Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

Poštovanje!!

 

Dobio sam promo disk juče i da napišem par stvari!

Naime pratim bend od samog početka glory i legacy su za mene najbolji heavy albumei poslednjih godina, mada posle renegade i crimson-a počeo sam da ih otpisujem sa liste sa mišljenjem da su ponudili ono što su imali.

 

Naravno pogrešio sam i veoma mi je drago. Chapter V je odličan album i vraća bend u dane prva dva albuma, pošto je zvuk najbliži tom periodu.

Ono što me je zadivilo jeste da su uspeli da izbegnu ponavljanje a da ipak urade neki comeback korenima Glory,Legacy!

 

Preporučujem!!

 

 

Sve Najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se HF ne svidja mnogo i previse su mi retro, ali igrom slucajam malo sam ih i slusao pa otprilike znam kako su kad zvucali. Slozicu se da je novi album nesto zreliji od prethodnog, pesme su malo kompleksnije, sa vise sadrzaja. Ne baziraju se toliko na dechijim melodijama tipa Hearts On Fire i sl., ali pronadje se ponesto i od tga icon_smile.gif U svakom slucaju stilski je ostao isti kao i prethodnici.

 

Izgleda da je album solidan sa mog stanovista ali tesko ja procenjujem ovako nesto posto ne mogu mnogo da slusam. Recimo da bih ga radije pustio nego Crimson Thunder. Za sada posedujem prokleti promo sa ubacivanjem spikera na ponekim pesmama ... ali bolje nego promo LAbyrintha de nekim pesmama fali po par sekundi na kraju icon_mad.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se HF ne svidja mnogo i previse su mi retro, ali igrom slucajam malo sam ih i slusao pa otprilike znam kako su kad zvucali. Slozicu se da je novi album nesto zreliji od prethodnog, pesme su malo kompleksnije, sa vise sadrzaja. Ne baziraju se toliko na dechijim melodijama tipa Hearts On Fire i sl., ali pronadje se ponesto i od tga icon_smile.gif U svakom slucaju stilski je ostao isti kao i prethodnici.

 

Izgleda da je album solidan sa mog stanovista ali tesko ja procenjujem ovako nesto posto ne mogu mnogo da slusam. Recimo da bih ga radije pustio nego Crimson Thunder. Za sada posedujem prokleti promo sa ubacivanjem spikera na ponekim pesmama ... ali bolje nego promo LAbyrintha de nekim pesmama fali po par sekundi na kraju icon_mad.gif

Pa znaš kako iz ugla Crimson Thunder, ovaj novi je stvarno mnogo bolji.

Meni se sviđa jer me je predhodni razočarao (a imam duks CT icon_smile.gif ).

Sve u svemu ko je voleo prva 2 ovaj će možda voleti još više!

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eternal Flame,tebi kao veoma iskusnom metalcu prefinjenog ukusa,verujem na rec. Da je neko drugi napisao,najverovatnije ne bi verovao. Ali kad ti kazes da je dobar onda je stvarno dobar. I TO JE ZA MENE PRAZNIK!!! YUUUUUUUUPIIIIII!!! A TAMAN SAM POMISLIO DA HF IDE STAZOM MNOGIH BENDOVA ALI PO SKRACENOM POSTUPKU(OBICNO BENDOVI IZDAJU MAX. 6 DOBRIH ALBUMA A ONDA ODU U PENIS,DOK JE HF IZDAO 3 DOBRA).

E,to je retkost u danasnje vreme i uopste.

 

FANTOMNI,POZURI!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eternal Flame,tebi kao veoma iskusnom metalcu prefinjenog ukusa,verujem na rec. Da je neko drugi napisao,najverovatnije ne bi verovao. Ali kad ti kazes da je dobar onda je stvarno dobar. I TO JE ZA MENE PRAZNIK!!! YUUUUUUUUPIIIIII!!! A TAMAN SAM POMISLIO DA HF IDE STAZOM MNOGIH BENDOVA ALI PO SKRACENOM POSTUPKU(OBICNO BENDOVI IZDAJU MAX. 6 DOBRIH ALBUMA A ONDA ODU U PENIS,DOK JE HF IZDAO 3 DOBRA).

E,to je retkost u danasnje vreme i uopste.

 

FANTOMNI,POZURI!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Hvala Čovek, cenim.

 

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je fantastichan! Nisam ochekivao ce ovako da se promene nakon Krimzona. Ovo im je najbolji album josh od prvenca!!! Ovo je chist power, ima mozda 2-3 pesme koje malo vuku na heavy. Svi su me odushevili..od bubnjara kji je pokidao,...Joacima koji je otpevao nikad bolje! bolje nego na solo albumu, a Oscar ajde shto ima dorbe riffove..ali solaze su do jaja mocne!

 

Najbolje pesme: Secrets, Fury Of The Wild, Hammer Of Justice, Blood Bound, Never Ever, The Templar Flame

 

 

Jedina losha pesma je zadnja "Knights"..prava propast icon_smile.gif

 

B-o-l-e-s-t-n-i ste ako vam se ovo ne svidja! Potencijalno najbolji power metal album ove godine!

 

THERE IS SOMETHING IN OUR HNEARTS WORTH FIGHTING FOR

SOME SECRETS BETTER LEFT UNTOLD!

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joacima koji je otpevao nikad bolje! bolje nego na solo albumu, a Oscar ajde shto ima dorbe riffove..ali solaze su do jaja mocne!

 

B-o-l-e-s-t-n-i ste ako vam se ovo ne svidja! Potencijalno najbolji power metal album ove godine!

 

THERE IS SOMETHING IN OUR HNEARTS WORTH FIGHTING FOR

SOME SECRETS BETTER LEFT UNTOLD!

 

icon_rockdevil.gif

uf sad moram da ga cujem icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...