Jump to content

Tema za basiste


Nurg

Recommended Posts

A ja se stvarno izvinjavam od sveg srca, ali u ovako rano jutro ne mogu da se uzdrzim: nevidjeno/neprobano/necuveno icon_da.gif

I edit za icon_wink.gif kog zaboravih icon_smile.gif

Nadam se da ti je sada zivot ispunjeniji i da imas bolje misljenje o sebi icon_smile.gif

Evo necu da editujem post da se vidi kako si me ispravio, mozes da zoves i drugare da im pokazes icon_razz.gificon_smile.gif

 

 

Btw. Jeb'o vas fender jazz bass icon_razz.gificon_cool.gif

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam probao na zelenjaku nesto tako... nisam siguran da je ovaj... elem, meni je taj bas bio previse jazzy (ja se lozim na psihodeliju i bay area thrash, pa gledam nesto sto bi moglo da svira oba, cisto da znate s'kim imate posla), sve u svemu, mozda ce se pojaviti negde ponovo, ali moj savet ti je da ne kupujes na ne vidjeno/ne probano/ne chuveno icon_da.gif

kazes jazzy.... hmmm... to sam mislio... tako mi i deluje ovaj bass.... kakav ima ton... jel suvise plitak ili je ono kao mozes da pomeras utrobe ljudima(onako plemenit.. dubok.. cist)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni se ton ne svidja... za visoke je dobar, kad chupash je isto ok, ali nekako... ne svidja mi se boja kod dubokih tonova... da se prosto izrazim - ruzna je icon_wink.gif obicna...

nista.. moracu da jurim prodavnice da probam... hehe... nista dok se ne proba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='14. 6. 2005, 08:54'] Hellborg nego sta!! icon_rockdevil.gif

 

Jel imas neki njegov album a da nije MO, i da ne svira Shawn Lane?!?

ne,nemam ... icon_smile.gif

za Strato-a

TRB nije dobar u tom smislu da ne vredi koliko kosta,pogotovo u zadnjih par godina...to nije moje misljenje (jer ga nisam ni probao) vec nekih ozbiljnijih ljudi...kao i vecina tako tih signature basseva,nemaju nikakve veze sa originalnim modelima....ne kazem da je taj bass los , verovatno radi do jaja ali ne za te pare koje kosta....a kosta vise od 1000

 

Ne znam,moj rezon je da ako neko moze da da 'iljadu evra za neki tamo TRB,RBX ili sta ti ja znam koji bass,taj neko moze da se pritrpi za par godina i doda jos para i lepo uzme StingRay-a ili neku Jazzinu ili ako voli Warwicka ...i da ga svira sledecih pedeset godina...ne prevelika razlika u ceni,a velika u kvalitetu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponovo ja...

 

meni je matori ostavio preca...fretless...Jel to stvarno valja ko sto svi kazu? icon_uhoh.gif

nevalja to nist.... donesi meni to i ja tebi moj bass.. i imaces prravu stvar... hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno nemam , na zalos' imam samo:

M.O.-Mahavishnu i Hellborg,Lane,Sipe....live

jbga

Na koji live mislis?!?

 

Verujem da su svi snimani uzivo, ali u studiju icon_smile.gif

 

Ja imam ove:

 

Hellborg, Lane Time Is The Enemy

Hellborg, Lane, Baker Abstract Logic

Hellborg, Lane, Selvaganesh Good People In Times Of Evil

Hellborg, Lane, Sipe Personae

Hellborg, Lane, Sipe Zen House

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponovo ja...

 

meni je matori ostavio preca...fretless...Jel to stvarno valja ko sto svi kazu? icon_uhoh.gif

To je dobra stvar, ali usudjejem se reci da tebi to narednih deset godina nece trebati... icon_smile.gif

Misljenje o fretlessima je mozda malo prenabudzeno, doduse, sve zavisi sta volis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je dobra stvar, ali usudjejem se reci da tebi to narednih deset godina nece trebati... icon_smile.gif

Misljenje o fretlessima je mozda malo prenabudzeno, doduse, sve zavisi sta volis...

ja bih bas voleo da probam fretless... svidja mi se taj zvuk... pogotovi kad radis prelaze ili neke solo deonice... al vrhunac je kad uradis slajd da se useres.....

 

 

 

@Grunger

 

da li bi mogli nekako da se vidimo da probam tog tvog baju od bassa.....

ili jos bolje ako nema sta da radis u utorak 21. juna.. od 17-19h... svrni do SKCa (na tonsku).. imam svirku... tako da bi mogli da iskoristimo priliku da probamo to cudo... inace imam Hartke pojacalce.. takozvanu strvinu... pa bi to bila odlicna prilika.... samo trazi Igora.. tj. ja... hehe

 

pozdrav!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgori si... icon_smile.gif

 

 

 

Svirao sam jednog extra matorog fretless precisiona kome je kopano telo i dodavan singl kod necka...sam po sebi precision je suvise mas'an i mutan za fretlessa ali dodatni singl ga je bas uostrio...kao jazz bass koji je pomascen icon_smile.gif i zvuci mnogo bolje nego moderne i jeftine J\P kombinacije ...cool icon_smile.gificon_da.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda nista od Millera

 

Current tour dates :

Aspen, Colorado Jun 26, 2005

Fano, Italy Jul 1, 2005

London, England Jul 3, 2005

London, England Jul 4, 2005

Alcala de Henares (Madrid), Spain Jul 5, 2005

Berlin, Germany Jul 6, 2005

Imatra, Finland Jul 8, 2005

Dunkerque, France Jul 10, 2005

Montreux, Switzerland Jul 14, 2005

Bechyne, Czechoslovakia Jul 16, 2005

To be announced, Jul 17, 2005

Warsaw, Poland Jul 18, 2005

Juan les Pins, France Jul 20, 2005

Barcelonette, France Jul 22, 2005

St-Brisson sur Loire, France Jul 25, 2005

San Javier, Spain Jul 27, 2005

Mallorca, Spain Jul 28, 2005

Rome, Italy Jul 31, 2005

Monteroduni, Italy Aug 1, 2005

Marciac, France Aug 3, 2005

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='18. 6. 2005, 22:28'] Izgleda nista od Millera

 

Current tour dates :

Aspen, Colorado Jun 26, 2005

Fano, Italy Jul 1, 2005

London, England Jul 3, 2005

London, England Jul 4, 2005

Alcala de Henares (Madrid), Spain Jul 5, 2005

Berlin, Germany Jul 6, 2005

Imatra, Finland Jul 8, 2005

Dunkerque, France Jul 10, 2005

Montreux, Switzerland Jul 14, 2005

Bechyne, Czechoslovakia Jul 16, 2005

To be announced, Jul 17, 2005

Warsaw, Poland Jul 18, 2005

Juan les Pins, France Jul 20, 2005

Barcelonette, France Jul 22, 2005

St-Brisson sur Loire, France Jul 25, 2005

San Javier, Spain Jul 27, 2005

Mallorca, Spain Jul 28, 2005

Rome, Italy Jul 31, 2005

Monteroduni, Italy Aug 1, 2005

Marciac, France Aug 3, 2005

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...