Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

AU JEBO TE !

IZASO ALBUM SKORO NAJBOLJEG HEVI/POWER BENDA,A OVDE NIKO NI RECI !!!

JEBEM VAM SE U VAS METAL STO GA SLUSATE... icon_mad.gif

JEDINI BEND KOJI MOZE DA IZVUCE VEOMA USRANU SITUACIJU METALA,A OVDE POLOVINA OD OVE 4000 LJUDI NIJE NI CULA ZA NJIH...STRASNO...

MA NEMA,METAL SAMO IDE NADOLE...NAZALOST... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam ga...dobar je,cak i veoma dobar.Samo sto je to u njihovom slucaju prozvakano milion puta.

Power-a tamo ima u slabim kolicinama (sto meni odgovara),vecina materijala je u nekom mid tempu,i pesme su bas heavy.Svidja mi se pesma "Fury of the wild".

Album je jako dobar,ali nista novo...sve ovo smo od HammerFall-a culi milion puta do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ja sam skroz gone off hammerfall,vec godinu ipo nisam uzeo i posteno konstantno ih slushao, mogu da ih slusam jos uvek ali su way too mekani za moj ukus icon_cool.gif

ehehe iz istih razloga ih ni ja nisam slushala dugo..

...ali su me nekako i smorili...shta znam icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi se cini da na novom albumu pokusavaju iskopirati Helloween ili slicne bandove na trenutke.

Definitivno je album bolji nego prethodna dva ali ipak mi nije ni primaci prva dva. mozda na trenutke.

Edited by darkod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je standardno dobar (kao da se od njih ocekivala promena stila).Njihovo zaltno doba predstavljaju prva 2 albuma,ovo ostalo je predvidlijvo,ali veoma dobro.Najbolje pesme su mi prve 3 na abumu,inace,Cronosa su mogli malo bolje da iskoriste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo konachno sam preslusao i....Pa,prosecan HF album.Nista posebno.Svidja mi se sto su "spustili distorzije",neki prelaz od Crimson ka Renegade,bas tu negde izmedju.Mnogo su ga bili preterali sa Crimson.Rifovi&distorzije k'o Metallica.Sad je onako,fino,ali losiji od prethodnog,cini mi se.Meni se samo svidja Blood Bound na prvo slusanje.Klasican Hammerfall sa primesama albuma Crimson Thunder.Mislim pomalo podseca na njega,ali je vecina u old-school HF stilu.Ostalo blagi shit,a vrhunac je ona poslednja.Znao sam da ce da bude golemo sranje.Ono rzanje i urlanje,pa onda duet ko Bora Drljaca&Zorica Brunclik.THE PROPHECY ! icon_da.gif YEAH!'De bre nadjose onu budalu da urlice ko da je iz sume izaso!?'De im Venom pade na pamet? icon_smile.gif AAAAAAAAAA-RRRRRRRRRRR-RRRRRRRRR-AAAAAAA !!! Sramora me da slusam!

Sve u svemu,prosecan(malo losiji) album,ali veliki + zbog povratka starom zvuku.

I jos: Ne cini li vam se da Joacim zadnja dva albuma peva s' neki procesor pride? Mnogo me nervira,ko neki robot.On fino peva,ne znam sta ce mu pomagala? I to da skine i onda su super.

Kraj recenzije icon_smile.gif ,3+ ocena

Branko Rogosic,glodur icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,Cans je sam reko da je HF HEAVY METAL BEND, a ne nekakvi true,war ili power metal,posto se danas svakakva govna tipa:Camelot,Rapsodi,NightFish(izvinjavam se ako sam neki izoztavio)...ubrajaju u power&progresive metal.A HF ne sme nikako u kos sa pomenutim metalo-skrnavnicima.

Stoga nema nikakve potrebe prebacivati na power metal.

A ovde ima likova koji i kad cuju da sami bendovi govore o tome sto rade,tj.sviraju ne veruju nego sami odredjuju muziku&pravac,ne bi me onda cudio neki post tipa: ma koj moj Joacim zna? Ja bre bolje znam od njih samih,sta sviraju i sta rade!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...