Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Tipičan argument blekera ukorenjenog u hrišćanskoj etici. SVAKO ko tvrdi da živi po načelima black metala, a ima problem sa tim što je Gaahl gay, nije ništa drugo nego pozer.

 

Nastavak rase, prirodno predodređen je kroz spolni odnos između muškarca i žene. Sex dva muškarca nema nikakve veze sa ičim prirodnim osim karanjem dva muškarca radi degenerične zabave. Black Metal predstavlja slobodu, ali reći da je kontrast hrišćanskom pokretu u svim aspektima je glupost. Znači u hrišćanstvu je opšte mišljenje da je homoseksualnost loša, znači kontrast(po tebi) je da bi svi trebali da prihvatimo homoseksualnost kao nešta normalno i eventualno da je i sami isprobamo.

 

Neko je spominjao stare Grke kao dobar primer ranog homoseksualizma. Kroz ljudsku istoriju postojalo je bezbroj slučajeva gde su ljudi koristili svoj položaj kako bi ostvarivali svoje degenerične maštarije, ali da je to bio društveni standard, nikad!

 

Ako je u hrišćanstvu pojam homoseklualnost ogavan, dali to znači da sex sa životinjama isto tako spada u kontrast i u BM-u bi trebao da postane standard.

 

Stari Sloveni kao naši pretci nisu gledali na homoseksualnost kao na normalno ponašanje, ako je bio koji pojedinac ništa čudno takvih je bilo svugde, nije me briga kako je bilo u Grčkoj ili bilo gde drugde.

 

Ako ti smatraš da je homoseksualnost u redu, dobro, uživaj, ali nemoj vređat i to naročito ne pomoću tako glupog argumenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se konkretno na tebe odnosio post, samo mi je bio interesantan zbog te razlike između netolerancije i ravnodušnosti koju sam hteo da istaknem.

 

Što se tiče zajedljivih komentara, ne znam šta je tako strašno što citiram ljude sa scene sa čijim se nekim stavovima slažem, pa neću sigurno citirati Benedikta XVI kad govorim o black metalu. Nema tu nikakve fascinacije niti divljenja, ljudi su tu, nose scenu i to je to.

 

@pit specifično: A posle čega?

Djurdjevdan, Wormwood, rvacki zahvati na deci...

 

Normalno je da, kad govoris o BM-u, citiras BM muzicare, ali nadji neku mudrost, a ne trivijalnost. Eto, ja nisam znao da su vecina metalaca debili. Vecina ljudi su debili, pa samim tim i vecina metalaca, samo sto to u (black) metalu dolazi jos vise do izrazaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"From April–December 2006, Gaahl spent another nine months (of a fourteen month sentence) in prison. He was accused of assaulting and torturing a man for six hours while collecting his blood into a cup and threatening to make him drink it."

 

Imao je sreće što ga Gaahl nije j***o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black метал је покрет, који чини музика + идеологија + дух који се преноси кроз музику. Black метал је традиција, индивидуалност, дијаболична страна људскости, нетолеранција према људима у њиховој затуцаности и ограниченим погледима на све што није "нормално" у њиховим очима. Екстрем у свом највећем облику, испољен кроз музику. Дух који се преноси кроз плејере. ватра која гори у сваком човеку који је део њега и шири се као куга, путевима који нису "нормални" човечанству. Испољавање дијаболичне ствари човека, и свих ствари и особина које се прикривају у нама. Ослобођење, рат, побуна и све оно што чини човека комплетним.

 

Eto, sve si rekao. I ne znam gde se u ovoj prici uklapa protivljenje gay opredeljenju i zasto onda nemati postovanja prema tudjem opredeljenju koje se tice samo njega i nikoga vise.

 

Black metal nije netolerancija (pogotovo ne prema seksualnoj orijentaciji), već indiferentnost. Niko ne kaže da vama treba da bude potpuno OK da se neko jebe u dupe ako vam je to gnusno i odvratno kao i većini populacije (uostalom i meni). Ali treba da vas bude baš briga. Ne kažem ja da je Gaahl car zato što mi je neviđeno kul da neko bude gej, već prosto zato što je čovek jednako dobar vokalista bio i pre i posle mog saznanja za to da je gej, i zato što je pokazao srednji prst svim blekerima koji su kasnije isprodavali Gorgoroth albume na kojima je on pevao, ne shvatajući da se ni po čemu razlikuju od srednjovekovnih hrišćana koji su palili stvari jer su "začarane", "proklete" i slično. To je ono što Mortuus misli kad kaže u intervjuu da je većina fanova praznoglava rulja.

 

Rece covek.

 

Black метал јесте нетолеранција према људској затуцаности, а то нема везе са Gaaholom и његовим јебањем у дупе.

 

A, vidis, ja tu mrznju prema gay ljudima vidim kao jednu od osnovnih karakteristika zatucanosti.

 

Nastavak rase, prirodno predodređen je kroz spolni odnos između muškarca i žene.

 

I evo ga, deo koji me nervira najvise od svega.

 

1) Sta tebe, kao black metal mizantropa koji mrzi covecanstvo, boli kurac za produzetak rase? Sem ako ne spadas u NSBM varijantu, koja je ionako vrhunac ljudske retardiranosti pa je necu i posebno komentarisati.

 

2) Pazi sad dobro: da li onda i na straight ljude koji ne zele da ikada imaju decu gledas "kroz iste naocare"?

 

Stari Sloveni kao naši pretci nisu gledali na homoseksualnost kao na normalno ponašanje

 

A ti si bio tamo pa to znas? Reci mi u kom to istorijskom dokumentu to imas zabelezeno.

 

Ako je u hrišćanstvu pojam homoseklualnost ogavan, dali to znači da sex sa životinjama isto tako spada u kontrast i u BM-u bi trebao da postane standard.

 

Pa, gledajuci njegovu destruktivnu, anti-ljudsku stranu ne bi to bilo nista cudno. A inace, van te prizme (dakle nevezano za BM pricu), gle ovo: gay ljudi svojim odnosom ne povredjuju nikoga, za razliku od zoofila npr.

 

Neko je spominjao stare Grke kao dobar primer ranog homoseksualizma. Kroz ljudsku istoriju postojalo je bezbroj slučajeva gde su ljudi koristili svoj položaj kako bi ostvarivali svoje degenerične maštarije, ali da je to bio društveni standard, nikad!

 

Naravno da jeste bio drustveni standard, jesi li ti ikada procitao neku istorijsku knjigu sem udzbenika istorije za V razred? U Sparti je, npr, to itekako bio standard, narocito medju vojnicima, kako bi se srcanije borili jedan za drugog, a i medju aristokratijom.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

I evo ga, deo koji me nervira najvise od svega.

 

1) Sta tebe, kao black metal mizantropa koji mrzi covecanstvo, boli kurac za produzetak rase? Sem ako ne spadas u NSBM varijantu, koja je ionako vrhunac ljudske retardiranosti pa je necu i posebno komentarisati.

 

To je to, glavni paradoks u celoj priči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекао сам ти да се већим делом слажем са тобом, а Sisus је додао оно што ја нисам желео да напишем, да се ово не би свело на расправу о хомосексуалности. Најбитнија реченица у целој овој причи о томе је Sisusova, кад ја већ нисам хтео, он је написао моју мисао:" Boli me kurac ko je peder, a ko ne, dokle god to što radi u svojoj spavaćoj sobi, tamo i ostane. " То је све што ја имам да кажем о целокупној причи о томе.

 

А што се тиче Марка (Глада) и горе наведеног, то је смешно што је дотле дошло да се неко пљује и да се подсмева некоме.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајица "Србија изнад свега" не може имати везе са делом текста "Ох, како вас мрзим све!" зато што се он односи на следбенике христа у тој песми. Те мајице знамо ко је правио и која је идеолошка позадина, стога нећемо да се продубљујемо даље у дискусију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, а, такође знамо колики проценат истих познаје своју наводну веру и колика је стопа затуцаности међу истима. Уосталом, то си и ти навео у једној од својих реченица у претходним постовима. Такође, знамо да постоји довољан број људи који има идеолошку позадину коју пропагира MR, и, такође знамо о чему се ради када причамо о истој. :haha:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, glavni paradoks u celoj priči.

Glavni paradoks u celoj priči je da neko za sebe kaže da je mizantrop, a još uvek je živ. ;)

 

Pa da, i takve bi narocito trebao da boli kurac za necije stavove/opredeljenje/sta god. :da::D

Pa zavisi čiji su stavovi u pitanju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se vodila jedna veoma dobra rasprave. Ali stvarno mi nije jasno ako neko iznese neki stav to je odma degenericno. Koji god stav da je to. Ja nije da ne volim ili volim pedere, nego mi je zao tih osoba koji su oboleli od te bolesti zvane homoseksualizam. Ako mi neko kaze da je to seksualno opredeljenje neka mi dokaze, posto normalna osoba ne moze tako nesto da uradi. Ali ne moze. Sto e tice Gaahla, vise sam pratio njegove projekte pored Gorgorotha, raznovrstan je muzicar i pevac i tu ga postujem. Sto se tice Gorgorotha on nema tu sta da trazi. I ne razumem po cemu je NS npr. retardiraniji od kapitalizma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me briga ako je nekome karanje u čmar način života, ali ta osoba, za mene, predstavlja vrhunac ljudske degeneričnosti.

 

 

Није ме брига ако је некоме "white power" начин живота, али та особа, за мене, представља врхунац људске дегенеричности.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

NS je life loving ideologija. Ideologija koja pojedinca u potpunosti podredjuje kolektivu. Zbog toga mi je neprihvatljivo da se to mesa sa black metalom. Ako si black metal mizantrop, onda sve ljude mrzis podjednako bez obzira na rasu i naciju.

Edited by nenad_pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta cemo onda sa svim suicidal bendovima?

Pobiti govna i gotova stvar. :D

 

Šalim se. Pa ako se ne samo-poubijaju, onda ti je i više nego jasno da ne misle ono o čemu pevaju i da nisu dosledni sami sebi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...