Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Kod mene The Adversary ostade omiljeni solo album :da:

I kod mene, valjda zato što je toliko šaren u poređenju sa sledeća dva. Treći mi je sledeći, a drugi đene-đene na trećem mestu.

 

Ja tako nekad očekujem da traka počne da zapliće na nekom određenom delu kad izvadim pesmu iz naftalina.

Imao sam disk Cult negde od kraja osnovne škole i preskakao je u jednom delu prve pesme, samo mali rez. Jebeš mi sve, koliko sam se istripovao kada sam pustio original nakon što sam ga konačno kupio. I dan-danas očekujem da tu secne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imao Scream bloody gore presnimljenu kasetu, omot bio isečen iz Hard metala 6 :haha: šta se tu čulo bog te jebo, bolje rečeno šta se tu sve nije čulo.

 

Ili kad su nam dali u osnovnoj neke kasete za muzičko a ja na to presnimio Ride the lightning, zvučalo ko Transylvanian hunger :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imao Scream bloody gore presnimljenu kasetu, omot bio isečen iz Hard metala 6 :haha: šta se tu čulo bog te jebo, bolje rečeno šta se tu sve nije čulo.

Meni su taj album, uz još par sličnih, provukli momci iz kompjuterskog servisa kada je komp bio na popravci. Prvi razred srednje, nešto metala na HDD-u, videli, pa rešili da doprinesu bez pitanja. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lou,brate,to je realno masu gej.mi pricamo kako smo lijepili kasete,motali sa olovkama,ganjali lokalnog metal jarca da presnimavamo albume,a ti kako si nosio komp na servis.sad jos samo fali neki anonimus da se pozali kako mu je puk'o vajfaj dok je skidao metaliku.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, ne.

 

Mlad si, pomiri se s tim.

 

A propo priče, stotine kaseta sam lijepio, premotavao olovkom, rašarafljivao šrafove i potpuno rastavljao kasete kad bi mi jedan kraj trake pobjegao unutra. Ako ne bi bilo šrafova na kasetama, śekirom se slomi i prebaci traka u neku drugu kasetu.

 

Mislim da i dalje imam kasetu sa jedne strane IX Equilibrium a sa druge neki album Old Man's Child.

 

A jeste li kad premotavali viljuškom i šrafcigerom video kasete? Video plejer ne radi, može samo Play i Eject. Eh.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

lou,brate,to je realno masu gej.mi pricamo kako smo lijepili kasete,motali sa olovkama,ganjali lokalnog metal jarca da presnimavamo albume,a ti kako si nosio komp na servis.sad jos samo fali neki anonimus da se pozali kako mu je puk'o vajfaj dok je skidao metaliku.

 

Plus. Kul je to priča, ali dok ne kažeš kako si na kasetu koju si koristio kao podmetač za sto presnimio Ildjarnov Forest poetry nema 'leba.

 

Sad sam se setio kultnog momenta da sam na Vukovom saboru u Tršiću '96 kupio Symbolic. :D

 

A u osnovnoj sam svaki dan na klupi olovkm crtao Morbid angel logo, onda mi šupak iz druge smene izbriše i sutra opet iz početka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakva olovka,hemijska,flomasteri i ostala vonabi sranja,samo sestar.kompletni bidz of det sa logom urezan na bar 4 klupe,obucari,enslaved,burzum,tempora,karkas i jos bilion bendova...koliko sam samo para dao jer su me vazda cinkarili,a i realno jedini metalac sam bio u razredu.da,remek djelo na kojem sam radio nekoliko mjeseci je ogromni stari hypo logo preko citave klupe,zamijenili klupu mjesec dana posto sam zavrsio :no:

 

jel ko pravio knjige sa tekstovima,slikama i intervjuovima?dajmond/mersiful(drug je poceo,polijepio dajmondove tekstove,ja ostalo), tampa dm (svi veliki bendovi,ta mi je jos nedje kuci), bm (pola je bathory pola su drugi talas norveski) koja mi nikad nije vracena,i mislim jos jedna sa svim i svacim koja mi takodje nije vracena.

 

da ne pricamo o casopisima i posterima,ja jos stekam svaki,kompletna soba izlijepljena (tri zida i plafon) kad sam ih skidao sam se toliko osjetio starim da ni dan danas kad neko od drugova dobije dijete ili se ozeni ja se ne osjecam ni upola toliko starim :rockdevil:

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...