Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Poznati barski kult - Church of Gay! smile.gif  :)  :)

 

Koga sacinjavaju clanovi deucaliona Veles i TheRaven plus jos 2,3 zainteresovana lika - mada Veljko pripazi se neki skinsi su me pitali dje si da te malo prevaspitaju biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Ako ce mene da prevaspitavaju tebe treba da operu od batina jer se ti pederishesh gde god stignes i trtish se svakome ko ti da euro. tongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je moj bivsi decko Bojan rekao da ste vi svi gomila pedera i da cu vas naci bas ovde na YU metalu,rekao mi je da postoje dvojca koja se bas trte neki Venatoris i The Raven,a da je samo Veles lik...i da neki Boro muva Sinera,a tu se uvek mesa i neki Mirko kazu da je jako cupav i da je kupio nove martinke i da se sad pravi vazan...Mislim koji ste vi kurac tu,docicu jednom sa Bojanom i pokazacu vam kako skineta razbija picke...aj cao.HAIL VELES:::::::::::NAZI forever!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je moj bivsi decko Bojan rekao da ste vi svi gomila pedera i da cu vas naci bas ovde na YU metalu,rekao mi je da postoje dvojca koja se bas trte neki Venatoris i The Raven,a da je samo Veles lik...i da neki Boro muva Sinera,a tu se uvek mesa i neki Mirko kazu da je jako cupav i da je kupio nove martinke i da se sad pravi vazan...Mislim koji ste vi kurac tu,docicu jednom sa Bojanom i pokazacu vam kako skineta razbija picke...aj cao.HAIL VELES:::::::::::NAZI forever!

 

U 100 € da je ovo prerušeni željko venatoris, nema šanse da nam ova djevojka zna svima imena i pseudonime kao i šta su radili u posljednje vrijeme.

 

btw "pomenula" je mirka stefane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ovdje prekopiram postr:

 

20.09.2003 Metal svirka u Baru.Nastupaju:

 

Apocalypse (Trebinje)- Heavy/Power Metal

Drakon (Trebinje) - Melodic/Death Metal

Deucalion (Bar) - Sirovi Black Metal.

Koncert ce se odrzati u parku Kralja Nikole,koncert ce trajati od 20:00 do 23:00 (tako da ljudi iz drugih gradova mogu da stignu na voz u 23:30)

 

ULAZ BESPLATAN!!!

 

Ajde da vas vidim Crnogorci Podrzite scenu i nepropustite jedinstvenu noc u Crnogorskoj Istoriji Metala!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kažem svim organizatorima koncerata u CG, Srbiji, RS i šire da je Deucalin spreman da svira kao predghrupa ili uz još neku UG metal grupu. Potrebno je platiti samo put bandu. Hranu i smještaj ćemo platiti sami. Eto povopljnosti za organizatore!

Slava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...