

diary of dreams-retaliation

diorama-howland road

dust of basement-your light

evils toy-angels only

project pitchfork-timekiller

terminal choice-collective suicide

sitd-richtfest

namnbambulu-alone

syrian-cosmic gate

vnv nation-chrome

die form-silent order

athamay-kiss(the whip)

blutengel-beauty of suffering

plastic noise experience-plastik fantastik

das praparat-tanz mit deine gefuehl

borghesia-no hope,no fear

daf-der sheriff

suice commando-cause of death suicide

tactical sect-faded prophecy

vnv nation-beloved

namnambulu-now or never

dust of basement-fires

apoptygma berzerk-in this together

cruxshadows-deception

qntal-ad mortem festinamus

wumpscut-wreath of barbs

diary of dreams-butterfly dance

diorama-someone dies

dead can dance-circumradiant dawn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ebem mu majq zashto svaki normalan night mora biti radnim danom ili nedeljom, pa chak i kada je off season na snazi!!!!!???????????? ph34r.gificon_confused.gif Shta mi sa obavezama da radimo shto tokom nedelje ne stizemo izlaziti? Da dochekamo vikend da bismo otishli na sranjave nighotve u kstu? sad.gif zaboga... dajte neki subotuuuuuuuuuu preklinjem vas!!!!! Barem dok nije sezona!!! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ebem mu majq zashto svaki normalan night mora biti radnim danom ili nedeljom, pa chak i kada je off season na snazi!!!!!???????????? ph34r.gificon_confused.gif Shta mi sa obavezama da radimo shto tokom nedelje ne stizemo izlaziti? Da dochekamo vikend da bismo otishli na sranjave nighotve u kstu? sad.gif zaboga... dajte neki subotuuuuuuuuuu preklinjem vas!!!!! Barem dok nije sezona!!! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

i ja bih voleo neku subotu ali sto se tice jokera i nije tako lose sto je nedelja jer nedeljom ne radi lukas koji je odmah pored. ne smem ni da zamislim kakva ekipa tu dolazi subotom i koliko bi ih iritirali ljudi koji dolaze kod mene na najtove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

diorama, sistersi i london after midnight skupe najvecu paznju novokrecenih darkera.

da ali samo one tri pesme , znamo vec koje.....

pusti ljudima neshto sa First and last and always ili Floodland pa cesh da vidish kako ce da (ne)reaguju mhihi.gif ...mislim da ljudi najvishe djuskaju uz neki dark electro , prvo, zato shto je to muzika za djusku , drugo, zato shto je to popularan zvuk u poslednje vreme...chovek ne mora da bude darker ili goth pa da reaguje pozitivno na takvu muziku...ja lichno najvishe otkidam na doom , i moram da priznam da se bash rasplinem kad chujem neshto takvo icon_redface.gif ...bash sam se obradovala Tiamat-u u Voodoo-u ,lepo je shto se pushta neshto sem Evidence ili Christ Goodbye...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva pederska muzika iso sam u onaj vudu i jedino dobro sto su pustili mensona a kad krenu da mi pustaju onaj tehno i tripuju se da su mracni a ustvrai su glupi i moz da im pustas sve jedno te isto i bice im super a koliko sam i cuo uglavno m s i pusta jedno te isto

 

a za ovog lestata mi je pricao her_wulf on pusta valjda isto to samo manje gej i nema tehno a voleo bi da mu dodjem na najt jer ima dobrih riba koje se loze na him i bondzovija a one su dojaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...