Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Zašto se nadaš da ne? Njihova svirka ti kao nije dobra????? Ja se iskreno nadfam da prvi koncert koji se održi u Baru će biti s Interfectorom!!!!

 

Inače Deuicalion će svirati s May result, Amon Din i Wolf's Hunger u Čačku, još ne znam kad pitajte Striboga s foruma on organizuje taj koncert!! Za mjesec dana valjda!

 

Veles

 

May i Amon nije lose Wolf jos nisam slusao a shto se tice guslara (Interfectora) i dalje se nadam da ga nece svracat u nase krajeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ljudi koji vam je kurac!

mene prosto zabolje hoće li pjevat mother srbija ili mother crna gora, samo da bude metala u ovoj prokletoj državi.

nemojte mi se još i na koncerte politički dijelit' i ovako vas teško ''sakupljamo'' da dođete kad je svirka!!!

ako neki baqnd hoće da iznese svoje nacionalne težnje nek viče kako hoe, do mene neće nikako doprijeti jer svako od vas treba da ggleda na taj band kao na band sa muzički i ideološkom podlogom, a ko je već izabrao da veliča srpstvo gledajte na to kako ga veliča a ne suprostavljajte se. budite neutralni iako se (možda) suprostavljate mišljenjima toga banda. METALHEADS UNITE!!!!

 

p.s. ja ću se dogovoriti sa interfectorom da njihov nastup bude podnošljiv za publiku različitog političkog opredjeljenja i da sve normalno prođe.

 

nadam se da nece izostati paljenje americhke zastave biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto se nadaš da ne? Njihova svirka ti kao nije dobra????? Ja se iskreno nadfam da prvi koncert koji se održi u Baru će biti s Interfectorom!!!!

 

Inače Deuicalion će svirati s May result, Amon Din i Wolf's Hunger u Čačku, još ne znam kad pitajte Striboga s foruma on organizuje taj koncert!! Za mjesec dana valjda!

 

Veles

 

May i Amon nije lose Wolf jos nisam slusao a shto se tice guslara (Interfectora) i dalje se nadam da ga nece svracat u nase krajeve.

 

a shto ti smetaju gusle? a da, to je primitivan instrument jel da? ili ti mozhda smetaju njihovi tekstovi(npr. mother serbia)? a dokleju mrski???

 

Ne smetaju mi gusle!!!Nikad ne mjesam metal i politiku to nema apsolutno nikakve veze onda nijedan srpski bend nebi slusao.A to shto ti mrzis dukljane znash koliko mi puca kurac!A u slucaju da imas neshto protiv mene licno mozes da dodjes u Cetinje i uhvatis me za gore pomenuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miloshe znam da si mi dao ovaj link, da bih ja sad ovde ubacio neshto masno, ali Udaj mi je prijatelj......

Sem toga ja ti ne postujem na ovaj temi, jer uvek ispadne neka svadja.....

Znas kako se kaze....Pametniji popushta......a kerovima koji ne ujedaju ostaje da laju.......

 

Evo koliko vidim, i bez mene lete vredjanja...itd.....

Shta to pokazuje?

 

Salute!!!

P.S. Nemoj me vishe zvati ovde......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miloshe znam da si mi dao ovaj link, da bih ja sad ovde ubacio neshto masno, ali Udaj mi je prijatelj......

Sem toga ja ti ne postujem na ovaj temi, jer uvek ispadne neka svadja.....

Znas kako se kaze....Pametniji popushta......a kerovima koji ne ujedaju ostaje da laju.......

 

Evo koliko vidim, i bez mene lete vredjanja...itd.....

Shta to pokazuje?

 

Salute!!!

P.S. Nemoj me vishe zvati ovde......

 

To pokazuje da smo svi sektasi i da volimo da jedemo necro strudle sa puno tro0o0 kec-a i grim massive attack horse penetration KVVVVVVVVVVVVVVVLT (Samo za Velesa) Abomination Slaughter in the Daughter Doom Magic Wave Crystal Diabolic 666 sve ti je to laganica Evil Horde kancerogena sisa (Thnks Kozeljnik) jer kad te zlo jednom uhvati sine, vise ti nema spasa i pomalo kiselog kupusa na zaru sa zacinom od cveklinog soka iz moje carape i OPASNI CRNOGORSKI MAFIJASHI KOJI SVERCUJU LABUDOVE PO UNDERWATER UNDERGROUND-U I ORGIJAJU ISPRED GIMNAZIJE I POJACALO SA PREDPOJACALOM I POSTPOJACALOM I PUNJENJEM NA NUKLEARNI POGON I DISPLEJOM KOJI MOZE DA ZAKLJUCAVA POJACALA A SIFRA MU JE 3 4 4 4 2 4 5 1 2 0 9 3 4 3 5 3 3 2 3 4 5 3 A MOZE I BEZ SIFRE!!!!!

 

RAZUMIJESH?!?!??!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudna prica...

 

Mi nikad nismo isticali nista sto bi bilo uvredljivo za crnogorce, zbog toga sto smo isti narod! Nema tu sta dalje da se doda. Ser, RS,CG - to su bratske republike, i nadam se da cemo jednog dana biti bez granica!

 

Pozdrav za vas sve dole u CG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudna prica...

 

Mi nikad nismo isticali nista sto bi bilo uvredljivo za crnogorce, zbog toga sto smo isti narod! Nema tu sta dalje da se doda. Ser, RS,CG - to su bratske republike, i nadam se da cemo jednog dana biti bez granica!

 

Pozdrav za vas sve dole u CG!

 

Mudri čovjek je progovorio.

Slava brate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudna prica...

 

Mi nikad nismo isticali nista sto bi bilo uvredljivo za crnogorce, zbog toga sto smo isti narod! Nema tu sta dalje da se doda. Ser, RS,CG - to su bratske republike, i nadam se da cemo jednog dana biti bez granica!

 

Pozdrav za vas sve dole u CG!

 

 

Vecna Slava Braci Nasoj iz RS!!! I nadamo se da cemo uskoro zasvirati nase mracne melodije zajedno.

 

Deucalion crew

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...