Jump to content

Rotting Christ


Guest Hellraiser666

Recommended Posts

Omnium Gatherum izdaje novi album uskoro, nadam se da će biti dobar kao Redshift, pa lepo pesme s novog, pesme s Redshift + Candles For Giordano Bruno i ja zadovoljan icon_biggrin.gif A RC, ma neka sviraju šta hoće icon_biggrin.gif Voleo bih da npr. izbace onu In Domine Sathana, jako dosadna pesma i krajnje paljevinska, pa ako baš mora još jedna sa Genesis, neka bude Quintessence icon_biggrin.gif I da ubace nešto sa A Dead Poem sem Sorrowful Farewell, taj album je savršenstvo skoro, ne znam zašto ga toliko zaobilaze na svirkama. Among Two Storms, As If By Magic, Full Color Is The Night, something! Sa AEALO mogu skoro bilo koju, pesme su ujednačenog kvaliteta, neka odsviraju 2-3 i dosta. Sa Theogonije bi bilo lepo malo da okrenu na recimo Phobos' Synagogue a da izbace recimo Enuma Elish. Ali obavezno sa Triarchy i Dead Poem nešto pivopije.gif Sviđa mi se kod njih što ne zapostavljaju potpuno niti jedan album, pa bude i pesama tipa Wolfera The Jackal koju FANTASTIČNO izvode live, i Fgmenth Thy Gifth za koju bih mogao reći isto što i za prethodnu icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, i meni nikad nije bilo jasno što su prestali da sviraju "Quintessence", to mi je jedna od omiljenih. :wub: "Phobos' Synagogue" su na smenu svirali i nisu pa nisam siguran da li će im sad biti na listi ali znali su da je opletu, čak i na onim kraćim, festivalskim nastupima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se dugo dvoumio između ova dva grada.. pošto sam često išao u SA u zadnjih godinu dana po koncertima, a i već sam jednom gledao RC tamo ovaj put ću u Osijek x)) uzgred, mislim da je to mnogo pametnije ako se putuje iz Beograda pošto do Sarajeva dok dođeš polomiš se što znači da bi morao jedan dan ranije krenuti ako hoćeš da normalan gledaš koncert. Cijena povratne autobuske karte je tu negdje a put duplo kraće traje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Грци, а не свирају у Србији, али иду у јбни Осијек... Издали су православље.

Da, da, izdali su pravoslavlje, nego sta. Ma sta god oni pricali, ja sam sigurna da krstavaju decu, idu na vencanja u crkve i tako to...e sad, zasto Srbiju zaobilaze, bilo bi najbolje da njih licno pitate. Ja nedavno propustih jedan njihov koncert, gledali smo utakmicu umesto Rotting Christa.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Jebote, koji je ovo matriks?

 

Je l' ti ozbiljno misliš da bi neko ko je "pravoslavac u srcu i duši" širio otvoreno antihrišćansku poruku hiljadama ljudi? A i argument je vrlo jak, kao da kažeš da sam ja sigurno vernik jer sam iz Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...