Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

pa svirate i vi tamo, koji vam je...

dovlacite se ljencuge!!

To je u stvari kafic koji se nalazi na gradskom korzu...koji ce predpostavljam postati pustos cim krenemo sa svirkom, al ajd biggrin.gif

Bice sutke!!!Dovedite neke NK metalce da naprave jos bolju atmosferu!!

Postavicemo zvanicno obavijestenje jos malo, ako ovo osiguramo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta se vi tu svadjate i prepirete...crna gora je najbolje mjesto za odrzavanje metal koncerata laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif , zar ne....pa kako ne bi i bila: imali smo zakazana tri nastupa i SVAKI od ta tri je otkazan!!! Samo vi nalazite prostorre i organizatore...ja cu da vjerujem tek posle zavrsenog koncerta,ovaj, nikad...prije bih svirao u poslednjem srpskom selu nego u smrdljivoj crnoj gori.

Skalp, Smak, Smrt za Crnu Goru!!!

Deucalion je Srpski Metal Bend

 

(sad ce Raven da me hvali, a Veles da me grdi biggrin.gif )

Svaka cast Sineru ovo postujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavicemo zvanicno obavijestenje jos malo, ako ovo osiguramo.

 

Un prevodu ako ja nađem neke ljude za ozvučenje i razbijam se iod mučenja i jurim idiote narodnjake da mi iznajme ozvučenje po jeftinoj cijeni od 200-300€. A te pare će Raven da pljune.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

20. 08. 2003. - KLUB GUARDIA (DVORIŠTE DVORCA KRALJA NIKOLE) - BAR

Nastupaju:

DEUCAILON - black/death metal, Bar

WITHED TEARS - gothic/doom metal, Nikšić

 

Početak koncerta u 20:00 h, završetak u 23:00 h (svi ljudi koji dođu iz drugih gradova, ne moraju ostajati u gradu cijelu noć, već imaju voz koji kreće za druge gradove Crne Gore u 23:30 h)

 

Metalci, rokeri, punkeri, skinsi i svi ljubitelji dobre muzike podržite Underground i dođite na svirku!!!

 

SLAVA PODZEMLJE!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

svejedno vam ni ovaj put niko nece doci s paint-om ili bez: GROZNI STE  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: a i dje nadjoste tako bolesno vrijeme???

 

Pa kakvi bi mi black metalci bili da nismo "grozni"?? :roll: A vreme je uskladjeno tako da ljudi iz drugih gradova mogu da stignu u 23:30 na voz za Pg (ako potrce smile.gif ).

 

P.S. Gde si nas to cula pa nas tako ostro ocenjujesh? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

svejedno vam ni ovaj put niko nece doci s paint-om ili bez: GROZNI STE  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: a i dje nadjoste tako bolesno vrijeme???

Moram da te pitam ko si i dje ih to cu uopste? :? :? :?

Nemas pravo na pricu ako ne znas kako zvuce (osim ako ti neko nije rekao-to bi bio neko iz "kluba mrzitelja" Deucaliona kojih je malo a najveci kako svatih je Nazzgul iliti nas Boxy)

Uostalom dodji na koncert pa onda pricaj kako o zvuku tako i o posjecenosti,a za vrijeme mi molim te ti predlozi da cujem tu veliku misao

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar glas daleko se cuje a grozan( u negativnom smislu) jos dalje...

 

samo mi reci da su vam ti Niksicani dobri komadi pa cu ti se izviniti za onaj komentar o posjecenosti... biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif:mrgreen::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Iskreno da ti kazem... interesovanje nije bas veliko... :| :| :| :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima se viđet tri dobra (u smilsu ružni opaki blackeri, koji se ne kupaju nikad ne peru zube, a po nekad i operu kosu) muška komada kako se iživljajvaju i sviraju black metal. Inače oni nemaju pojma da sviraju ali su ISKRENi i necro i thruu i kult i duh i masu su zli pa ćenmo da vidimo ko će da dođe. samo za ljubitelje MOTORNE TESTERE!!!!!!

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

p.s. Inače, kad toliko blatiš band, vidjećemo tebe kad dođeš (dako nam odpjevaš što ili odvrištiš)

 

Pozdrav od "groznih" ljubitelja "grozne opake troo necro old-school hate pagan warrior (of) hell satan zla krtica, norwondice , pentagrams, i ostalo"............. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav od \"groznih\" ljubitelja \"grozne opake troo necro old-school hate pagan warrior (of) hell satan zla krtica, norwondice , pentagrams, i ostalo\".............

 

I Pomahnitali Shimpanzo koja napada i ujeda ljude i mnogo je zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne stvarno me interesuje ima li se sta vidjet ako dodjemo posto cemo vas ionako cuti na udaljenosti od 5 km... smile.gif  :wink:  :wink:  :wink:  :)

Samo ti dojdi ne obaziri se na ovo "troo necro underground blablabla..." pa ces da vidis sta ce biti i kako ce biti.Jednostavno dodji i uvjeri se!

HAIL!

p.s.a sto se vas "prljavih" blackera tice salzem se sa stefanom-vrisnuli ste 1000000%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%!!!!!!!!!!!!

Srpska Suma vam ispila mozgove! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

A da ne zna ko dje se odje prodaju magarci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...