Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Eh Raven,pa ja sam vam odmah rekao da se nezalecete mnogo mastom,vec mozgom i strpljenjem...treba samo verovati i raditi,truditi se da ono sto zelis i ostvaris...Nemoj tako lako da odustajes...Nego jebem mu mater,dva puta pisem na yumetalu potraznju za ljudima koji bi svirali doom-gothic u Baru,a nemogu da pronadjem gde sam to napisao jer je verovatno neki majmun opet to izbrisao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh Raven,pa ja sam vam odmah rekao da se nezalecete mnogo mastom,vec mozgom i strpljenjem...treba samo verovati i raditi,truditi se da ono sto zelis i ostvaris...Nemoj tako lako da odustajes...Nego jebem mu mater,dva puta pisem na yumetalu potraznju za ljudima koji bi svirali doom-gothic u Baru,a nemogu da pronadjem gde sam to napisao jer je verovatno neki majmun opet to izbrisao...

 

A ti mi kao sviras neshto? Nadji ti meni sa kim da sviram deathrash!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pao mi je sistem u kompu i izbbrisao mi se cijeli demise #3, izgleda da ćemo morati sve ispočetka!!!!! Ali mi nikad nećemo odustati (valjda ga expresno dovršimo do hellhammera)! Najjači samo ostaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh Raven,pa ja sam vam odmah rekao da se nezalecete mnogo mastom,vec mozgom i strpljenjem...treba samo verovati i raditi,truditi se da ono sto zelis i ostvaris...Nemoj tako lako da odustajes...Nego jebem mu mater,dva puta pisem na yumetalu potraznju za ljudima koji bi svirali doom-gothic u Baru,a nemogu da pronadjem gde sam to napisao jer je verovatno neki majmun opet to izbrisao...

 

A ti mi kao sviras neshto? Nadji ti meni sa kim da sviram deathrash!!! biggrin.gif

 

Evo jos jedanput da napishem ovo:

 

JA NISAM PISAO ONA SRANJA VEC SE NEKO ULOGOVAO NA MOJE IME I POCEO DA SERE,meni modem ne radi vec 3 meseca(pokvarila mi ga baba).Bend se ne raspada vec se ubijamo od vezbanja za koji ce biti u Herceg Novom.

 

P.S. BOKSI NAJEBAO SI GA PEDERCHINO JEDNA SMRDLJIVA MATER TI JEBEM JEVREJSKU!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boski, heh pazi ga, da ti neko "nadje" "nekog" da ti sa njim "SVIRAS" deathrash...aha, ukapirao sam, naucio si sta je deathrash..ipak, ima jedna fora u svemu tome,..bogalji poput tebe nikad nece moci da pricaju o ikakvoj svirci a kamoli da je urpaznjavaju...za to je potrebno ono sto ti nikad neces imati..znas vec..mozak..talenat..drugovi! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif No, salim se...imas jednog druga, sto jes-jest, samo ti prioni u pronalazenju tvojjih bandmate-ova, savjetovao bih te da pogledas onamo iza Vracara, tamo bi jedino mogao naci ljude koji su slicni tebi... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif !!!!!!!!!!Ali nema sta...toliko si dobro isprao mozak ovim ljudima da ce stvarno da pomisle da si ti metalac :? pathetic...no ajd, licno se nadam da ce te neko od njih upoznati licno, kao sto smi nazalostimali prilike..ne, necu vise da trosim svoje rijeci i vrijeme na gubitnike poput tebe./... 8)

SVE NAJGORE

GORI U RAJU

SKALP SMAK SMRT

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Nazzgul je taj Boski,a sad ste mi pojasnili stvari a da mu ja polomim koju kosku,a cekaj samo mi jos recite da je iz Bara pa cete mi olaksati stvar...koja kretencina sere ovde po forumu a u svoj profil okacio sliku...Pa nije ni svestan svoje nesvesti....Izazivam ga na ferku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu malo ja sad da se proseravam na ovoj temi jer izgleda da za to sluzi?

Ok posto se svi slazu da pocnem

 

Izgleda da su sve teme vezane za Deucalion rodjene za svadju

Cika Boksi svako malo govori da nece tu postovati ali, gle cuda, here he comes again. Ostatak ekipe mu prijeti: pa ajde vise pobijte se pa da rijesite to jednom za svagda

 

Vidim da cika Veljko polako kopira cika Tonyja ( Jevrejcine & stuff )

itd. your friendly neibourgh S vam porucuje da se smirite i trosite energiju na pljuvanje po sabanima recimo jedna sabotaza hotela topolice i onog ruznog celavca bi bilo mnogo dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj konacno poslednji post na yumu.....!!! Nasao sam mnogo bolju zanimaciju na netu - hehehe - koju vam naravno necu otkriti biggrin.gif

 

Kao prvo ne zovite me "metalac" ja nisam nikakav metalac niti pokusavam da budem....Ja sam covek od krvi i mesa kao i svi drugi....

...Ma duga prica....uglavnom nisam Metalac - do pre neki dan sam potpuno loshe razmisljao!!!

 

Shto se tice tih pljuvanja.....HAHAHA!!! Kad ce te shvatiti da njima samo pokazujete ustvari kakvi ste vi ljudi, a ne ja ili bilo ko......

 

TOLIKO OD MENE!!!

SEE YA IN HELL!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj konacno poslednji post na yumu.....!!! Nasao sam mnogo bolju zanimaciju na netu - hehehe - koju vam naravno necu otkriti biggrin.gif  

 

Kao prvo ne zovite me \"metalac\" ja nisam nikakav metalac niti pokusavam da budem....Ja sam covek od krvi i mesa kao i svi drugi....

...Ma duga prica....uglavnom nisam Metalac - do pre neki dan sam potpuno loshe razmisljao!!!

 

Shto se tice tih pljuvanja.....HAHAHA!!! Kad ce te shvatiti da njima samo pokazujete ustvari kakvi ste vi ljudi, a ne ja ili bilo ko......

 

TOLIKO OD MENE!!!  

SEE YA IN HELL!!! biggrin.gif

 

Nisi metalac...a....e sad si mi rekao nesto sto nisam znao biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif btw. Zeljko, on jeste iz Bara, znas to je onaj sto visi na majmunskom krugu, i gleda Trend, a uz to pjevusi od Nirvane - Come as you are, i od Van Gogh-a isto neku pjesmu...ne znam koja je...to on zna bolje biggrin.gif

I, da, da zavrsim....ti si viec u paklu...nista te gore ne moze zadesiti od bijede u kojoj si sad do guse.....pakao ne postoji......tako hriscani plase djecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demise # 3 izlazi za nekih 10-tak dana, ako nas toner posluzi...

Evo, unapred da kazem, da ovaa broj (kao i prethodne) NECEMO prodavati, nego samo vrsiti razmjenu, ili poklanjati! Tako da sve zavisi od ljudi koji ga budu trazili biggrin.gif

btw,. izace u vecem tirazu nego prethodni brojevi...

Mozda je malo pretenciozno, ali ako je neko zainteresovan,moze i sada da posalje poruke na moj i Velesov p.p. ili e-amil. Izvinjavam se velikom broju ljudi iz Bg, koji su mi slali e-mailove za zine, ali nisam mogao da vam ispostujem posiljke, jer nema vise slobodnih primjeraka 2.broja

Share this post


Link to post
Share on other sites

8. ili 10-tog avgusta je koncert u Herceg Novom, nastupaju Deucalion (BM- Bar); Battlefield (Power - Nikšić); Postmortem (Thrash - PG). Više obavještenja za dan-dva!

 

Velese, izvini...stvarno sam htio da sviram tamo, ali nisam do sad imao pojma da je to za nekoliko dana! :cry:

Ja ne mogu jos da sviram 100% kao prije,zbog ruke...Jedan mi je drug na Zabljaku, i tesko da ce moci da dodje odatle, a bubnjevi su mu vec 2 mjeseca kod drugog lika koji nije tu,mislim da je cak u Srbiji...

 

Da je svirka krajem avgusta,bilo bi super...Ovako...ne mozemo da sviramo...Nismo svirali vise od 2 mjeseca,nismo svirali nove pjesme...

sranje zivo :cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta se vi tu svadjate i prepirete...crna gora je najbolje mjesto za odrzavanje metal koncerata laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif , zar ne....pa kako ne bi i bila: imali smo zakazana tri nastupa i SVAKI od ta tri je otkazan!!! Samo vi nalazite prostorre i organizatore...ja cu da vjerujem tek posle zavrsenog koncerta,ovaj, nikad...prije bih svirao u poslednjem srpskom selu nego u smrdljivoj crnoj gori.

Skalp, Smak, Smrt za Crnu Goru!!!

Deucalion je Srpski Metal Bend

 

(sad ce Raven da me hvali, a Veles da me grdi biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...