Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Албум солидан, ништа претерано, али сам га слушао 3 сата на путу до Ужица. Допадају ми се неке мало мелодичније деонице, вокал ми је, као што сам рекао, најбоља карика на албуму. Додајем то да је изнад мог очекивања, ја сам се спремао за неку урнебесну комедију после распада са остатком екипе, иако је ова постава за сваки респект.

Edited by o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad znate zašto Infernus nije napisao ništa od 1998. :haha:

 

1998? A, sta mislis, ko je napisao Incipit Satan?

 

Preterujete u vezi novog albuma. Da je prljava produkcija i da ima vise blastova, proglasavali bi ste ga za najbolji Gorgoroth album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1998? A, sta mislis, ko je napisao Incipit Satan?

 

Preterujete u vezi novog albuma. Da je prljava produkcija i da ima vise blastova, proglasavali bi ste ga za najbolji Gorgoroth album.

E da je.. mnogo bi bolje zvucalo, ovako album ravan ko daska i monoton dozlaboga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih se slozila s time da je album toliko los.cak naprotiv,ima sasvim pristojan broj dobrih pjesama.nazalost,pjesma koja mi je muzicki ubjedljivo najbolja,Rebirth,razocarala me zbog ogavnog teksta (barem dijelova istog).inace,na albumu se bas cuje i utjecaj Dissectiona,al ne samo prva dva,vec i Reinkaosa,steta za to.Pest je sasvim dobro odradio vokale,ne kazem da bih se zalila da je produkcija prljavija i da ima vise momenata kao onih ja Rebirthu,sto se muzike tice,al sve u svemu,album je bolji nego dosta ovogodisnjih izdanja bendova na koje svrsavaju mnogi ovdje.ono sto je ocigledno jeste da su ljudi ocekivali novi Under the Sign.. il Pentagram,sto bas i nije moguce.

 

 

nego inace,ima jedna stvar koju sam primijetila i koja bi bila zalosna da nije smijesna:

 

pretpostavljam da su svi koje je interesovalo vec i skinuli novi Triumfall i preslusali ga,pomno ili ne.elem,Gorgorothova Satan-Prometheus toliko ocigledno ima isti aranzman,promjene ritma,muzicku podlogu(neke rifove),pa cak i nacin pjevanja kao Triumfallova Within Their Midnight.zanimljiva cinjenica je da je Antithesis snimljen jos u novembru 2008. a Gorgoroth je usao u studio nekad ovog ljeta,cini mi se.tad je infernus vec uveliko preslusavao album koji mu je poslat cim je snimljen.

 

al da ne duzim previse, poslusajte Triumfallovu Within Their Midnight i Gorgorothovu Satan-Prometheus jednu za drugom i uvjerite se sami.bas zalosno(:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretpostavljam da su svi koje je interesovalo vec i skinuli novi Triumfall i preslusali ga,pomno ili ne.elem,Gorgorothova Satan-Prometheus toliko ocigledno ima isti aranzman,promjene ritma,muzicku podlogu(neke rifove),pa cak i nacin pjevanja kao Triumfallova Within Their Midnight.zanimljiva cinjenica je da je Antithesis snimljen jos u novembru 2008. a Gorgoroth je usao u studio nekad ovog ljeta,cini mi se.tad je infernus vec uveliko preslusavao album koji mu je poslat cim je snimljen.

 

al da ne duzim previse, poslusajte Triumfallovu Within Their Midnight i Gorgorothovu Satan-Prometheus jednu za drugom i uvjerite se sami.bas zalosno(:

I kako ti nakon ovoga izdanje Gorgorotha moze biti bolje od mnogih ovogodisnjih albuma.. Quantos je najgori Gorgoroth do sad. Prije cu slusat Wormwood, a i on je bajan :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се слажем са тобом у свему, јесте најгори у дискографији и то за продукцију и бластове стоји, али је далеко бољи од Wormwood-a и није толико лош албум какав су могли да издају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo gledat po tome da nije los kolko je mogao da bude, onda :mrtav:

Monoton je,bezlican.. dosta toga mogu podnijet, al ne i da me album smori. Zato mi je novi Marduk bolji, preskocim one 2 spore pjesme i dobijem finu krljacinu. Jes da me i wormwood razocarao, al opet ima momenata :rockdevil:

 

Tolko o poslednjem albumu Gorgorotha. Mozda mu danas i sjutra dam jos koju sansu, cisto zbog toga sto je to G. Al ne ocekujem da promjenim misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, реално, ја асм очекивао грозоту од албума, а добио сам сасвим фино остварење које могу да слушам. Разумеш шта хоћу да кажем, надам се. Нови Marduk ми је опет бесмислен као теби ово. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace,na albumu se bas cuje i utjecaj Dissectiona,al ne samo prva dva,vec i Reinkaosa,steta za to.

 

O.o šta fali Reinkaosu? Btw, nije ni čudo s obzirom na to ko je svirao bubnjeve.

Realno, što se tiče Skandinavije Immortal oduvao sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Secrets Of The Moon oduvao Skandinaviju :]

 

Rekoh i prije, sve bi bolje zvucalo da je produkcija old skul, i da ima vise blastova. Al dobro, to sam samo ja :lol:

 

Tako nesto bi i meni popravilo utisak, ali ne za vise od pola ocene, opet ce to biti iste te pesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...