Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Gorgoroth bez Gaahl-a Sucks ... Ovaj zadnji album mi deluje totalno pozerski ...... Smesni su Bez Gaahl-a i kinga....

 

Ja mislim da si ti taj koji ''suck''... COCK! Serem ti se na gayhla i queen of heaven.

Edited by nenad_pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorgoroth bez Gaahl-a Sucks ... Ovaj zadnji album mi deluje totalno pozerski ...... Smesni su Bez Gaahl-a i kinga.... 

 

Ma, ovo je fake nalog. Tesko je biti ovoliko retardiran. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tebe Lesnare:

fedor-emelianenko.jpg

 

Činjenica je da je AMSG bio sjajan album i da je ovaj novi govno. Meni bolji argument ne treba. A on nek slobodno uzima proćelave dedice umesto homoseksualaca, pa će i finansije da mu odu u kurac kao i bend.

Homoseksualce? Mislis pedere?

Edited by Jarac

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo ne vidim sta ima lose u tome sto ja smatram da je poslednji album Gorgoroth-a sranje ... i kakve sad ima Veze Fedor sa time sto je meni Lesnar omiljeni MMA Borac ... Fedora takodje postujem kao i njegovog brata Aleksandra ... ali to nije tema ovog foruma tako da ...

 

Ti nisi rekao da ti je poslednji album sranje već da je sranje zato što Gaahla i Kinga nema. Vidi razliku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlike nema, jer je ovo prvo proisteklo iz ovog drugog.

 

Znači po tebi Gaahl je bio "lepak" koji je držao Gorgoroth na okupu, i čim je on otišao u planine da meće nekom klincu, i napustio bend, Gorgoroth je sranje.

 

U nekim slučajevima bih rekao da neka osoba zaista ima veliki uticaj na kvalitetu benda i materijala, ali kod Gorgorotha nikako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, pedere, preciznije, pedera koji ima bolji vokal nego svi ostali pevači Gorgorotha do sada zajedno.

Zaboravio si da kažeš "meni", pošto je po mom mišljenju on jedan od najgorih vokala u BM-u. Bar onih koje sam do sada ja čuo.

 

i čim je on otišao u planine da meće nekom klincu,

Čekaj, čekaj, još uvek nismo apsolvirali da je baš on taj koji meće. :mhihi:

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o Gaahlu nego o Kingu, on je godinama pisao svu muziku a Infernus je ladio jaja.

 

Jebiga, sad se opet vraćamo na onu staru raspravu - čiji je Gorgoroth. Što se mene tiče, Gaahl i King, ako im se nije sviđalo kako Infernus (ne)vodi bend mogli su ga napustit. Znam da napustit "brend" kao Gorgoroth nije lako ali jebanje po sudovima i tračanje ljudi sa kojima si do neki dan delio binu je mnogo gore. Na kraju se nezna ko je ispo veća pizda.

 

Gorgoroth je napravio dosta dobrog materijala, ako se osobi koja ga je osnovala a koja više ne mari za njega ne da održavati na životu, dobro, R.I.P..

 

Ionako su na kraju osnovali God Seed (ovo mora da je bila Gaahlova ideja), koji im nije uspeo.

 

Zaboravio si da kažeš "meni", pošto je po mom mišljenju on jedan od najgorih vokala u BM-u. Bar onih koje sam do sada ja čuo.

 

 

Čekaj, čekaj, još uvek nismo apsolvirali da je baš on taj koji meće. :mhihi:

 

Meće, prima, isti kurac se provlači svuda.

Edited by Antichrist Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzdrzacu se od vredjanja jer ne zelim da budem banovan ..... a to sto imam svoje misljenje o necemu ne znaci da sam retardiran ... 

 

Zasto bi me vredjao? Prvo si rekao da je Gorgoroth sranje od kad ona dvojica nisu u bendu, sto je prilicno glupo. Gorgoroth je i pre i za vreme i posle njih bio dobar bend, sto najbolje govori o preuvelicavanju njihovog uticaja na isti. Doduse, za vreme Gaahl-a, Gorgoroth je vokalno bio ubedljivo najslabiji, ali, na srecu, to je sad samo ruzna proslost. Onda se rekao da ti je poslednji album pozerski, sto je jos gluplje. Pozerski moze biti bend ili spot, a zivo me interesuje kako zvuci jedan pozerski album. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, sad se opet vraćamo na onu staru raspravu - čiji je Gorgoroth. Što se mene tiče, Gaahl i King, ako im se nije sviđalo kako Infernus (ne)vodi bend mogli su ga napustit. Znam da napustit "brend" kao Gorgoroth nije lako ali jebanje po sudovima i tračanje ljudi sa kojima si do neki dan delio binu je mnogo gore. Na kraju se nezna ko je ispo veća pizda.

 

Gorgoroth je napravio dosta dobrog materijala, ako se osobi koja ga je osnovala a koja više ne mari za njega ne da održavati na životu, dobro, R.I.P..

 

 

Slažem se. Meni je to potpuno isto kao kada bi neko iznajmio stan, okrečio ga par puta i ofarbao stolariju i onda tvrdio kako je to njegov stan, jer ga je krečio i farbao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...