Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

..u kome moze da se sazna shta novo?

 

Hmm pa cujes za koje pesme sa novog albuma je Met pisao text, o upotrebi 12-oclanog hora, malo saznas o Dynamic range kompresovanju pri masteringu albuma, ako te zanima nesto vise o tome kucaj loudnes war na youtube... I tako, jbg ako si veliki fan Iceda uvek ti je zanimljivo da preslusas intervju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fan sam IE, ali stvarno me mrzi da slusham intervjue sa neta, josh ako je stream, ne daj boze, nailazim svaki dan na blabberu na te intervjue i od bendova koji me i vishe zanimaju od IE, pa ih opet preskachem. Jednostavno se drzim tekstualne forme, lakshe za pracenje jednostavno...a i kol'ko vidim, iz ovo 'vjua nishta bash specijalno ne moz' se sazna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uh kako se samo obradovah kad sam video link za novi album jutros...ali eto ta moja sreca nestade lagano sa preslushavanjem ovog albuma....da se razumemo ovo nikako nije losh album, daleko od toga, ali iskreno sam ochekivao veliki comeback, znachi album kojem cu bez razmishljanja dati ocenu 10/10, ali ipak nishta od toga...nazalost...evo ja cu album slushati i dalje i trazicu sve dobre elemente ne bi li dobio neku bolju ocenu od mene, koja za sad iznosi 6.5/10. Ovo je za nijansu bolje od prethodnog, i od Burdena, ali dosta loshije od Horror Showa, a da ne prichamo tek o SWTWC, ili TDS i BO...

Mislio sam da ce ovo biti album godine, ali i dalje tu titulu nosi genijalni Opeth sa njihovim masterpieceom zvanim Watershed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja upravo slušam, vladimir mi reče da se vać žestoko razočarao, za sad je meni ok, ali ništa fascinantno, možda je problem što su ljudi očekivali pravo comeback remekdelo.

Edited by Gospodar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je sasvim realno bilo ocekivati natprosjecan album, sto ovaj sigurno nije.Zasto ne ocekivati slicnan kvalitet starijim albumima kada je sustinski postava ista?!Za bend koji je izdao bar 4 genijalna albuma, prevelika ocekivanja fanova vise ne smiju biti izgovor, predugo se ceka na taj vrhunski album, koji je Schaffer obecao jos nakon SWTWC.Mozda je ipak ovo njegov maksimum...

Edited by Solitude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одговор је крајње једноставан. ЗАто што је Шафер правио песме, а н последњих пар албума се није претерано прославио. Зашто онда мислити да ће се променом певача вратити старом звуку?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije poenta vratiti se starom zvuku, vec upravo napraviti kvalitetan album.Zadnjih godina, vecu paznju su imali zbog promjena clanova a ne zbog albuma, a Schaffer-u se sigurno kreativnost nece poboljsati na taj nacin.Meni kao fanu pre H.Show albuma tesko je prihvatiti da su se pretvorili u prosjecan bend koji stagnira dugi niz godina.Mozda je upravo to rjesenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, али са том стагнацијом и пре ће бити назадовањем долази и извесна промена у звуку и концепцији песама. Мора то мало чвршће, одсечније и нада све инвентивније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...