Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Nevidim zasto se rasplela pricha ovde o devjkama , ali ajde neshto neshvatam. Svi vi prichate kako vas boli zapravo sta slusa , ali zasto vam smeta ako slusa istu muziku ko vi? Mislim LOL naravno da bi pre hteo da imam devojku koja slusa metal, naravno nebi voleo da je neka ekstremistkinja koja se non stop oblachi u crno i nosi krstache, ali ako fino izgleda i ima normalnu inteligneciju da zapravo mozes s njom normalno da razgovarash, sta fali?

 

Inace dobar je Now, Diabolical posle vishe slusanja mogu samo reci da je dobar nije nesto specijalno ali ima neku draz za slusanje. Mada ima par pesama koja me nervira kao ona KING itd. Sve u svemu zanimljivo i onaj EP My skin is cold mi se nesvidja nekako je sterilan mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidim zasto se rasplela pricha ovde o devjkama , ali ajde neshto neshvatam. Svi vi prichate kako vas boli zapravo sta slusa , ali zasto vam smeta ako slusa istu muziku ko vi? Mislim LOL naravno da bi pre hteo da imam devojku koja slusa metal, naravno nebi voleo da je neka ekstremistkinja koja se non stop oblachi u crno i nosi krstache, ali ako fino izgleda i ima normalnu inteligneciju da zapravo mozes s njom normalno da razgovarash, sta fali?

 

Ne znam. Jebes mi mater, ja bih se usrao da mi dodje riba i kaze da joj je do jaja novi Belphegor.

 

Inace, ako normalno izgleda, tako se i ponasa i inteligentna je, ne bi mi smetalo. Ali to ne postoji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidim zasto se rasplela pricha ovde o devjkama , ali ajde neshto neshvatam. Svi vi prichate kako vas boli zapravo sta slusa , ali zasto vam smeta ako slusa istu muziku ko vi? Mislim LOL naravno da bi pre hteo da imam devojku koja slusa metal, naravno nebi voleo da je neka ekstremistkinja koja se non stop oblachi u crno i nosi krstache, ali ako fino izgleda i ima normalnu inteligneciju da zapravo mozes s njom normalno da razgovarash, sta fali?

 

Bogme, ja sam od svoje devojke mnogo proširio muzičke vidike, i bitno mi je da ne sluša gluposti. Ranije sam pravio takve greške :)

 

Što se tiče ovog black'n'roll-a..nemam komentar :) dolazim samo zbog priče o devojkama. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se palim na fensi ribe,metalke ni ne gledam.Valjda i zbog predrasuda a i sa onima sa kojima sam bio nisu bile bas bistre.Sem one koja je bila u istom tripu kao ja,fensi look a peglali smo black i death metal kod mene ili kod nje.(slika iz profila)

Poslao sam slike Grishnackh-u pa cekam da prokomentarise.Njegova ribica je slatka,nema sta.Oce jos neko na pp? :)

 

Koga zivo interesuje evo jedne od 'ludih noci' :) Mene nema na slici jerbo sam slikao od gore,tu mi je i devojcica na slici,crna pored devojke u zutom,al ne u onom sortsu nego u haljini

zurka-matrix.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes mu mater, vukovac je ako vas zanima. I ne pricamo o metalu tako cesto. Doce na Belphegor pa ko je oran da je upozna slobodno! Ali nista vise od toga ili lete ruke! :)

Ti si delikvent u skoli pa se privlachite . XD

 

Ljudi naravno da ima, samo su u manjini i 100% zauzete:

Dobar primer je Abigejl odavde ili

 

Music: testament,slayer,obituary,death,cannibal corpse,kreator,satyricon,morbid angel,dimmu borgir,marduk,emperor,amon amarth,behemoth,bathory,burzum,slavland,pantera,megadeth,korpiklaani,kataklysm,hypocrisy,.....

 

http://a217.ac-images.myspacecdn.com/image...c8c5022ea58.jpg

http://a801.ac-images.myspacecdn.com/image...4fb92da0dc0.jpg

 

Music: satyricon , Kreator, Nadimac, Testament, Sodom, Amon Amarth, Cannibal Corpse, Emperor.....

 

http://a516.ac-images.myspacecdn.com/image...1b243430b8b.jpg

http://a530.ac-images.myspacecdn.com/image...226015f43f1.jpg

 

Music: 80s Alternative Rock Death Metal Doom Metal Electronic Heavy Metal Industrial Rock Industiral Metal Melodic Death Metal Metal Nu-Metal Progressive Metal Psychedelic Rock Rock Technical Metal Techno Thrash Metal Trance A Perfect Murder, All That Remains, Arch Enemy, Behemoth, Blind Guardian, Chimaira, Crematory, Dark Tranquillity, Depeche Mode, Decapitated, Dimmu Borgir, Roadrunner United, God Forbid, Gojira, Gorillaz, Iced Earth, Immortal, In Flames, Incubus, Insomnium, Iron Maiden, Katatonia, Killswitch Engage, Kittie, Korn, Lacuna Coil, Lamb of God, Limp Bizkit, Marilyn Manson, Mushroomhead, Necrophagist Nine Inch Nails, Old Man's Child, P.O.D.,Gojira, Papa Roach, Paul Oakenfold, Placebo, Prodigy, Rage Against the Machine, Rammstein, Rhapsody, Rotting Christ, Emperor, Sepultura, Slayer, Slipknot, Smashing Pumpkins, Static-X, System of a Down, Tool, Trivium, Within Temptation, Gojira.

 

http://a676.ac-images.myspacecdn.com/image...72efc10f42b.jpg

http://a541.ac-images.myspacecdn.com/image...e9542796e5c.jpg

 

Nijedna od ovih devojaka gore nabrojanih nisu glupe i moze normalno da se komuniicra sa njima.

 

Josife , ima i fenserki koji su ruzne do zla boga samo nose minice , pa se svi okrecu za njihovim guzama a ne glavama.....

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh samo Sisus da da neku sliku svoje male, pa imamo glaeriju ovde XD. Jbt. ovo je ko tema na Vesna Zmijanac forumu, mod ce da umre dok obrishe spam. XD

Ma da, sve sam lud da delim okolo slike svoje devojke, da dodje ovde pa da me ustroji. :)

 

Nece mod to brisati, warnovi i zatvaranje teme na neodredjeno, dok se ne smirimo. Ili eventualno da predjemo na opstu blek metal disguziju, tamo nam nece nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...