Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

да ли би више волео да се понашао као Глад? Сатир је краљ, подизао је атмосферу у публици, терао нас да се деремо и заиста је мајстор.

Боли ме уво што су старе песме квлтне, нове су боље и готово.

 

 

kako se Glad to ponaša? baš me zanima :)

 

 

stare pesme jesu kvltne i nisu bolje nove :zuba:

 

a bez Forhekset nisu smeli ni slučajno :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гладово подизање рогова, неко укрштање руку, ма будалаштина. И јебале их бакље више, стварно су досадни са тим. Умро сам од смеха кад су Мay Result изашли онако нашминкани и обучени, а онда прикључивали инструменте и испробавали их. Сатир баја лепо сачека да неко други све то уради, он и Фрост појебу 5 плавуша и само се попну на бину и развале.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopshte se ne slazem sa vasim komentarima u vezi koncerta ovog, nekada velikog black metal benda. Ne da nije bilo dobro, nego je bilo stvarno tuzno gledati te ljude koliko su nisko spremni da padnu. Satyricon je pokazao da je konacno pobegao od black metal muzike odsvirajuci samo par stvari sa Shadowthrone i Nemesis (zaobisavsi Forhekset i Dominions of Satyricon!!!). Suvise kratka svirka.

Sto se tice scenskog nastupa, mogu da kazem da imamo jos jednog dasu (citaj: R'n'R geja koji je tu da bi devojcice slusale bend) koji stoji rame uz rame sa Shagrathom! Ko nije verovao u propast vodecih bendova stare norveshke scene mogao je juce da vidi savrshen primer:

1. kashnjenje sa izlaskom na binu od sat vremena - koje je verovatno bila posledica treznjanja ili nemoci savladavanja stepenica posle nekih opijata

2. jel neko cuo klavijatura na kraju Du Som Hater Gud? - neoprostivo! Ali stvarno, zaobici vrhunac pesme tek tako je stvarno bilo krajnje jadno i nisko... Mozda je i ona plavusha za klajvama bila toliko obeznanjena da je zaboravila da izadje

3. Satyrovo ponashanje na sceni - ide skroz uz ove nove black-rock pesmice koje rade, pa poshto se to verovatno svidja siroj masi zaobicicu komentar. Ko je razumeo, shvatice...

4. Sam FROST! - sta bi bre ono? Gde je onaj bubnjar u koga sam se ja kleo? Ja bre kad sam cuo 1349 usro sam se ziv misleci da je time zauzeo mesto najboljeg bubnjara u black metalu, cak iznad Trym-a! Medjutim neozbiljnost od juce takva jedna ikona nije smela da dozvoli sebi. Prvo samo nepostovanje publike kad je izasao onako pijan na scenu! Ali na to smo navikli zar ne? To i jeste njegov licni pecat, zato sam i mislio da ce njegovo iskustvo pobediti.. Nije pobedilo. Ispadao je ko nezdrav! Ne znam dal je on hteo ono da ubaci neke zajebancije na blastovima pa se onako culo... Ali opet je ispadao, Strashno... A tek kad dodju sporiji delovi pa treba da reze duplom! Uzas!

5. Zvuk - posebna prica. Mnogo losh. Dupla u prvi plan a sve ostalo u pozadinu... Nisam siguran dal su imali svog tonce ili ne al opet trebali su vise da se potrude...

 

Sve u svemu jedna tuzna slika.

Ocekivalo se mnogo vishe.

Neprofesionalno i neozbiljno.

Sto se tice setliste - mogla je da se svidi samo onome ko Satyricon prati oko 2, 3 godine.

Bravo! Konacno je neko rekao. Ne mislim samo na Satyricon, nego na black metal uopste. Mrtav je. Ima tu jos nesto bendova koji su ostali dosledni sami sebi (i skidam im kapu), ali sve su to samo poslednji trzaji ribe na suvom.

Novi Satyricon i ostali novi-stari bendovi se svidjaju samo novijoj publici, dok staru razocaravaju. Da se sad ne nadju prozvani oni kojima se koncert zaista svideo, ali ima ljudi koje odusevljava sama cinjenica da su bili na koncertu pa im je isti bio odlican.

Kad ja ispricam nesto ovako svi me napadaju. Ko jos sme da dirne u njihove idole!? Pa oni su besmrtni. Nisam ni bio na koncertu, a sve gore navedeno je razlog toga.

Sto se Frosta tice, ako cepa k`o lud u 1349, a u Satyriconu ispada, koji je mnogo jednostavniji na bubnju, onda to samo potvrdjuje moju tvrdnju da je u Satyriconu samo zbog para (ne prozivam ga, mora od necega i da se zivi).

Edit: Nije ni Trym mnogo bolji. Isto ispada uzivo na duplom basu.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гладово подизање рогова, неко укрштање руку, ма будалаштина. И јебале их бакље више, стварно су досадни са тим. Умро сам од смеха кад су Мay Result изашли онако нашминкани и обучени, а онда прикључивали инструменте и испробавали их. Сатир баја лепо сачека да неко други све то уради, он и Фрост појебу 5 плавуша и само се попну на бину и развале.

 

 

ma Glad je ložana teška :uhoh:

 

a Satyr i Glad su ko dupe i glava :ph34r:

 

 

po meni, ne mora Satyr ko Mayhem da kolje volove na bini al bar da ima malo tog starog bm duha... bar u pesamama.

kako su Morbidi ovde svirali samo stare pesme :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SHUB- NIGGURATH

'Ајде не причај будалаштине. Доста ми је више вас што се кунете у Taake-like продукцију и албуме снимане на два канала. Што се тиче његовог понашања на бини, имам једно питање за тебе: да ли би више волео да се понашао као Глад? Сатир је краљ, подизао је атмосферу у публици, терао нас да се деремо и заиста је мајстор.

Боли ме уво што су старе песме квлтне, нове су боље и готово.

 

Divim se tvojoj sposobnosti za raspravu uz argumente :lol:

Ne kunemse ja ni u kakvu produkciju nego u osecanje koje pesma nosi, a novi satyricon ne nosi nikakvo osecanje vec ima neki Dance vibe uz koji moze da skacka na koncertima.

Sto se tice taake produkcije: album iz 2005 ima savrsheno cistu produkciju ali je opet dobar black metal album - ali ovo nije tema nego Satyricon.

Sto se tice kraljeva na stejdzu i paljenja publike - sve ih je prejeb'o Zdravko Colic (po tvom nacinu razmisljanja).

Ko je Glad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ајде не причај будалаштине. Доста ми је више вас што се кунете у Taake-like продукцију и Боли ме уво што су старе песме квлтне, нове су боље и готово.

 

Nemoj da seres gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kunemse ja ni u kakvu produkciju nego u osecanje koje pesma nosi, a novi satyricon ne nosi nikakvo osecanje vec ima neki Dance vibe uz koji moze da skacka na koncertima.

 

Ko je Glad?

 

 

potpisujem!!!! svaka čast :rockdevil:

 

 

glad je pevač may resulta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice May resulta, siguran sam da bih za manje od mesec dana mogao da naucim svoju babu da udara blast brze od onog Veda.

 

 

mislim da u tvom potpisu u dotičnoj pesmi kaze:

 

"And his name that sat on him was Death" a ne Azerate :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vala stojim iza Radomirovih izjava

 

Kao prvo, set lista je bila sasvim dobra, i nove pesme zvuce jebeno dorbro uzivo, a Styricon slusam oko 10ak godina tako da vrlo dobro znam i sta je The Shadowthrone i sta je Satyricon bio a sta je sada

 

I u ostalom boli me bas ona stvar, svako radi ono sto voli, a da li ce se svima svideti ili nece, to je najmanje bitno, ko voli neka gleda, ko ne voli neka ne gleda i to je to

 

Satyr i Frost su sjajno odradili svirku, a sto je on bio pijan, boli me bas odredjeni deo anatomije, i ja sam bio pijan kao i 70% ljudi tamo, to je metal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno, uglavnom ne pijem pre koncerata, juce sam se zaneo jer sam sreo gomilu starih drugara koje nisam video i po godinu i vise dana, ali sam se otreznio za vreme Satyricona, jos jedan dokaz da su przili ko nenormalni hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satyr i Frost su sjajno odradili svirku, a sto je on bio pijan, boli me bas odredjeni deo anatomije, i ja sam bio pijan kao i 70% ljudi tamo, to je metal :)

 

Frost uopshte nije sjajno odradio svirku. i nikakve veze ne bi imalo to dal je bio pijan ili ne da je dobro svirao. On je sam sebe stavio na mesto kultne licnosti na blek sceni i nikako na to nije smeo da se pokenja. Mislim smeo je ali to sada daje potpuno drugu sliku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao kako vi serete.Sta da nije dosao satyricon?ONDA BI SRALI KAKO JE MAY RESULT POBEGAO OD BLACK METALA?

Napasite se kurcine i ne serite vise.Ko god da dodje naci ce neku manu da mu se prisere.Napravite vi onda bolje i neka bude besprekorno,e kad to napravite dacu vam i 1000 evra za ulaznicu.

May Result je 495839458923 puta bio gori,nafrakali se ko nemacki cigani,jebale ih baklje i bodlje.

Onaj pevac ima 150 kila a izasao na scenu polu go a da facu nije smeo da pokaze prekrivajuci je kosom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...