Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Jebite me sad, ali meni ovo ne zvuči toliko loše kao vama uopšte.

 

Da je nepotrebno - jeste, da je lošije od originala - naravno da jeste, ali da je nešto neslušljivo - nije, bar ne meni.

 

Poslušah sad i "Rite Of Infernal Invocation", može ovo da se sluša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='03 decembar 2011 - 13:46' timestamp='1322916396' post='2441492']

Ne znam kako da prokomentarisem uopste...

Na 01:57, kada bi trebao da ide vrhunski deo - kao da slusam soundtrack za crtani gde se jure Tom i Jerry.

 

 

Hahah, malo pre bas krenuo sa UTSOH, malo lozenje pred gig sutra, i vidim ovo...i poslusam. Kriminalno lose. Od najzlijeg i najboljeg bubnja ikada do ove jebene tastature.

 

Realno ne postoji jedan jedini jebeni usamljeni razlog zasto je ovo trebalo opet da se snimi. Ali nijedan.

 

 

Jebite me sad, ali meni ovo ne zvuči toliko loše kao vama uopšte.

 

Kuruze?

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna se sta je ovde usranije. Jedino Pestu da kazes da je radio dobar posao, ali problem je sto se i taj dobar posao uopste ne uklapa na gomile sranja... Mislio sam da je RoD los, ali kako se album blizio kraju sve jebeno gore od goreg. Profetens silovana otpozadi, Blood Stains rostiljaju dvojica kao svinju, i onda bukkake koji su uradili Riteu stvarno je nezapamcen. GDE JE BRE JEBENA SOLAZA?!?! Za ovo se sluzi kazna u zatvoru.

 

Nezapamceno govno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

serem se ja na ovo reizdanje. sad sam odvrnuo originalno izdanje na sluskama i milina.nisam ga duze vreme slusao i sad je perfektno naleglo. bolje da su vreme od snimanja utrosili u pravljenje novih pesama,jer ovo je sigurno bilo veliko trosenje vremena i para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni ja imao pa sam pozajmio jer takvo nesto se ne propusta :smile:

gorgoroth je imao bas papren merc i za obicnu sivu majicu sa logom napred i pentagramom nazad su trazili 2000din sto je preterano.zato sam lepo uzeo welcome to the morbid reich dugih rukava za te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...