Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

ona 2 klipa na jutjubu su 10x bolja nego ovaj snimak,a to je to ako sam dobro skontao samo sto su oni valjda radili svoj mix. nije losa setlista,ne znam sto tu nema incipit kao sto gaahl najavljuje na kraju carving a giant-a ali ajd'. sto se tice zvuka kao sto sam rekao ono na jutjubu je 10x bolje. mozda mi se i cini ali ovo je nekako prenapucano.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Gaahl and King have released the following God Seed update:

God Seed have been working on their first studio album for several months at various locations in Norway. Ten songs have been recorded which will show the band from a different side, but well-rooted in what Gaahl and King are known for in the past.

 

"We are in the middle of recording of the first God Seed album. It will contain music we have worked on for the last couple of years. This release will mark a new beginning for the band. We have handpicked new members who have done a superb job on the record. We are still in the process of recording, but will shortly come back with more info." - King

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha,znaci nema vise Ov Hell-a :mhihi: ...

Gaahl je BM Halford,zato se i vratio :D .... Nadam se samo da ce King nesto inovativnije ubaciti u svoju muziku,al znam da ce Gaahl da izvuce do jaja vokale...

 

Cenim ih kao muzicare,zanima me da li ce ovo biti nesto drugacije...

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Meni je Gorgoroth uz Darkthrone najbolji Black Metal bend.Stvarno neznam za koga bi se mogao odluciti ali ipak mi je Gorgoroth malo drazi jer me je Darkthrone iznevjerio pocevsi snimati punk-speed metal albume, i popljuvavsi stare albume i izjave da ih boli k**** za misljenje nas fanova koji im kupujemo albume i dolazimo na koncerte.Najbolji album Gorgorotha mi je Pentagram onakav album niko nikad vise nece snimiti jer onakva produkcija,glas kao nestvaran,tama,mrak ma sve.Jedino mi je zao zato sto su povukli sve tekstove sa ovog albuma, dok se tekstovi za albume Antichrist i Under The Sign To hell mogu naci na internetu.

 

Evo nasao sam tekt pjesme Ritual sa albuma Pentagram

 

For you the life of temptation

Temptations so wild

With the suffers hold my glad

Treasures blood will rape by so lies

So satural, so wild

 

Get its the silent sun

Resurrection ruuunnn!

 

Yaaaaghhh

Aaaaaghhh

 

The beautiful world

Now want to cut

A world to win

The beautiful world

Yah! how we must

To grasp you!

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па то је тру блек метал кад то раде због себе а не због публике. Један од ретких бендова које боли патка да се продају и да се увлаче публици у буљу.Мислим на дарктрон.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо. Само искрено цепање, без компромиса. :rockdevil:

 

А да, па блек метал и јесте безкомпромисна музика. И што би они сада правили компромис са фановима? То онда не би био блек метал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па јесте. Читао сам пре неку годину да су одбили да приме неку награду коју им наводно додељује тамо нека телевизија или ко већ са образложењем да их боли дупе за награде и признања јер је тру блек метал изван тих комерцијалних глупости. Рекоше тада да они то раде зато што воле то а не да би се комерцијализовали и примали признања од тамо неких шиптара који и не знају шта је блек метал а овамо им као додељују неке усране плакете.А то исто важи и за њихове фанове. Људи их воле баш зато што јесу то што јесу и што се не фолирају за разлику од многих других.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jesam fan Darkthrone-a ali me je totalno razocarao pa gdje to ima da sa Black prdju na Punk-speed metal. A sta bi to pod fanom nekog benda trebalo sacivati ? Da kaze da je bend cije fan napravio super potez ovako zaje******** se sa fanovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ја нисам никада био њихов фан али дубоко поштујем све што раде баш због свега споменутог. Чак је и онај њихов двд баш у том правом блек фазону.Нема неког фолирања и просеравања.

 

@ hat6

 

Они су ОД УВЕК имали тај панк-спид фазон у случају да не знаш

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su najjaci ovi likovi/fanovi, koji misle da su bendovi njima nesto duzni :haha:

kao u fazonu 'oni zive od nasih para' i sl.

alo rodjace, nisu oni tu zbog tebe, slusaj ako hoces, ako neces nemoj, i to je to

 

da se razumemo, meni prvom odgovara jedino death metal DT ('Soulside...') i raniji bm albumi, i ova novija sranja su mi polu nebulozna, ali te gluposti o tome kako bendovi duguju svojim fanovima vidjam svuda i jednostavno su smesne.

Edited by Џрк
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem i ja sto su napravili, ali samo kazem da to nisu trebali uraditi to je moje misljenje.I smeta me jer su rekli da su stare popularne albume na kojima su se i proslavili rekli da su ih snimali u 14 dana i popljuvali ih.To se isto dogodilo kada su sa Death presli na Black metal pa su isto popljuvali prvi album , a sada kada sa Black-a prelaze na neki Punk-Speed metal onda pljuju black albume i hajde sada reci da to nije zaje*******.Plus jos su izjavili da ih nije briga sta iko pa i njihovi fanovi misle o njima, e sada ti meni reci da li bi se ti kao fan uvrijedio ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da su pljuvali ono sto su prethodno uradili je tacno, i zato ih neki ljudi vise i ne postuju,

A to da ih nije briga sta fanovi misle o njima - zasto bi se neko vredjao? Evo recimo ti? Jel si ti nesto bitan u njihovim zivotima, ono realno? Samo nemoj opet onu da zive od tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fol u kupljenim diskovima . Ja sam samo rekao da mi se ne svidja njihovo prelazenje sa zanra na zanr i da su ostali na black-u mislim da bi bili bolji to je moje misljenje, a sada se oko toga digla citava hajka.Nijedan bend nemoze opstati bez fanova jer su oni ti koji ih drze u popularnosti ( naravno i bend mora da snimi dobre albume da bi ga voljeli sto je Darkthrone i ucinio ).Ovo je za mene uvreda svih fanova ovog bend jer sada kada su stekli popularnost ne trebaju im ni fanovi ni niko a da im nedolaze na koncerte i nekupuje ploce,diskove,kasete nebi imali hljeba jesti.

 

naravno da oni ne zive od mene ali realnost je da bez fanova nebi bilo ni njih jer bi propali kao mnogi bendovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...