Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Frost uopshte nije sjajno odradio svirku. i nikakve veze ne bi imalo to dal je bio pijan ili ne da je dobro svirao. On je sam sebe stavio na mesto kultne licnosti na blek sceni i nikako na to nije smeo da se pokenja. Mislim smeo je ali to sada daje potpuno drugu sliku.

 

Znas sta,trebao si ti onako pametan da se popnes na stejdz,iznabadas Frosta sednes za bubnjeve i narokas 300 udaraca duplom u jednoj sekundi.

Ko te jebe,kao i sve koji seru da je koncert bio los,koncert je bio extra odradjen a to sto si ti ubacio filozofiju u svoje komentare vidi se koliko si dosledan sebi da tako nesto i kazes jer je takvih mentola kao ti na svakom koraku i vise mi je pun kurac(kao i vecini ovde)da se pojavi takav BALANSERO i prica nama GLUPIMA sta je bilo dobro a sta ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta,trebao si ti onako pametan da se popnes na stejdz,iznabadas Frosta sednes za bubnjeve i narokas 300 udaraca duplom u jednoj sekundi.

Ko te jebe,kao i sve koji seru da je koncert bio los,koncert je bio extra odradjen a to sto si ti ubacio filozofiju u svoje komentare vidi se koliko si dosledan sebi da tako nesto i kazes jer je takvih mentola kao ti na svakom koraku i vise mi je pun kurac(kao i vecini ovde)da se pojavi takav BALANSERO i prica nama GLUPIMA sta je bilo dobro a sta ne.

Tako je......RECI IM!!!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta,trebao si ti onako pametan da se popnes na stejdz,iznabadas Frosta sednes za bubnjeve i narokas 300 udaraca duplom u jednoj sekundi.Ko te jebe,kao i sve koji seru da je koncert bio los,koncert je bio extra odradjen a to sto si ti ubacio filozofiju u svoje komentare vidi se koliko si dosledan sebi da tako nesto i kazes jer je takvih mentola kao ti na svakom koraku i vise mi je pun kurac(kao i vecini ovde)da se pojavi takav BALANSERO i prica nama GLUPIMA sta je bilo dobro a sta ne.
Ja ne ubacujem nikakvu filozofiju u komentare samo se oni razlikuju od komentara takvih ljudi ciji je fond reci 200. I sta lupas za ovo sa 300 udaraca, majke ti?
Jao kako vi serete.Sta da nije dosao satyricon?ONDA BI SRALI KAKO JE MAY RESULT POBEGAO OD BLACK METALA?Napasite se kurcine i ne serite vise.Ko god da dodje naci ce neku manu da mu se prisere.Napravite vi onda bolje i neka bude besprekorno,e kad to napravite dacu vam i 1000 evra za ulaznicu.May Result je 495839458923 puta bio gori,nafrakali se ko nemacki cigani,jebale ih baklje i bodlje.Onaj pevac ima 150 kila a izasao na scenu polu go a da facu nije smeo da pokaze prekrivajuci je kosom.
Da li je stvarno ne znam zasto poredis May Result i Satyricon? Mislim da si ti omasio poentu. Edited by SHUB- NIGGURATH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unapred se izvinjavam za potencijalne greske...

 

Sjebala Du Som Hater Gud

Ispadao je

Bilo kratko

Satyr dizao publiku

Dobar koncert

Previse novih stvari

 

Vredelo je tih ukupno 13 sati putovanja i maltretiranja, ne racunajuci trajanje koncerta, naravno. Vredelo je i mnogo vise. Zahvalna sam sto sam uopste imala priliku da ih vidim. Nadam se da ce doci ponovo

 

Je li neko gledao Roadkill Extravaganzu? Je li iko primetio debelog Schwein-a za miksetom?

 

VIDELA SAM GA!!! Frosta. Drug me je docekao, dao mi propusnicu i uz osmeh mi rekao da se predstavim kao klavijaturistkinja jednog naseg benda (malopre sam pogledala sajt doticnih i shvatila salu - nemaju klavijaturistkinju, a cak nemaju ni zenskog clana :)). I nekako se provukoh zahvaljujuci njemu i pantomimi :) Pridjosmo do satora gde su bili, ali nije se smelo preko ogradjenog prostora... i videh ga! U analima mora ostati zapisano kako sam se tresla k'o ker na kisi :redface: Tr00 do krajnosti :rolleyes: Kratko je sedeo okrenut ledjima, a onda se okrenuo i video da ga gledamo. Za ostatak ne bih poverovala da nisam prisustvovala... Prvo je poceo da se seta po satoru. Za to vreme me je drug iz sve snage ubedjivao da pricam sa njim (ovaj opet bacio pogled). Hteo je da ga pozove, ali mu ja nisam dala (gleda) :udri: Ne znam koji me je moj spopao da posle 6 godina opsednutosti tim covekom ne smem da prozborim ni dve prazne reci sa njim! :udri: :udri: :udri: Idiot! A dok se sve to desavalo - Frost poceo da radi sklekove! :blink: Citava predstava jebote! Pa pogleda ka Satyru, pa ka nama, pa opet ka njemu... jos par sklekova... skace sa zemlje i poce da se isteze... seta... seda za bubnjic (to ja tako od milja :wub:)... i da ne idem dalje... zapamtila sam svaki njegov jebeni pokret, ali to nije ni bitno prosecnom iole normalnom posetiocu yuma.

Kad se sve to zavrsilo i mi se vratili pred binu, imala sam naizmenicno napade smeha i placa :rolleyes:

 

Bila sam kod miksete kad je koncert poceo. Tad sam uletela u masu i lagano u toku koncerta napredovala sve do linije sutke :) Na stranu sve, ali zaista je bio dobar koncert.

 

I tako...

Pisala bih jos dosta, samo da nisam u stanju nervnog rastrojstva. Jbg, mozda sam nesto i zabrljala u postu. Ne znam. Ne pratim sopstveni tok misli. Ne mogu ni da se setim sta sam sve htela da napisem. Odremala sam dva - tri sata za dva - tri dana (naravno da nisam mogla da spavam pred koncert :) + sam danas i radila) i ne znam gde se nalazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da istaknem jednu cinjenicu nevezano samo za Satyricon: Idolatrija je unapred osudjena na propast. Muzicari su ljudi kao i ostali. Ko god juri neke idole, ili veruje u kultove nekih licnosti, pre ili kasnije ga ceka razocarenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da čitam prethodne stranice, ali vidim da ima mnogo pljuvanja i kenjanja...

 

Imam tri zamerke na koncert. Jedina bitna zamerka, koja mi je stvarno smetala je što su gitare bile previše tihe. Ostale manje bitne su što su kasnili sat vremena i što je Frost izbacivao keca...

 

Sve u svemu, najbolja stvar na Ehitu, pošto se Wu-Tang RASPAO, a više su me digli i zaintrigirali od Prodigyja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ćemo tako, onda su pokrali obojca, i on i satyr, to je odlomak iz nekog dela biblije.

Откривење 6.8.

 

"И видех, и гле, коњ блед, и ономе што сеђаше на њему беше име смрт, и пакао иђаше за њим; и њему се даде област на четвртом делу земље да убије мачем и глађу и смрћу и зверињем земаљским"

 

 

Зато сцена и пропада, блекери краду текстове из Светог Писма. :mhihi:

Слава Бетору. :rockdevil::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wu Tang mi je bio mozda i bolji nastup od Satyricona,samo sto je tamo bilo krsa mnogo ljudi i nije moglo da se dise...

Dok je na Satyriconu vecito bio oblak prasine

 

Ma, kakvi...

 

Ja sam veeeeliki fan Wu-Tanga, a Satyricon mi nije nešto drag...

 

Znam sve Wu-Tangove pesme i textove, ali ovo je bilo KRŠ. Od njih devetorice, trojica su repovala (Rza, Raekwon i Ghost), a umesto Methoda se pojavio jebeni Streetlife za koga me boli kurac. Inspectah Deck (najveći reper genije za mene) je samo bacakao peškire i vode u publiku, a ja sam ZA JEBENO MALO u'fatio jedan, ali kurast. Sve u svemu, MNOGO LOŠIJE NEGO NA SNIMKU.

 

Satyricon still steals Ehit festival.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divim se tvojoj sposobnosti za raspravu uz argumente :lol:

Ne kunemse ja ni u kakvu produkciju nego u osecanje koje pesma nosi, a novi satyricon ne nosi nikakvo osecanje vec ima neki Dance vibe uz koji moze da skacka na koncertima.

Е, видиш, ту је разлика у мом и твом схватању музике. Ја не слушам Satyricon зато што су култни блек метал бенд, него зато што стварају квалитетну музику. Ја нисам блекер и не занима ме то што песма носи овакво или онакво осећање, занима ме да је добра. Знам да бисте ти и теби слични волели да Сатир и Фрост раде у месари, видео клубу или нечему сличном и да праве kvltnetrvevndergrovnd албуме, али то не иде тако. Они су већ створили The Shadowthrone и Nemesis Divina и нема више, желе да напредују, желе да их чује што шири круг људи, једноставно желе да стварају музику која је добра зато што је заиста добра, а не музику која је добра зато што је то искрени блек метал. Ти би се одрекао новца зарад славе и поштовања које би ти указивало 200-300 правих фанова на концертима по којекаквим рупама због осећања и атмосфере на албуму? Чисто сумњам. Нисам ишао на концерт да жмурећи слушам и осећам атмосферу, него да се чујем један од највећих метал бендова икада.

 

Не разумем зашто сваки нови албум великих бендова мора да буде попљуван. Dimmu пљујете већ годинама, Sons of Northern Darkness је такође купио негативне критике, о Еmperor-u не треба ни да трошим речи. Схватите већ једном, ти људи су одсвирали оно што огромна већина бендова не може ни сада да обради како треба и сада се развијају у неком другом правцу.

 

Наравно, не могу да не споменем људе које сам видео тамо. Сви причају о разликама, о индивидуалности коју носи метал, о одбијању да се приклоне трендовима, а сви су обучени потпуно исто и понашају се потпуно исто. Мене су гледали као лудака због црвене мајице и белих патика јер то, забога, није метал.

 

Frost uopshte nije sjajno odradio svirku. i nikakve veze ne bi imalo to dal je bio pijan ili ne da je dobro svirao. On je sam sebe stavio na mesto kultne licnosti na blek sceni i nikako na to nije smeo da se pokenja. Mislim smeo je ali to sada daje potpuno drugu sliku.

Није он сам себе ставио на место култне личности, него су га ту подигли фанови који не могу да се помире са тим да он неће целог живота свирати оно што се њима свиђа, него ће да ради оно што се њему самом допада.

Sotir milivojevic zvani djubre stara majko- opravdao je naziv.

Mарш у пизду материну.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad mozes da umres sa bolom u dupetu kako treba... whoops, did I say that?

Neka bi ti meni vecno goreo u mracnim vatrama nekrogrim paklene sume :lol:

 

 

 

Rekoh li da sam ga videla? :veseli: Nemate vi pojma sta to znaci za moju malu, bednu dusu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da istaknem jednu cinjenicu nevezano samo za Satyricon: Idolatrija je unapred osudjena na propast. Muzicari su ljudi kao i ostali. Ko god juri neke idole, ili veruje u kultove nekih licnosti, pre ili kasnije ga ceka razocarenje.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, не могу да не споменем људе које сам видео тамо. Сви причају о разликама, о индивидуалности коју носи метал, о одбијању да се приклоне трендовима, а сви су обучени потпуно исто и понашају се потпуно исто. Мене су гледали као лудака због црвене мајице и белих патика јер то, забога, није метал.
Neka priča ko šta hoće, ali u tvrdom jezgru KVLT-a su bile 2 bele, 1 crvena i 1 zelena majica :rockdevil:
@SHUB- NIGGURATH'Ајде не причај будалаштине. Доста ми је више вас што се кунете у Taake-like продукцију и албуме снимане на два канала. Што се тиче његовог понашања на бини, имам једно питање за тебе: да ли би више волео да се понашао као Глад? Сатир је краљ, подизао је атмосферу у публици, терао нас да се деремо и заиста је мајстор.Боли ме уво што су старе песме квлтне, нове су боље и готово.
Jeste, mi pratimo Satyricon poslednje 2,3 godine i znamo sve albume napamet i koncert nam je bio vrh. Anything else?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...