Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Fenikse, ja se kunem da bih sad mogao da pretresem forum i nađem 50 tvojih postova potpuno identičnih. Podsećaš me na naše političare - sve ti znaš šta ne valja i šta ne treba, da su lažne vrednosti itd, a nikad još nisam video da si napisao post u kojem bi objasnio koje su to pa prave vrednosti za koje se toliko zalažeš, mada mi jako mirišu na vrlo hrišćanske.

 

Komp nesto zeza pa sam dva puta ponovio isto...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je promasio poentu ali ti nisi napisao koje su 'prave' vrednosti.

 

Plemenitost, hrabrost,postenje, odvaznost, i pre svega zdrav i snazan narod!

Bez devijacija, pederizma, narkomanije, potrosackog mentaliteta...

Socijalna pravda, rasna svest, odrzanje sopstvenog naroda i rase iznad svega...solidarnost sa svojim narodom...

Najbolji dobijaju sve, drzava treba da omoguci napredak najboljima a sve degenericne elemente da odstrani, jer samo stete i nikako ne doprinose napretku...Recimo da se slazem sa onim sto je Nice rekao, o nadcoveku, he he...

Da ne pisem sad kilometre(ispacu kao neki politicar :lol: ) to je u najkracim crtama...

 

Ti si latentni hriscanin.

Jesam, hvala ti sto si mi otkrio tajnu moje duse :D Za nagradu, dodji ispred Arene 20. da popijemo koju, dugo nismo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фениксе, мени је јако драго да ти све знаш о свима овде, и јако ми је драго што знаш колико је ко упућен у шта, и како ко води свој живот, у шта верује и о чему прича. У суштини, разумем те, јер је ово форум и немаш благе везе ко је ко ван њега, осим неких људи које евентуално познајеш, али зато сереш на сва звона о свакоме.

 

Прво, знам да си ти правио те мајице, знам када си их правио, познајем твој рад и случајно сам мало упућенији него што ти мрсиш муда овде.

 

Друго, генерализовати једну групацију је јадно, и ја сам се сам зајебао у неки постовима горе, и урадио то са свим шљамом. Нисам желео да кажем да су сви "расно свесни" неписмени и непозавршавали расну школу, то је било плитко са моје стране, уосталом, нису ни сви сатанисти клинци од 15 година, како данашњи људи карактеришу то, већ су неки од најмоћнијих људи на свету. Јбг, не иде то више тако, и тако даље, да не набрајам.

 

 

Треће, ја своју државу волим, слажем се са одређеним стварима које си изнео, и могу да потврдим неке твоје речи, али што се тиче патриотизма и одређених групација људи које и сам сматрам шљамом, али то нема никакве везе са причом о блек металу.

 

 

Четврто, то што је ТЕБИ музика само забава и кевин курац, то не значи да је свакоме човеку исто то. Дошао си и, не директно, намећеш свима како си ти најпаметнији, а сви овде треба да одрасту и схвае поенту живота, како си је ти открио. Е, то је смешно. Свако има своју тематику коју добро познаје, свако има свој део тацне из ког једе, само ти једеш све. Мислим да превише сматраш себе изнад свих и трудиш се да намећеш, намерно или ненамерно.

 

И, када смо већ код тога, Гојко прича о хришћанству, Talvi о овоме, Antichrist о ономе (слажем се са његовим постом о Албанцима.), а ти паламудиш опет о својој тематици, и стога када би теби одузели то, ни ти не би знап п чему да причаш...или можда би, али ми то не знамо.

 

 

Стога, своју велику зрелост и доказивање поенте живота остави за негде другде, јер је ово форум за дружење, на њему се не доказују такве ствари, јер никада не можеш да знаш некога док са њим не попричаш и попијеш пиво.

 

'Ајде у здравље. :pivopije:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da te je jako povredilo to za muziku, pa sta da ti radim, to je moje misljenje i stojim iza njega, i boli me uvo sto je tebi muzika nesto jako bitnija od zabave...

Eto, i Grobu je muzika mnogo vise nego meni, pa idemo na pivo i zezamo se kad god se vidimo, ljudi se razlikuju, i ja kazem onako kako mislim da jeste, ti kazes drugacije i dobro, ja kazem da je to glupo, ti kazes da nije, i dobro, ljudi su razliciti, nismo komunisti da smatramo da su svi isti :D

 

Ono sto tvrdim ,za metalce, govirim iz iskustva, koje imam godinama, i putovao sam svuda, generalno mrzim kad se neko predtavlja za nesto, glumi nesto a situacija pokaze kakav je zaista...to vazi za vecinu ljudi, ne samo za metalce...

kao sto je neko lepo rekao, vecina ljudi su debili, tako i metalci...

Samo sto oni upadaju u oci zbog imidza i sto imaju potrebu da glumataju nesto(ne svi nego vecina)

 

Evo, i ja prznam da sam budala jer sam potrosio ovde vreme na gluposti...sta ces, gresi covek, svi smo gresni, svi osim boga (je li tako Grobe?:lol: )

Ali sve vam je oprosteno, uz pivo naravno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plemenitost, hrabrost,postenje, odvaznost, i pre svega zdrav i snazan narod!

Bez devijacija, pederizma, narkomanije, potrosackog mentaliteta...

Socijalna pravda, rasna svest, odrzanje sopstvenog naroda i rase iznad svega...solidarnost sa svojim narodom...

 

Ovo može komotno da bude manifest SPC, toliko o tome. A da si čitao Ničea sa kojim se slažeš (pogotovo "Antihrista"), znao bi zašto ja toliko pričam o hrišćanstvu kao izvoru problema - zato što hrišćanska etika to i jeste.

 

A ovo da su većina metalaca isfolirani kompleksaši se slažem. Iako poznajem i sasvim solidan broj onih koji znaju vrlo dobro da obrazlože šta su i zašto su.

Edited by oʞɾoƃ
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих то назвао повређивањем, то је много јака реч, више ме је дотакло то што оцењујеш људе према својим приказима него по њима самима. Не можеш ти знати шта некоме представља музика у животу. Било би јако изненађујуће, у најмању руку, да неког повреди то што је теби музика пука забава. Ту особу бих сматрао дегенериком.

 

Драго ми је да си ти путовао, и ја сам, старији си од мене колико знам, можда си више прошао, али не показујеш зрелост у оцењивању људи, јер их декларишеш према неким стандардима према којима не би требало. И репери упадају у очи због имиџа, тренсери, рокери, хипици, а металци су само један дево великог света, само што је то наш део тог света, и ми имамо права на свој део тањира, иако не волим да декларишем себе као металца, већ својим именом.

 

Пиво кад год хоћеш. :pivopije:

 

 

A ovo da su većina metalaca isfolirani kompleksaši se slažem. Iako poznajem i sasvim solidan broj onih koji znaju vrlo dobro da obrazlože šta su i zašto su.

 

 

 

Већина металаца, и већина људи око нас. Имаш плус од мене, чим добије исте, с обзиром да је то мерило овог форума, је л' те. :haha:

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo može komotno da bude manifest SPC, toliko o tome. A da si čitao Ničea sa kojim se slažeš (pogotovo "Antihrista"), znao bi zašto ja toliko pričam o hrišćanstvu kao izvoru problema - zato što hrišćanska etika to i jeste.

 

A ovo da su većina metalaca isfolirani kompleksaši se slažem. Iako poznajem i sasvim solidan broj onih koji znaju vrlo dobro da obrazlože šta su i zašto su.

 

Antihrist sam citao odavno, evo ga pored mene, crvene korice, koje su tvoje? :D

Ako sam rekao da volim neku Niceovu misao, ne znaci da se slazem sa svim sto je napisao...

Sto vise radim i upoznajem ljude, pocinju da mi se gade, ali opet upoznajem i dosta divnih ljudi, tako da bih bio budala kad bih rekao da sve mrzim...a Nice je tu preterivao, moje misljenje...ali je rekao i dosta pametnih stvari...

Da ne pisem sad brdo stvari koje hriscanstvo propoveda, a protiv kojih sam...naravno da ima stvari koje su i tamo u redu, nisam iskljuciv, iskljucivost je osobina ili klinaca ili onih koji vole da pametuju...normalan covek uzme iz svacega najbolje, kao kad sastavljas reprezentaciju, iz svakog tima uzmes ono najbolje...naravno, to je opet stvar ukusa i tvog pogleda, sta je za tebe tj. po tvom misljenju najbolje.

 

Inace, meni mnogi hriscani kazu da sam satanista, kad pricam protiv crkve, s druge strane mi mnogi metalci kazu da sam hriscanin :lol:

Isto tako, posle 5. oktobra, kad pricam protiv demokrata, onda mi kazu da sam komunjara, ako kazem nesto protiv Slobe, onda sam odjednom demokrata i Djindjicevac :lol:

Valjda je tesko skontati da nisi ni za jedno ni za drugo, je bi ga, iskljucivost, crno belo...(mada ja volim Partizan :lol: )

 

 

 

Пиво кад год хоћеш. :pivopije:

 

 

Imas poziv za Arenu pre Ramstajna...ako malo kasnim, ne brini, to se druzim sa Grobom)valjda ce doci na moj lep poziv za druzenje :D )

Gojko isto moze da dodje, ako ga Grob pre toga na navata, nesto je bacio pik na njega :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirni. Idemo vako. Frost je bolji od Kolliasa, big time! :rockdevil:

Puši ga.

 

http://www.youtube.com/watch?v=igx0qjAJLU0

 

 

 

И, када смо већ код тога, Гојко прича о хришћанству, Talvi о овоме, Antichrist о ономе (слажем се са његовим постом о Албанцима.), а ти паламудиш опет о својој тематици, и стога када би теби одузели то, ни ти не би знап п чему да причаш...или можда би, али ми то не знамо.

 

Meni ako oduzmete i ovo malo pičke, ja neću imati ni o čemu da razmišljam, a kamoli pričam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taman sam hteo dopuniti svoj post, da ti verovatno to ne razdvajas :D

I nemoj razdvajati to dvoje, to su dve stvari koje moraju da idu zajedno :D Osim kod onih nastranih, oni vole nesto drugo :D

Edited by Feniks .
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Grob ce ga zagovarati,iskusan je onlisac, i Gojko nece primetiti :D

 

Nego, kad vec spominjemo Niceovog Antihrista, dodjem ja jednom na ideju da to opet citam, trazim medju svojim knjigama, nema pa nema, i tako opet,da se ubijes, nema knjizice.Vec sam mislio da sam nekom dao na citanje pa da mi nije vratio...

Jednom ja nju nadjem, zaglavila se izmedju dve ladice...bas je djavolska, nestala, magija je to...ali Feniks je ipak pronasao tj. knjiga je ponovo tu, ustala iz pepela(ili pakla :lol: )

 

Tako sam i vozacku na isti nacin zaturio, izvadim duplikat, posle nadjem ovu "izgubljenu " :lol:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Norwegian black metallers GORGOROTH have issued the following update:

 

"Infernus [guitar] has just returned from rehearsals in Tomas Asklund's [drums] Monolith Studio outside of Stockholm, and the work on the follow-up album to 'Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt' is progressing as planned.

 

"Half the new album (which is still untitled) has been recorded in pre-production form, and work on the album will continue through the year in between touring and festival appearances, with a tentative 2011 release date.

 

"The upcoming European tour is GORGOROTH's first European tour since 2005 and the first tour to feature Pest (vocals) since 1997, and the band is looking forward to getting back on the road again after this long absence.

 

"Infernus has also made the decision to exclusively use EVH amps from now on, and is pleased to announce that an endorsement deal has been made."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...