Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Gorgoroth - [2006] Ad Majorem Satanhas Gloriam

 

Sad slusam, sasvim OK izdanje, premda nisam veliki fan ovakve muzike, ali moram reci da mi se produkcija prilicno svidja i da su pesme dobre, imaju promene ritma, ima dovoljno melodije da bih mogao da slusam, tako da mislim da je album solidan ovako iz mog ugla .. e sad na vama tr00 blackerima je da date nesto objektivniji sud icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je olicenje neizivljenost itself biggrin.gif e josh da je malo bolja produkcija pa da lepse chujem lead gitare..al kurac vraze

 

Anyway.."Wound Upon Wound" mi je najbolja Gorgoroth pesma uz "Open The Gates" icon_rockdevil.gif ..od ostalih pesma izdvajaju se "Prosperity And Beauty", pre svega razlichitija(i melodichnija) od ostatka albuma..i"Twiligjht.." je stvarno odlichna pesma..jedino bih vishe voleo da se bolje chuje onaj lead na pocetku..al svejedno King ju je bash dobro napravio..odlichan thrashy deo u sredini!

 

Ostatak je ok al nista nesto zlatniji...nema introa/midtroai ostalih shitova..shto je plus sa moje strane vec samo pola sata prave Gorgoroth blackachine koja sada zasluzuje nekih 7.5/10 sa moje strane icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

O_O

 

Mon dieu! Sta je ovo?

 

'Ad Majorem Satanhas Gloriam' skinuo je bilo kakvu (makar i potencijalnu) ljagu s njihovog imena. Kako ce mene ovaj album da opsjeda narednih dana.

Onaj fenomenalni pocetak s 'Carving a Giant', muzika i vokal, bolensne melodije i vrisak.

Kakvo prijatno iznenadjenje. Nakon toliko dugo iscekivanih 'posljednjih' albuma koji su ucinili da neka grupa padne u mojim ocima, Gorgoroth je postigao upravo superotno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abigail@

 

To ti je mozda Gorgoroth 'pao u ocima' zbog "Incipit"a, ali u principu Twilight i ovaj album su izuzetno slicni, s tim sto je Add Majonez bez ikakvih "Will To Power"-"Excert Of X" sranja i vishe "straight-forward" nego prosli..ali opet dosta slican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih, iskreno, ne bih tako olako poredila. Nije da potcjenjujem ovaj drugi, al 'Ad Majorem..' je do sada daleko najbolji. Barem meni. Ne znam je li to zbog cinjenice da su me posljednji albumi mnogih grupa koje sam voljela (i jos volim) razocarali, il zato sto je Gorgoroth napravio tako prokleto dobar album..,

Onako mracnu muziku kao na ' Untamed Forces' nisam poslusala (a da se tice o najnovijem izdanju) jos od 'Monvmetvma'. Da je do te mjere opcinjavajuca da jednostavno nemas nikakvu zelju da promijenis pjesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim sve Gorgoroth albume ali su mi Pentagram-Under The Sign Of Hell-Antichrist, neprevazidjena unholy trojka! Ovaj novi je dobar, i nastavk je Twilight kao sto vec rekoh da mislim, a da je mracniji i zustriji to jeste...Wound Upon Wound icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim sve Gorgoroth albume ali su mi Pentagram-Under The Sign Of Hell-Antichrist, neprevazidjena unholy trojka! Ovaj novi je dobar, i nastavk je Twilight kao sto vec rekoh da mislim, a da je mracniji i zustriji to jeste...Wound Upon Wound icon_rockdevil.gif

Da, mada ne bih olako ostavila ni Destroyer. Ima tu dobrih momenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah i ja...Nije me bash oborio sa nogu kao Abigail,ali nevertheless - veoma dobar album,bez zamornih eksperimenata koji su znali da smetaju na poslednjim radovima,samo straightforward Black Metal i povratak u pravu formu.Jos ce mi se misljenje iskristalisati,ovo je tek posle prvog slusanja,ali je ipak lepo videti da se sve perjanice Norveske black scene lepo drze ove godine.

 

A najbolji BM album ove godine meni ostaje Pro Patria Finlandia icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...