Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
zanetcopy.jpg


Hammerfall 11.April 2009.god. (Subota), ponovo nastupa u Beogradu. Nakon nezaboravnog koncerta 2007. godine, bend je spreman da ponovo nastupa u Srbiji ispred svojih vernih fanova. Ovog puta, bend donosi svoju kompletnu opremu i scenografiju ( zamak, zastave, itd..) koji će ovaj koncert učiniti nezaboravnim.
Karte za koncert Hammerfall-a su u prodaji od 20. Novembra, po promotivim cenama od 1600 din. Nakon promo perioda, karte će biti skuplje. Karte mogu da se kupe u Felixu, Eventimu, Bilet servisu. VIP karte mogu da se nabave po ceni od 2500din. Limitiran je broj na 25 VIP karata. VIP karta omogućava pristup balkonu/galeriji SKC-a.

SPECIJALNI „TAJANSTVENI“ MEET AND GREET bend će odžati 24.Novembra na tajnoj lokaciji! Svi fanovi koji kupe kartu do 24. Novembra, imaće mogućnost da se upoznaju sa bendom, slikaju, nose diskove na potpisivanje itd...Više informacija o meet and greet, možete dobiti samo putem maila:
[email protected]


Vidimo se na koncertu!

Promotivni period:
Regularna karta: 1600din. ( 150 komada )
VIP karta: 2500din. (25 komada)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ali tajno mesto... jedno jedino a da na nesto lici je bio SKC Livingroom...

Malo fanova je bilo...

Slucajno se zadesih veceras na kafi, kad mi rekose da ce da naidje Hammerfall... i eto...

 

Super su likovi skroz, ali bas malo fanova bejase tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Album nije zadovoljio moja očekivanja. Na prvo slušanje, jedine svetle tačke su pesma Any Means Necessary (koju sam već prethodno čuo) i instrumental Something for the Ages (koji zaista vredi, u poređenju sa dosadašnjim očajnim HammerFall-ovim instrumentalima). Među ostalim pesmama, šta znam, tu i tamo ima poneki zanimljiv momenat (možda otkrijem još koji novim slušanjima), ali se uglavnom sve utapa u prosek. Nije da mi se ne sviđa fazon u kome prave pesme, baš je pravi heavy, ali se primećuje totalno odsustvo inventivnosti. Bledo, šta drugo da kažem. Na albumu Thershold je barem bilo nekoliko jakih pesama, koje su na mene posle malo dužeg slušanja ostavile jači utisak. Da ne pričam o Chapter V, koji me je bio osvojio već na prvo slušanje i koji je zaista vrhunski album. Odavde se, je li, vidi da ja nisam od onih koji smatraju da HammerFall posle drugog albuma više ne vredi. Za mene je sve do Chapter V izuzetno, a posle toga, nažalost, sledi opadajući trend. Ići ću na koncert, nadam se da ću na njemu čuti neku od starih pesama koju nisu svirali na prošlom koncertu (recimo Stone Cold), kao i da vidim kako se snalazi nova postava, ali ću definitivno više ići zbog Bloodbound-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(koji zaista vredi, u poređenju sa dosadašnjim očajnim HammerFall-ovim instrumentalima)

:no::no:

Nisu ocajni, al' dobro, ne vredi ovde nekom nesto pricati kad se do kraja sve svede na svadju i raspravljanje.

 

Ukusi jesu razliciti, al' da kazes da su im instrumentali ocajni... Ne ide bas tako.

To bi jedino mogao da kaze onaj koji ne podnosi HammerFall, a ti to nisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svatamo da drkas na HF

ali brate da kazes da je novi album do jaja

koliko god ja bio gej i koliko god ja voleo glupu muziku to je jednostavno nemoguce reci

Prva stvar, nema razloga da pises gore podebljano.

Druga stvar - nisam ni rekla da je album ovakav ili onakav (gde si to procitao uopste??), jer ga nisam cula.

Kad cujem, iznecu svoje misljenje. Samo sam bila napisala da ne verujem da ce me razocarati.

Mozda i hoce, to ne znam. Al' u svakom slucaju, videcemo.

 

Btw, pise se SHVATAMO.

 

Pa ko sisa jedno slovo, al ja sam ga razumeo na ovom albumu, al nebitno je :)

 

Na Renegade-u se nalazi ta stvar!!!

Dobro, doslo je do malog nesporazuma, al' sad je sve OK. :bigblue::pivopije:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...