Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

P.S. Morao sam da dodjem samo da okacim josh ovaj post!!!!

 

Metal u Crnoj Gori??? Buahahahhahaha!!! Ovo je nesto najgluplje sto sam ikad cuo....

Videlo se 29og i 30og u Pancevu koliko nas je pravih i koliko ljudi u nasoj zemlji mari za metal!!!

Ccccc!!! Samo nas cetvoro iz citave Crne Gore je bilo ahahahahaa!!! P.S. Josh ja nisam crnogorac!!! E qq

...i vi mi se neshto duvate band ovo ono ahahahhaha! Ajde bezite da vas ne vidim!!! POZERCINE JEDNE!!! Hahaha!!!

Propustate metal fest u nasoj zemlji....Znas kad ce te josh imati priliku da cujete uzivo (da pricate sa njima,...) JEDAN "GRENJAR", "KOLDBRANN" iz Norveshke - NIKAD!!! (Nazalost Ancient nije stigo da svira... :cry:sad.gif Policija je rashcistila sve oko 1h grrrr!!! Moja sad glavna parola je Kill The Police!!! Kako mi ih je zao...ljudi se ishcashili totalno, doshli su do nas nisu im bre ni smestaj platili a ne shta drugo....qq )

Onda "DARK STORM", "PANDEMIA" (CZ) kako su przili... qq Pandemia sabija kao Deicide hehehe itd..... da neduzim sad....

 

Sramota na citavom festu samo 200,300 ljudi i to zajedno sa bendovima:D (bendovi su cineli pola publike.... )vishe nam niko nece doci!!! Al bar se videlo koliko nas je - sad mi je sve jasno!!!

 

Hail GRENJAR!

Hail KOLDBRANN!

Hail DARK STORM!

Hail VOKODLOK!

 

...samo da napomenem Negura BUnget je totalno smorila.... Uzivo stvarno nisu neshto....Ustvari previse su komplikovani... Brate u jednostavnosti je lepota!!! Grenjar dere samo 2,3 akorda citavu pesmu, ali zato distorzija ubija....ono je ludilo...

 

Smorio sam.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

 

P.S. Morao sam da dodjem samo da okacim josh ovaj post!!!!  

 

Metal u Crnoj Gori??? Buahahahhahaha!!! Ovo je nesto najgluplje sto sam ikad cuo....  

Videlo se 29og i 30og u Pancevu koliko nas je pravih i koliko ljudi u nasoj zemlji mari za metal!!!  

Ccccc!!! Samo nas cetvoro iz citave Crne Gore je bilo ahahahahaa!!! P.S. Josh ja nisam crnogorac!!! E qq  

...i vi mi se neshto duvate band ovo ono ahahahhaha! Ajde bezite da vas ne vidim!!! POZERCINE JEDNE!!! Hahaha!!!  

Propustate metal fest u nasoj zemlji....Znas kad ce te josh imati priliku da cujete uzivo (da pricate sa njima,...) JEDAN \"GRENJAR\", \"KOLDBRANN\" iz Norveshke - NIKAD!!! (Nazalost Ancient nije stigo da svira...   Policija je rashcistila sve oko 1h grrrr!!! Moja sad glavna parola je Kill The Police!!! Kako mi ih je zao...ljudi se ishcashili totalno, doshli su do nas nisu im bre ni smestaj platili a ne shta drugo....qq )  

Onda \"DARK STORM\", \"PANDEMIA\" (CZ) kako su przili... qq Pandemia sabija kao Deicide hehehe itd..... da neduzim sad....  

 

Sramota na citavom festu samo 200,300 ljudi i to zajedno sa bendovima:D (bendovi su cineli pola publike.... )vishe nam niko nece doci!!! Al bar se videlo koliko nas je - sad mi je sve jasno!!!  

 

Hail GRENJAR!  

Hail KOLDBRANN!  

Hail DARK STORM!  

Hail VOKODLOK!  

 

...samo da napomenem Negura BUnget je totalno smorila.... Uzivo stvarno nisu neshto....Ustvari previse su komplikovani... Brate u jednostavnosti je lepota!!! Grenjar dere samo 2,3 akorda citavu pesmu, ali zato distorzija ubija....ono je ludilo...  

 

Smorio sam.....

 

Ne rezgovaramo sa nižom rasom, ciganskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok se ti zajebavas mi krpimo pare za instrumente i nemamo taj luksuz kao ti da idemo na Hellhammer i da kupujemo instrumente JEVREJCINO JEDNA SHUGAVA.

 

U Crnoj Gori nece biti Metala?? Pa dok god je ljudi kao sto si ti i nece...

Zato vas treba istrebiti sve do zadnjeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Bojane sad si precera!U P.M coece znas li ti da je za to trebalo dat jedno 150e?Okle meni tolike pare?

Druga stvar-iz pouzdanih izvora smo culi jos prije mjesec dana da ce da bude sranje kao sto je i bilo.Pa to sto si rekao trebalo je da bude samo mali dio onoga DOBROGA sa HellHammer-a!A uostalom:da nije svirao koji nas bolji band,a?A da ne zans ti sto vise o tim bandovima ili samo pricas utiske kao napaljenik sa koncerta (ili mozda znas o Vokodloku samo ono iz Demise-a)?I svirka Deucaliona je bila super,a za sljedeci Open Hell cu ti pricat kako je bilo pa ga uporedi sa tvojim HellHammerom od ove godine.Organizacija je bila trula,Gorgoroth je "TREBAO DA DODJE"-po reklami,al sve je to bila samo reklama (sjutradan su imali zakazanu svirku u Norveskoj 8O 8O 8O :? :x )

Meni nije zao sto nijesam bio bacio bi pare da me bije policija i prekida koncerte u 1h i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo ljudi ne skrecite sa teme,pustite Boksija morona,Nego ako je neko bio na svirci u Trebinju neka se javi i kaze kako je bilo posto sam ja bio zazutet bangovanjem i kidanjem zica pa nisam ni gledao u publiku,dodushe sam uleteo u shutku sa sve gitarom i neko je posteno razvalio glavu od vrha moje gitare!! STRAVA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko je posteno razvalio glavu od vrha moje gitare!! STRAVA!!!

 

U jebo te, koji si ti mangup.

 

The brifer tifusu kako li te vec vabe jesi ti to malo isfrustriran.Sprijcen da zadovoljis svoje potrebe pa se lijecis po forumu.Ne valja to postoji mnogo bolji i jeftiniji nacin obrati se psihijatru i postedi muke prvo svoje kuci pa onda nas :twisted: Tnx a jes Veljko ka Gavran leti sa scene ko lud :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nisam ga ja namerno udario sam se covek zaleteo,hocu da kazem da je shutka bila Strava,svi smo se poubijali,meni su nogu zamalo iscasili jedva sam se izvukao ziv iz mase.Onaj Bubnjar Dracona je lud potpuno proleteo mi je kroz noge,kako je to uspeo pojma nemam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem Invictrusu i ekipi da zatvore temu i otvore jednu novu, poto kako su iovi Brđani krenuli napraviđe baljezganje na sljedećih 20 stranica. Kad se odlučite na to javite mi na pp da otvorim novu temu i da prekopiram postove koji su od važnosti za band.

 

N.B. Dosadašnje numere Deucaliona:

Antihristija

Krik (Bespomoćnih)

Oda Vječnom Snu

U pripremimi je i nova numera ali i demo se očekuje uskoro!!!!

Pozdrav bagro!!!

p.s. Isto uraditi i sa temama sličnog tipa kojih ima dosta na "Domaćoj sceni".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tony ne seri!Ovi "BRDJANI" ce pravit ono sto im se pravi a da li ce to biti nevazno baljezganje to ce "Invictus i ekipa" sami da procijene.A kad im tako pricas,sto ne postade i ti moderator kad su te nudili no im sad pricas sto ce oni radit? :x :twisted:

A ne brini ti bice ti grupa popularna i bez mnogo price o njoj na temi

PoZ :wink:biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu me oni nudili već jedni drugi, a i ne bih ni sad pristao.

Samo kažem da je tema sranje i da se najmanje priča o bandu. Podjeća na onu staru, a svaku Boxi zasere sa svojim komentarm pa onda svi pljujemo, pa nam je zatvore. Toliko od mene, neću više posjećivati ovaj forum toliko redovno kao prije.

Samo da najavim biće prodaja Demise #3 premijerno na kocertu Horne u Bg-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...