Jump to content

Rotting Christ


Guest Hellraiser666

Recommended Posts

Slusao samo Kronos i Triarchy Of Lost Lovers imogu vam reci da mi se " Kronos veoma dopao jer ima neku dozu progressive zvuka tako da sam reshio da nabavim jos ponesto od ovih Grka.Slushao sam ih ja jos pre pet-sest godina ali se ne secam detalja pa ne bih hteo da palamudim na prazno tako da je samo ovo novo slusanje relevantno ali znam da mi onda nesto nisu prijali jer ,pretpostavljam,nisu nesto odudarali od klasicnog black metal zvuka koji mi uzgred nikad nije bio najomiljeniji ,daleko od toga da se nije moglo naci nesto dobro i u takvom zanru muziciranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad se necu dovoljno naslusati Sleep of the angels, Dark Poem i Triarchy of the lost lovers albuma...

 

Nikada se necu naslusati Satanas tedeum, Thy might contract, Non serviam, Triarchy of the lost lovers, A DEAD poem, Sleep of the angels, Khronos!!! Jos nisam slusao Genesis, ali se trudim da ga nabavim (original)!!!

 

To majstore!!!

 

Ovaj.... hm..... kako da kazem... master je zensko!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada se necu naslusati Satanas tedeum, Thy might contract, Non serviam, Triarchy of the lost lovers, A DEADDa, A dead poem, my mistake... A nabrojala sam samo ona tri albuma, jer samo njih od RC imam (i Khronos, ali ga ne volim nesto preterano). Inace, neverovatno je kako mogu sva tri albuma da opuste. Posebno Sleep of the angels, koji me uspava i to tako da u snu cujem muziku...magicno... A neobicno je da mi se svaka pesma sa ta tri albuma neverovatno dopada, i nijedna nije slicna drugoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada se necu naslusati Satanas tedeum, Thy might contract, Non serviam, Triarchy of the lost lovers, A DEAD

 

Neverovatno je to kako Triarchy of the lost lovers i Sleep of the angles mogu da opuste!!! Posebno da napomenem pjesme kao sto su A dynasty from the ice, Diastric alchemy, The first field of the battle, After datk I feel... u svakom slucaju FENOMENALNO!!! UNIKAT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgenijalnije pesme su Sleep The Sleep Of Angels (posebno kada sapuce Sleep the sleep of the angels), You my flesh (poludim kad cujem "they can't harm you, they are only clouds..."), neverovatni instrumental Ten miles high, After dark I feel, Thine is the kingdom, Ira incensus, One with the forest, Snowing still... Samo mi je krivo sto nigde nema texta za Thine is the kingdom, a jedino ga razumem kad kaze "for thine is the kingdom", pa samo mogu da nagadjam o cemu se radi u pesmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ok..."Sleep of Angels", "Triarchy of Lost Lovers" "Khronos 666" i "A Dead Poem" su chisto savrshenstvno kako u muzichkom tako i u tekstualnom vidu. Ljudi delju bash kako treba...mada ne bih rekao da je to death. Black ce biti pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

bio sam na weckenu-u...

rotting christ su uz vader odrzali najbolji gig...

a death nije moj prvi izbor... nije ni drugi ni treci kad vec prichamo...

jebeno su dobri, to je sushtina, a pevac mi je rekao da postoji mogucnost da dodju i odrze gig u bgu do kraja godine..

 

eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je DEAD POEM odushevio i raspametio, ali na snimku koji sam ja dobio svaka pesma je prekidala na 5oj sekundi i onda sam se jednom toliko iznervirao da sam ga obrisao sa harda i sad nikako da nadjem vremena da ga ponovo skinem od nekoga. Ostali su mnogo dobri, ali po meni , nista kao Dead Poem ... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...