Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

a i vama je "koncert" trajao do 22.45 najvise

:evil: s obzirom da se bavim muzikom vec dugo ne volim da mi amaterski kreteni sole pamet. U redu je to sto ste svirali nemam nista protiv vas. Za 6 mjeseci postojanja super ste napredovali samo ------ sidjite malo na zemlju (s vremena na vrijeme) :wink::wink::wink::wink::wink:

Mislim da je ova osoba ma ko bila upravu u vezi ovog sa spustanjem na zemlju,ali oni tek sto su nikli iz zemlje pa rekoh sebi podrzavacu ih dok mogu jer oni i njihovo strpljenje i ttrud to zasluzuju.

 

Iskreno od Knight Venatoris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim i Mirko nam se pridruyio na YUMETALU pa vec muva tu neke clanove,a ta ENIGMICA pazi Mirko da nije neka PEDERCINA koja se predstavlja u zenskom rodu....

 

 

 

Nije mi zao sto sam propustio da sviram sa vama na koncertu,jer sam zeleo da se pojavite u originalnom sastavu....jer nekima moje prisustvo u bendu ne odgovara...ma uzivajte ja vas podrzavam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma,onaj ko podrzava nas metal bio je tamo.

jako mi je zao sto je bilo par ljudi koji su tu dosli samo da bi nas ismijavali,

ali neka,neka... doci ce i nasih pet minuta.

a tad...KASAPLJENJE FALSE METALACA!!!!!

a to da se spustimo na zemlju,mi smo ISPOD ZEMLJE(UNERGROUND),

a vi smislite neki bolji razlog za pljuvacinu,nego da smo umislili da smo nesto.

ako ko ima neki problem samnom,neka slobodno mi kaze u lice ako ima muda za to,ako ne,neka ide u tri picke materine.

sto se tice te goth enigme,i za nju vazi ovo gore,stagodj da je,zensko,

musko,peder,transvestit...

niko ne moze izbeci HAMMER OF TRUE METAL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma,onaj ko podrzava nas metal bio je tamo.

jako mi je zao sto je bilo par ljudi koji su tu dosli samo da bi nas ismijavali,

ali neka,neka... doci ce i nasih pet minuta.

a tad...KASAPLJENJE FALSE METALACA!!!!!

a to da se spustimo na zemlju,mi smo ISPOD ZEMLJE(UNERGROUND),

a vi smislite neki bolji razlog za pljuvacinu,nego da smo umislili da smo nesto.

ako ko ima neki problem samnom,neka slobodno mi kaze u lice ako ima muda za to,ako ne,neka ide u tri picke materine.

sto se tice te goth enigme,i za nju vazi ovo gore,stagodj da je,zensko,

musko,peder,transvestit...

niko ne moze izbeci HAMMER OF TRUE METAL!!!

 

Hail Braco i Sestre vidim da od kad mene nema na ovom forumu neka kaspnica ide.Umart def nisi upravu ja podrzavam vas metal al nisam bio u mogucnosti da dodjem na svirku jer sam imao sjutradan polaganje iz Srpskog jezika i Matematike inace bih sigurno dosao pa pazi shto pises nisi uvijek upravu inace kakva je to frka bila cuo sam da su nekoliko njih dosli cisto radi zezanja i napravili neku sprdnju o cemu se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim i Mirko nam se pridruyio na YUMETALU pa vec muva tu neke clanove,a ta ENIGMICA pazi Mirko da nije neka PEDERCINA koja se predstavlja u zenskom rodu....

                       

 

 

                    Nije mi zao sto sam propustio da sviram sa vama na koncertu,jer sam zeleo da se pojavite u originalnom sastavu....jer nekima moje prisustvo u bendu ne odgovara...ma uzivajte ja vas podrzavam....

 

Zeljko nemoj da kenjas mnogo jesi cuo? Necu da cujem te tripove vise,a to sto Ivanu cas ne odgovara Mirko cas ne odgovaras ti(po neki put obojica) moze da ide da brije Marini NOGE!!!!

 

Dok se ja i Tony pitamo ti sviras sa nama i nema da se vadis sad :twisted::twisted:tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma,onaj ko podrzava nas metal bio je tamo.

jako mi je zao sto je bilo par ljudi koji su tu dosli samo da bi nas ismijavali,

ali neka,neka... doci ce i nasih pet minuta.

a tad...KASAPLJENJE FALSE METALACA!!!!!

a to da se spustimo na zemlju,mi smo ISPOD ZEMLJE(UNERGROUND),

a vi smislite neki bolji razlog za pljuvacinu,nego da smo umislili da smo nesto.

ako ko ima neki problem samnom,neka slobodno mi kaze u lice ako ima muda za to,ako ne,neka ide u tri picke materine.

sto se tice te goth enigme,i za nju vazi ovo gore,stagodj da je,zensko,

musko,peder,transvestit...

niko ne moze izbeci HAMMER OF TRUE METAL!!!

 

Hail Braco i Sestre vidim da od kad mene nema na ovom forumu neka kaspnica ide.Umart def nisi upravu ja podrzavam vas metal al nisam bio u mogucnosti da dodjem na svirku jer sam imao sjutradan polaganje iz Srpskog jezika i Matematike inace bih sigurno dosao pa pazi shto pises nisi uvijek upravu inace kakva je to frka bila cuo sam da su nekoliko njih dosli cisto radi zezanja i napravili neku sprdnju o cemu se radi?

 

Niko nije nas nije ismejavao da sam ja video,inace da jeste dobio bi gitaru po glavi i martinke u guzicu tako sa sigurnoscu kazem da su svi bili ili odusevljeni ili frapirani. :twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To se Umart nesto istripovao,a koncert je brojao oko 80 ljudi i pored toga sto nije doslo 40 podgoricana(doslo je doduse dvoje...) tako da je za prvi koncert bilo super a ja u pg vise ne lepim plakate,ja zalepim 60 plakata a dodje samo dvoje.Nisu mogli da mrdnu dupe i da daju 3 i po jevreja za povratno do Bara a svaki dan pucaju po 10 e na pivo.ZAR SE TAKO PODRZAVA SCENA?!? PU P*CKA VAM MATERINA PJANA!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo ljudi vi ste se nesto masu utripovali da ste neki opasni likovi!Mala ili sta god bila,sto god rece izvali glupost i sad osatali koji koji to procitaju treba da misle da je istina i sire lazi o vama!JA VAS BRANIM GOVEDA!Sto me svi napadate?A i da je muvam jel ste vi to ljubomorni pa nesto serete? :x :? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Uuu The Raven postao si opasan ma salim se.Kako je bilo masu podgoricana auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.I ko to ljubavi ovdje po forumu da cujem a? Sram vas bilo 100ko jedna"

 

 

A stase sad ti ukljucujes u raspravu "ko to koga muva na forumu" kad niko nikoga ne muva!Nijesi obavijesten covjece pa nemoj pricat!Kad pracitas sve ono sto si propustio vidjeces o cemu se radi pa neces lupat gluposti coece!

biggrin.gifa: :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vas upozorim ako neko Mirku (vamp..hellletc) kaže nešto suprotno ili mu nešto kaže što mu se ne sviđa, neka očekuje prvo pljuvanjje pa onda fizički obračun, jer se čovjek vrlo lako nervira.

Da neće ko u Trebinje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustite vi Tonyja i njegove nebuloze trebate vi bit svaki dan sa njim na more i svaku noc u gradu da bi znali kako on zna da pukne!Ni jedan osigurac niti ijedna vrsta bombe mu nije ravna!Pa kad pocne ono njegovo "TROO NECRO UNDERGROUND BLACK METAL OF NORWAY &"...ostale "SPIRITE" bilo bi vam sve jasno.Istina se coek ponekad iznervira ali kako i necu u ovakvom okruzenju.

HAIL!

P.S.Tony cuvaj se nocas!Danas smo pricali a nocas ide ono FIZICKI!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nije ova goth enigma lezala sa onim tipom na plazi posle svirke ona sto rece da slusa punk i him i nosi crvene starcice?svirka je bila fantazija i jedva cekam da sviram ponovo pred onako opustenom publikom ako uzmemo u obzir vecinu a ne ove kriticare cija se prica svodi na:odvratni ste ali ste bili super...nikako da pomenu neku pjesmu.najvazniji je bio izgled sviraca

epa idite pa gledajte filmove a ovo se slusa!!!!!!

pozdrav za KOLEGU mirka_svaka ti je njegoseva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vas upozorim ako neko Mirku (vamp..hellletc) kaže nešto suprotno ili mu nešto kaže što mu se ne sviđa, neka očekuje prvo pljuvanjje pa onda fizički obračun, jer se čovjek vrlo lako nervira.

Da neće ko u Trebinje?

 

Veles nemogu da vjerujem da takve gluposti lupas kakav fiz obracun jesi ti svjestan da samnom nema fiz obracuna samo nada da ces da prezivis :twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naizad i ja da se umesam!Ko to dira nasu rasu,zar i krvi vise nema...uh moram od banke da kradem da bi utolio zedj!Sta se brie vi nervirate?Znate vi dobro kakav je Venatoris kad mu pukne film,prvo postrojava,pa kumu da da isutira bagru po zadnjicama...nemojte molim vas da me nervirate...Uzgre pocinje vam skola,ucite sada da nebi preko leta!Hail raso!

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Raven hoces li ti da ti ja dodjem i da te osisam ili da ti posaljem vojnu policiju pa da te prvo malo izmlate pa da te pocupaju,sta ti je blaze?Hajde bre niti mi je iko rekao tacno kad furate za Trebinje,niti sam ja bio u zdravstvenoj mogucnosti da idem sa vama,jer me je ugrozavao neki virus iz vode ove Barske li ciste sa 0% hlora!Sad cu da ti dodjem na vrata,ako budes spavao prebicu ti ledja,ako budes hteo da spavas cupacu ti trepavice,a ako nebudes bio sposoban da odradis bar jednu stvar danas onda cu da ti cupam nokte,pa ti onda bolje bezi u Podgoricu i neka ti eksplodira lokomotiva na skadarskom mostu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...