Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Dobro bar cu ici dzipom,ponecu odelo da se preobucem,a ne moram da blejim do 8 ujutru do prvog busa za vrsac...Dobro bar cu ici dzipom,ponecu odelo da se preobucem,a ne moram da blejim do 8 ujutru do prvog busa za vrsac...Dobro bar cu ici dzipom,ponecu odelo da se preobucem,a ne moram da blejim do 8 ujutru do prvog busa za vrsac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me,vratih se malopre.Iako je koncert kasnio skoro sat vremena opravdali su se odlicnim live nastupom i isprasili su majstorski.

Znaci nemam reci,koncert je bio extra,Satyr u svom fazonu,Frost je rasturio one bubnjeve,nisam ni sumnjao da nece...

Satyr je najavio da ce 2008 izaci novi album i da bi voleo da opet nastupaju kod nas...

Ona riba za klavijaturama,mmm

Odoh da spavam pa kad budem imao vremena postavicu slike sa koncerta mada imam snimljen ceo koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекао је да раде на новом албуму и да ће доћи и следеће године. Наравно, ту су биле и оне стандардне приче да смо били добри итд.

Само 10, каснили су више од пола сата. Беше кратко, али слатко, што би рек'о Слоба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било боје, било.

Не чуди ме што се жене ложе на Сатира, прави је баја, а и види се да води јако пуно рачуна о свом изгледу.

Нове песме су фантастичне, уживо звуче много боље него старе.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopshte se ne slazem sa vasim komentarima u vezi koncerta ovog, nekada velikog black metal benda. Ne da nije bilo dobro, nego je bilo stvarno tuzno gledati te ljude koliko su nisko spremni da padnu. Satyricon je pokazao da je konacno pobegao od black metal muzike odsvirajuci samo par stvari sa Shadowthrone i Nemesis (zaobisavsi Forhekset i Dominions of Satyricon!!!). Suvise kratka svirka.

Sto se tice scenskog nastupa, mogu da kazem da imamo jos jednog dasu (citaj: R'n'R geja koji je tu da bi devojcice slusale bend) koji stoji rame uz rame sa Shagrathom! Ko nije verovao u propast vodecih bendova stare norveshke scene mogao je juce da vidi savrshen primer:

1. kashnjenje sa izlaskom na binu od sat vremena - koje je verovatno bila posledica treznjanja ili nemoci savladavanja stepenica posle nekih opijata

2. jel neko cuo klavijatura na kraju Du Som Hater Gud? - neoprostivo! Ali stvarno, zaobici vrhunac pesme tek tako je stvarno bilo krajnje jadno i nisko... Mozda je i ona plavusha za klajvama bila toliko obeznanjena da je zaboravila da izadje

3. Satyrovo ponashanje na sceni - ide skroz uz ove nove black-rock pesmice koje rade, pa poshto se to verovatno svidja siroj masi zaobicicu komentar. Ko je razumeo, shvatice...

4. Sam FROST! - sta bi bre ono? Gde je onaj bubnjar u koga sam se ja kleo? Ja bre kad sam cuo 1349 usro sam se ziv misleci da je time zauzeo mesto najboljeg bubnjara u black metalu, cak iznad Trym-a! Medjutim neozbiljnost od juce takva jedna ikona nije smela da dozvoli sebi. Prvo samo nepostovanje publike kad je izasao onako pijan na scenu! Ali na to smo navikli zar ne? To i jeste njegov licni pecat, zato sam i mislio da ce njegovo iskustvo pobediti.. Nije pobedilo. Ispadao je ko nezdrav! Ne znam dal je on hteo ono da ubaci neke zajebancije na blastovima pa se onako culo... Ali opet je ispadao, Strashno... A tek kad dodju sporiji delovi pa treba da reze duplom! Uzas!

5. Zvuk - posebna prica. Mnogo losh. Dupla u prvi plan a sve ostalo u pozadinu... Nisam siguran dal su imali svog tonce ili ne al opet trebali su vise da se potrude...

 

Sve u svemu jedna tuzna slika.

Ocekivalo se mnogo vishe.

Neprofesionalno i neozbiljno.

Sto se tice setliste - mogla je da se svidi samo onome ko Satyricon prati oko 2, 3 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било боје, било.Не чуди ме што се жене ложе на Сатира, прави је баја, а и види се да води јако пуно рачуна о свом изгледу.

 

dobro jutro :da:

pravi muškarac :wub:

 

Satyricon je pokazao da je konacno pobegao od black metal muzike odsvirajuci samo par stvari sa Shadowthrone i Nemesis (zaobisavsi Forhekset i Dominions of Satyricon!!!).

 

4. Sam FROST! - Prvo samo nepostovanje publike kad je izasao onako pijan na scenu! Ali na to smo navikli zar ne? To i jeste njegov licni pecat, zato sam i mislio da ce njegovo iskustvo pobediti.. Nije pobedilo.

 

Sto se tice setliste - mogla je da se svidi samo onome ko Satyricon prati oko 2, 3 godine.

 

istine ima :da: a ovo za Frosta je smesno :)

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SHUB- NIGGURATH

'Ајде не причај будалаштине. Доста ми је више вас што се кунете у Taake-like продукцију и албуме снимане на два канала. Што се тиче његовог понашања на бини, имам једно питање за тебе: да ли би више волео да се понашао као Глад? Сатир је краљ, подизао је атмосферу у публици, терао нас да се деремо и заиста је мајстор.

Боли ме уво што су старе песме квлтне, нове су боље и готово.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...